560055-2026 - Wettbewerb
Polen – Antiseptika und Desinfektionsmittel – ŚRODKI DEZYNFEKCYJNE W PAKIETACH I – V DLA APTEKI SZPITALNEJ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚRODKI DEZYNFEKCYJNE W PAKIETACH I – V DLA APTEKI SZPITALNEJ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
BeschreibungŚRODKI DEZYNFEKCYJNE W PAKIETACH I – V DLA APTEKI SZPITALNEJ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
Interne KennungZP-PN-23/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚRODKI DEZYNFEKCYJNE W PAKIECIE I DLA APTEKI SZPITALNEJ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
BeschreibungPAKIET I – ŚRODKI DO MYCIA I DEZYNFEKCJI NARZĘDZI ORAZ DELIKATNYCH WYROBÓW MEDYCZNYCH - poz. 1 - 5 (według Części XII A SWZ)
Interne KennungZP-PN-23/2026.I
LosLOT-0002
TitelŚRODKI DEZYNFEKCYJNE W PAKIECIE II DLA APTEKI SZPITALNEJ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
BeschreibungPAKIET II - PREPARAT DO DEZYNFEKCJI NARZEDZI OBROTOWYCH - poz. 1 - 2 (według Części XII A SWZ)
Interne KennungZP-PN-23/2026.II
LosLOT-0003
TitelŚRODKI DEZYNFEKCYJNE W PAKIECIE III DLA APTEKI SZPITALNEJ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
BeschreibungPAKIET III – ŚRODKI DO MYCIA i DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI - poz. 1 - 2 (według Części XII A SWZ)
Interne KennungZP-PN-23/2026.III
LosLOT-0004
TitelŚRODKI DEZYNFEKCYJNE W PAKIECIE IV DLA APTEKI SZPITALNEJ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
BeschreibungPAKIET IV – ŚRODKI DO MYCIA I DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI ORAZ DEZAKTYWACJI ZANIECZYSZCZEŃ ORGANICZNYCH - poz. 1 (według Części XII A SWZ)
Interne KennungZP-PN-23/2026.IV
LosLOT-0005
TitelŚRODKI DEZYNFEKCYJNE W PAKIECIE V DLA APTEKI SZPITALNEJ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
BeschreibungPAKIET V – ŚRODKI DO DEZYNFEKCJI I PIELĘGNACJI SKÓRY RĄK - poz. 1 - 3 (według Części XII A SWZ)
Interne KennungZP-PN-23/2026.V