2. Verfahren
Verfahren
Titel: ÜBT - Provizor oszlop család beszerzése
Beschreibung: Adásvételi szerződés „220 kV-os, valamint 400 kV-os feszültségszinten alkalmazható provizor oszlopok gyártása és szállítása” tárgyban.
Vorherige Bekanntmachung: 220008-2026
Interne Kennung: EKR000353322026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ajánlatkérő a közbeszerzési eljárást a Kbt. 81. §-a szerinti uniós nyílt közbeszerzési eljárás szabályai szerint folytatja le. Ajánlatkérő a Kbt. 76.§ (2) bekezdés c) pontja szerinti legjobb ár-érték arányt megjelenítő értékelési módszert alkalmazza: amely az ár esetén a fordított arányosítás, a minőségi szempontok esetében az arányosítás. A pontszámítás részletes leírást a közbeszerzési dokumentum tartalmazza. Az értékelési szempontok szerinti tartalmi elemek értékelése során adható pontszám alsó és felső határa: 0– 100.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44212221 Masten (für Leitungen)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 220 kV-os, valamint 400 kV-os feszültségszinten alkalmazható provizor oszlopok gyártása és szállítása az alábbi mennyiségek szerint: 220 kV-os feszültségszinten alkalmazható provizor oszlopok Becsült össztömeg: 36 195 kg. Rendeltetési hely: Albertirsa, MAVIR ZRt. Dánosi úti telephely. A fenti össztömeg 10 db oszlopszerkezet (acél alaplemezzel, 3 619 kg/db) gyártására és szállítására terjed ki. A műszaki tartalomnak része a 10 db oszlopszerkezet terv szerinti összeszereléséhez szükséges típusú és mennyiségű csavarok, anyák, alátétek és biztosító elemek szállítása is. A megadott tömegadatok kötőelem és felületvédelem nélkül értendők. 400 kV-os feszültségszinten alkalmazható provizor oszlopok Becsült tömeg: 28 765 kg. Rendeltetési hely: Albertirsa, MAVIR ZRt. Dánosi úti telephely. A fenti össztömeg 4 db oszlopszerkezet (nyomott és húzott acél alaplemezekkel, 7191,2 kg/db) gyártására és szállítására terjed ki. A műszaki tartalomnak része a 4 db oszlopszerkezet terv szerinti összeszereléséhez szükséges típusú és mennyiségű csavarok, anyák, alátétek és biztosító elemek, valamint további 1 db „HÉVÍZ-S” PTk+0 típusú oszlopszerkezethez szükséges csomólemezek, csavarok, anyák, alátétek és biztosító elemek szállítása. A megadott tömegadatok felületvédelem nélkül értendők. Teljesítési véghatáridő: a szerződés hatályba lépésétől számított 6 hónap. A részletes követelményeket a közbeszerzési műszaki leírás és a szerződéstervezet tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000353322026/1