2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kuģu ekspluatācijā radīto MARPOL 73/78 konvencijas I pielikuma atkritumu apsaimniekošana Liepājas ostā
Beschreibung: Kuģu ekspluatācijā radīto MARPOL 73/78 konvencijas I pielikuma atkritumu apsaimniekošana Liepājas ostā
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste