2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługa remontu i modernizacji ciągników spalinowych podwieszonych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PZP/JSZ/00306/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50531000 Reparatur und Wartung von nichtelektrischen Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – remont i modernizacja: 2 szt. ciągników podwieszonych SCHARF dla ZG Sobieski 2 szt. ciągników manewrowych SCHARF dla ZG Sobieski
Interne Kennung: Zamówienie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – remont i modernizacja: 1 szt. lokomotywy podwieszonej BEVEX dla ZG Sobieski
Interne Kennung: Zamówienie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 – remont i modernizacja 1 szt. ciągnika podwieszonego Becker-Warkop dla ZG Janina 1 szt. ciągnika manewrowego CMEH-22 dla ZG Janina
Interne Kennung: Zamówienie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 – remont i modernizacja 1 szt. lokomotywy podwieszonej BEVEX dla ZG Janina 1 szt. ciągnika manewrowego BEVEX dla ZG Janina
Interne Kennung: Zamówienie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 – remont i modernizacja: 1 szt. ciągnika podwieszonego FERRIT dla ZG Brzeszcze
Interne Kennung: Zamówienie nr 5