560175-2026 - Wettbewerb
Polen – Orthopädische Implantate – Dostawy implantów ortopedycznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy implantów ortopedycznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy implantów ortopedycznych – stworzenie depozytu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdego wyrobu określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne KennungSPZZOZ.XII.381.19/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33183000 Orthopädische Hilfsmittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet Nr 1
BeschreibungWyroby ortopedyczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Interne KennungPakiet Nr 1
LosLOT-0002
TitelPakiet Nr 12
Interne KennungPakiet Nr 2
LosLOT-0003
TitelPakiet Nr 3
Interne KennungPakiet Nr 3
LosLOT-0004
TitelPakiet Nr 4
Interne KennungPakiet Nr 4