See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Naprawa podzespołów rezerwy obiegowej z podziałem na trzy zadania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest naprawa podzespołów rezerwy obiegowej z podziałem na trzy zadania: Zadanie 1 - Obręczowanie zestawów kołowych tocznych z P4 – 50 sztuk oraz obręczowanie zestawów kołowych napędnych z P4 – 52 sztuki. Zadanie 2 - P4 wózków jezdnych napędnych – 2 kpl. Zadanie 3 - P4 wózków jezdnych tocznych – 20 kpl.
Vorherige Bekanntmachung: 299682-2026
Interne Kennung: SKMMU.086.9.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obręczowanie zestawów kołowych tocznych z P4 – 50 sztuk oraz obręczowanie zestawów kołowych napędnych z P4 – 52 sztuki.
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest P4 wózków jezdnych napędnych – 2 kpl.
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest P4 wózków jezdnych tocznych – 20 kpl.
Interne Kennung: Zadanie 3