See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zeltiņu ielas pārbūve no Lielās ielas līdz valsts vietējam autoceļam V15 (Rīgas robeža-Silnieki-Puķulejas)
Beschreibung: Zeltiņu ielas pārbūve no Lielās ielas līdz valsts vietējam autoceļam V15 (Rīgas robeža-Silnieki-Puķulejas)
Interne Kennung: MNP 2026/06
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zeltiņu ielas pārbūve 1.kārta: meliorācijas grāvja posma pārbūve