2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa naczyń i sztućców biodegradowalnych jednorazowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa naczyń i sztućców biodegradowalnych jednorazowych w zakresie 2 zadań zamówienia podstawowego. 2. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. 3. Opis przedmiotu zamówienia wraz z formularzem cenowym zawarto w załączniku nr 3 do SWZ – Formularz cenowy. 4. Rodzaj (asortyment), oraz ilości przedmiotu zamówienia, określono załączniku nr 3 do SWZ – Formularz cenowy. 5. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone 3 do SWZ – /Formularz cenowy, jak również w załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy oraz w WET - załącznik nr 4 do SWZ. 6. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 7. W celu potwierdzenia, że oferowany do dostawy asortyment spełnia określone przez zamawiającego wymagania, do oferty należy załączyć przedmiotowe środki dowodowe zgodnie z rozdziałem IV SWZ (w tym wypełnić i złożyć wraz z ofertą Kartę produktu stanowiącą załącznik nr 5 do SWZ) 8. Wykonawca ma obowiązek przesłać lub dostarczyć osobiście do 3RBLog po 1 opakowaniu jednostkowym próbek najpóźniej przed godziną 8:00 w dniu otwarcia ofert. Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia próbek zgodnie z art. 107 ust.2. 9. Wykonawca ma obowiązek przesłać lub dostarczyć osobiście do 3RBLog wzór etykiety opakowań jednostkowych oraz opakowań zbiorczych (kopia/zdjęcia) najpóźniej przed godziną 8:00 w dniu otwarcia ofert. Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych zgodnie z art. 107 ust.2.
Interne Kennung: 128/2026/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39222100 Einweg-Gastronomiebedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39222110 Einwegbesteck und -teller, 39222120 Einwegtassen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zad 1
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ - Formularz cenowy . 2. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. 4. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 – Wymagania Eksploatacyjno – Techniczne (WET) wraz z formularzem cenowym zawarto w załączniku nr 3 do SWZ – Formularz cenowy. 5. Rodzaj (asortyment), oraz ilości przedmiotu zamówienia, określono załączniku nr 3 do SWZ – Formularz cenowy. 6. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone 3 do SWZ – Formularz cenowy, jak również w załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy oraz w WET - załącznik nr 4 do SWZ. 7. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 8. W celu potwierdzenia, że oferowany do dostawy asortyment spełnia określone przez zamawiającego wymagania, do oferty należy załączyć przedmiotowe środki dowodowe zgodnie z rozdziałem IV SWZ (w tym wypełnić i złożyć wraz z ofertą Kartę produktu stanowiącą załącznik nr 5 do SWZ) 9. Wykonawca ma obowiązek przesłać lub dostarczyć osobiście do 3RBLog po 1 opakowaniu jednostkowym próbek najpóźniej przed godziną 8:00 w dniu otwarcia ofert. Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia próbek zgodnie z art. 107 ust.2.
Interne Kennung: Zad 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystanie z prawa opcji w zakresie i na warunkach określonych w dokumentach zamówienia tj. w załączniku nr 3 do SWZ – Formularz cenowy oraz w załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. 2. Przedmiot zamówienia dostarczony w ramach prawa opcji musi spełniać wymagania jak dla zamówienia podstawowego (gwarantowanego). Sposób realizacji zamówienia w ramach prawa opcji określono w projektowanych postanowieniach umowy – załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. 3. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane po cenach jednostkowych jak dla zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Zad 2
Interne Kennung: Zad 2