2. Verfahren
Verfahren
Titel: WIM lokalita D11 km 79,2
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka a instalace zařízení pro vysokorychlostní kontrolní vážení a provedení souvisejících stavebních prací a následný servis instalovaného zařízení pro vysokorychlostní kontrolní vážení. Práce spojené s osazením technologie vysokorychlostního vážení vozidel za jízdy budou probíhat za omezeného provozu na dálnici D11, provoz bude veden po polovinách jízdního pásu.
Interne Kennung: 80SD000940
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42923220 Durchlaufwaagen
5. Los
Los: LOT-0001