See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst met meerdere opdrachtnemers per perceel voor levering van voedingsproducten en dranken
Beschreibung: Raamovereenkomst met meerdere opdrachtnemers per perceel voor levering van voedingsproducten en dranken
Interne Kennung: PPP07W-739/4041/2024/011
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Verse groenten, fruit, kruiden en aardappelen
Beschreibung: Verse groenten, fruit, kruiden en aardappelen
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0010
Titel: Gekoelde producten
Beschreibung: Gekoelde producten
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: diepvries vis
Beschreibung: diepvries vis
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: koffie
Beschreibung: koffie
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: dieetproducten
Beschreibung: dieetproducten
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: non-food
Beschreibung: non-food
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0002
Titel: Vers brood en broodproducten
Beschreibung: Vers brood en broodproducten
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Vers gevogelte
Beschreibung: Vers gevogelte
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Vers vlees
Beschreibung: Vers vlees
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Dranken
Beschreibung: Dranken
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Wijn
Beschreibung: Wijn
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Droge voeding
Beschreibung: Droge voeding
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: zuivel en eieren
Beschreibung: zuivel en eieren
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: diepvries groenten fruit
Beschreibung: diepvries groenten fruit
Interne Kennung: 9