See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Plungės rajono seniūnijų sniego nuo kelių, gatvių ir aikštelių valymo ir barstymo žiemos sezono metu paslaugos
Beschreibung: Šiuo pirkimu siekiama įsigyti sniego valymo bei slidumo mažinimo paslaugas Perkančiosios organizacijos prižiūrimuose keliuose, gatvėse ir aikštelėse. Sutartyje nustatoma fiksuoto įkainio kainodara. Pirkimo objektas yra skaidomas į 10 pirkimo dalių pagal geografines teritorijas, o pasiūlymus tiekėjai gali teikti vienai, kelioms arba visoms pirkimo dalims. Paslaugos turi būti teikiamos laikantis Techninėje specifikacijoje nustatytų kokybės reikalavimų, operatyvumo normatyvų ir aplinką tausojančių (žaliųjų) principų.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Alsėdžių seniūnijos vietinės reikšmės kelių, gatvių, aikštelių, takų valymo ir barstymo žiemos sezono metu paslauga
Beschreibung: Nurodyta pirkimo dokumentuose
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Babrungo seniūnijos vietinės reikšmės kelių, gatvių, aikštelių, takų valymo ir barstymo žiemos sezono metu paslauga
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Kulių seniūnijos vietinės reikšmės kelių, gatvių, aikštelių, takų valymo ir barstymo žiemos sezono metu paslauga
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Nausodžio seniūnijos vietinės reikšmės kelių, gatvių, aikštelių, takų valymo ir barstymo žiemos sezono metu paslauga
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Paukštakių seniūnijos vietinės reikšmės kelių, gatvių, aikštelių, takų valymo ir barstymo žiemos sezono metu paslauga
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Platelių seniūnijos vietinės reikšmės kelių, gatvių, aikštelių, takų valymo ir barstymo žiemos sezono metu paslauga
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Stalgėnų seniūnijos vietinės reikšmės kelių, gatvių, aikštelių, takų valymo ir barstymo žiemos sezono metu paslauga
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Šateikių seniūnijos vietinės reikšmės kelių, gatvių, aikštelių, takų valymo ir barstymo žiemos sezono metu paslauga
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Žemaičių Kalvarijos seniūnijos vietinės reikšmės kelių, gatvių, aikštelių, takų valymo ir barstymo žiemos sezono metu paslauga
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Žlibinų seniūnijos vietinės reikšmės kelių, gatvių, aikštelių, takų valymo ir barstymo žiemos sezono metu paslauga
Interne Kennung: 10