2. Verfahren
Verfahren
Titel: Programmamanager Plan Toekomstvast Tramnetwerk- cluster SO
Beschreibung: Als programmamanager ben jij eindverantwoordelijk voor het Programmaplan Toekomstvast Tramnetwerk (PTT). Jij zorgt dat strategie en uitvoering samenkomen en dat het programma koers houdt in een dynamisch en bestuurlijk speelveld. Je stuurt het regionale kernteam aan en zorgt voor verbinding tussen de Metropoolregio Rotterdam Den Haag (MRDH), de gemeente Rotterdam en de RET. Je creëert gezamenlijk eigenaarschap en zorgt dat alle betrokken partijen effectief samenwerken aan één doel: een toekomstbestendig tramnetwerk.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie uitvraag
560063-2026 - Resultados
Países Bajos – Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal – Programmamanager Plan Toekomstvast Tramnetwerk- cluster SO
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoRestringido
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
LoteLOT-0000
Opciones
Descripción de las opcionesZie uitvraag