See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa trzech wielofunkcyjnych pojazdów specjalistycznych do utrzymania czystości zewnętrznej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wielofunkcyjnych pojazdów specjalistycznych do utrzymania czystości zewnętrznej – 3 szt., przy czym: 1) 2 szt. wraz z wyposażeniem do zimowego utrzymania dróg, ścieżek i chodników; 2) 1 szt. bez wyposażenia do zimowego utrzymania dróg, ścieżek i chodników. 2. Maszyny muszą być kompletne, wolne od wad fizycznych (konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych), technicznych oraz prawnych, nie mogą stanowić prototypu, ani urządzenia robionego na potrzeby tego zamówienia, muszą być produkowane seryjnie, niewycofane z produkcji, fabrycznie nowe, spełniające wszystkie wymagania zawarte w dokumentacji postępowania, w szczególności zał. nr 1 - OPZ; przy czym możliwe jest złożenie oferty z parametrami wyższymi (lepszymi) niż opisane. 3. Szczegółowy i uzupełniający powyższe informacje opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. 4. Wykonawca winien udzielić minimum 24 miesięcy gwarancji na zamiatarkę, na warunkach wynikających z OPZ- zał. nr 1 do SWZ oraz wzoru umowy- zał. nr 6 do SWZ. 5. Przedmiot zamówienia stanowi nadto dokonanie dostarczenia przedmiotu zamówienia do wskazanego przez Zamawiającego miejsca oraz przeszkolenie co najmniej 5 pracowników z obsługi maszyn; niniejsze czynności Wykonawca jest obowiązany skalkulować w cenie ofertowej. 6. MIEJSCE DOSTAWY Baza Transportowo-Sprzętowa ŁZUK, Łódź ul. Nowe Sady 27 b.
Vorherige Bekanntmachung: 320353-2025
Interne Kennung: 2.2.4/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144431 Saugkehrmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 3 Stück