2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów spożywczych na potrzeby BHP
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wody mineralnej oraz posiłków profilaktycznych dla pracowników Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Poznaniu i podległych jednostek organizacyjnych. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa Załącznik do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy. Zamawiający, w przypadku zmiany swoich potrzeb, zastrzega możliwość zmiany ilości przedmiotu zamówienia z jednoczesnym zachowaniem cen jednostkowych przedstawionych przez Wykonawcę w ofercie. Ilość asortymentu wskazana w Formularzu asortymentowo-cenowym jest ilością szacowaną, służącą wyłącznie dla orientacji Wykonawcy. Dostarczony asortyment winien być zapakowany w sposób uniemożliwiający uszkodzenie produktów w czasie transportu oraz zabezpieczony przed dostępem osób niepowołanych. Odpowiedzialność za wszelkie uszkodzenia ponosi Wykonawca. Cena zaoferowana w Formularzu asortymentowo-cenowym powinna uwzględnić wszystkie koszty związane z dostawą przedmiotu zamówienia, w tym koszty transportu.
Vorherige Bekanntmachung: 305178-2025
Interne Kennung: P.ROZ.2710.25.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15981000 Mineralwasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15894200 Fertigmahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Woda mineralna butelkowana
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wody mineralnej oraz posiłków profilaktycznych dla pracowników Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Poznaniu i podległych jednostek organizacyjnych. − Część 1 – Woda mineralna butelkowana. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa Załącznik do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy. Zamawiający, w przypadku zmiany swoich potrzeb, zastrzega możliwość zmiany ilości przedmiotu zamówienia z jednoczesnym zachowaniem cen jednostkowych przedstawionych przez Wykonawcę w ofercie. Ilość asortymentu wskazana w Formularzu asortymentowo-cenowym jest ilością szacowaną, służącą wyłącznie dla orientacji Wykonawcy. Dostarczony asortyment winien być zapakowany w sposób uniemożliwiający uszkodzenie produktów w czasie transportu oraz zabezpieczony przed dostępem osób niepowołanych. Odpowiedzialność za wszelkie uszkodzenia ponosi Wykonawca. Cena zaoferowana w Formularzu asortymentowo-cenowym powinna uwzględnić wszystkie koszty związane z dostawą przedmiotu zamówienia, w tym koszty transportu.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Posiłki profilaktyczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wody mineralnej oraz posiłków profilaktycznych dla pracowników Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Poznaniu i podległych jednostek organizacyjnych. − Część 2 – Posiłki profilaktyczne. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa Załącznik do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy. Zamawiający, w przypadku zmiany swoich potrzeb, zastrzega możliwość zmiany ilości przedmiotu zamówienia z jednoczesnym zachowaniem cen jednostkowych przedstawionych przez Wykonawcę w ofercie. Ilość asortymentu wskazana w Formularzu asortymentowo-cenowym jest ilością szacowaną, służącą wyłącznie dla orientacji Wykonawcy. Dostarczony asortyment winien być zapakowany w sposób uniemożliwiający uszkodzenie produktów w czasie transportu oraz zabezpieczony przed dostępem osób niepowołanych. Odpowiedzialność za wszelkie uszkodzenia ponosi Wykonawca. Cena zaoferowana w Formularzu asortymentowo-cenowym powinna uwzględnić wszystkie koszty związane z dostawą przedmiotu zamówienia, w tym koszty transportu.
Haupteinstufung (cpv): 15894200 Fertigmahlzeiten