See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst ingenieursdiensten
Beschreibung: De opdracht wordt gesplitst in twee (2) percelen: 1. Wegen/Rioleringen - : wegen, rioleringen en cultuurtechniek 2. Constructies en Geotechniek - waterbouwkundig / beton- en staalbouw / utiliteitsbouw / funderingstechnieken / geotechniek Uitgaande van de maximale looptijd van vier (4) jaar bedraagt de maximale waarde van de raamovereenkomst € 1.500.000,- exclusief btw. De geraamde verdeling per perceel is indicatief als volgt: • Perceel 1 – Wegen, rioleringen en cultuurtechniek: circa € 200.000,- exclusief btw per jaar • Perceel 2 – Constructies en Geotechniek: circa € 100.000,- exclusief btw per jaar.
Interne Kennung: 250197GDD
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De Opdracht wordt door middel van een Europese niet-openbare procedure in de markt gezet, bestaande uit een selectiefase en een daaropvolgende gunningsfase. Daarmee beoogt de aanbestedende dienst biedingen te verkrijgen waarmee zij met het gunningcriterium Economisch Meest Voordelige Inschrijving op basis van Beste Prijs-Kwaliteit Verhouding maximaal drie (3) partijen per perceel kan selecteren en contracteren die de Opdracht realiseren binnen de gestelde eisen en randvoorwaarden.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wegen, rioleringen en cultuurtechniek
Beschreibung: Wegen/Rioleringen - : wegen, rioleringen en cultuurtechniek Perceel 1 – Wegen, rioleringen en cultuurtechniek: circa € 200.000,- exclusief btw per jaar.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Raamovereenkomst treedt naar verwachting in werking op 1 juli 2026 en heeft een initiële looptijd van twee (2) jaar. Na afloop van deze periode eindigt de overeenkomst van rechtswege, tenzij Opdrachtgever eenzijdig besluit de Raamovereenkomst te willen verlengen. De overeenkomst kan maximaal twee (2) keer worden verlengd met een periode van telkens één (1) jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Constructies en Geotechniek - waterbouwkundig / beton- en staalbouw / utiliteitsbouw / funderingstechnieken / geotechniek
Beschreibung: Constructies en Geotechniek - waterbouwkundig / beton- en staalbouw / utiliteitsbouw / funderingstechnieken / geotechniek Perceel 2 – Constructies en Geotechniek: circa € 100.000,- exclusief btw per jaar
Interne Kennung: 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 250197GDD
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71000000 Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Opciones:
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2