560195-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – ŚWIADCZENIE USŁUGI SUKCESYWNEGO ODBIORU I ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW O KODZIE 15 01 02 – SELEKTYWNA ZBIÓRKA
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚWIADCZENIE USŁUGI SUKCESYWNEGO ODBIORU I ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW O KODZIE 15 01 02 – SELEKTYWNA ZBIÓRKA
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sukcesywnego odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 15 01 02 – selektywnie odebranych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych w systemie workowym/pojemnikowym i przyjętych do ZUOK w Długoszynie (żółty worek/pojemnik). 2. Szacunkowa ilość odpadów do przetransportowania wynosi 1000 Mg (przez okres 3 miesięcy licząc od dnia podpisania umowy).
Interne KennungCZG-12/ODPADY/2026/07
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001