2. Verfahren
Verfahren
Titel: Liften en heffers
Beschreibung: De Opdracht betreft het planmatig onderhoud, het periodiek onderhouden en storingsarm houden van de liftinstallaties en heffers die vallen onder de verantwoordelijkheid van Opdrachtgever. De gemeente Alkmaar heeft op dit moment ca. 45 liften en heffers in beheer die onderhoud behoeven.
Interne Kennung: C5108
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42416100 Aufzüge
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: De Opdracht is niet verdeeld in Percelen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst start op 1 januari 2026 en loopt af op 31 december 2028. De initiële looptijd van de beoogde Overeenkomst bedraagt drie (3) jaar met voor Opdrachtgever de optie van verlenging van de looptijd met vier (4) maal een periode van maximaal 24 maanden. De maximale looptijd van de Overeenkomst bedraagt daarmee elf (11) jaar.
560177-2025 - Mededinging
Nederland – Liftonderhoud – Liften en heffers
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Liften en heffers
Interne identificatiecode: C5108
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50750000 Liftonderhoud
Aanvullende classificatie (cpv): 42416100 Liften
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 1
Interne identificatiecode: 1
Opties: