2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy oleju napędowego i oleju opałowego dla Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Ciechanowie na rok 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Sukcesywne dostawy oleju do napędowego i oleju opałowego dla Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Ciechanowie na rok 2026 z podziałem na następujące zadania: Część 1 Dostawa oleju napędowego do zbiorników znajdujących się na terenie składowiska odpadów w Woli Pawłowskiej gmina Ciechanów w ilości szacunkowej do 330 000 litrów Część 2 Dostawa oleju opałowego lekkiego w ilości szacunkowej do 40.000 litrów do kotłowni olejowej zlokalizowanej w budynku RZGOK w Woli Pawłowskiej. Dostarczane paliwo musi spełniać wszystkie wymagania jakościowe określone w: a) Rozporządzeniu Ministra Gospodarski z dnia 26 czerwca 2024 w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1018) oraz Rozporządzeniu Ministra gospodarki z dnia 1 grudnia 2016 r. w sprawie wymagań jakościowych dotyczących zawartości siarki dla olejów oraz rodzajów instalacji i warunków, w których będą stosowane ciężkie oleje opałowe (Dz.U.z 2016,poz.2008); b) aktualnych Polskich Normach: PN EN590 dla oleju napędowego, PN C 96024 dla olejów napędowych grzewczych; c) jak również muszą być zgodne z nowelizowanymi w trakcie dostaw normami i przepisami.
Vorherige Bekanntmachung: 718818-2025
Interne Kennung: PN/D/3/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09135100 Heizöl
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Dostawa oleju napędowego do zbiorników znajdujących się na terenie składowiska odpadów w Woli Pawłowskiej gmina Ciechanów
Beschreibung: Olej napędowy o parametrach określonych Polską Normą PN-EN 590 z poź. zm., zuwzględnieniem parametrów w okresie letnim i zimowym, w zależności od warunków atmosferycznych, pozostałe parametry zgodnie ze stosownym rozporządzeniem w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych . 2) Wymagania stawiane Wykonawcy: a) Wykonawca powinien dostarczyć olej napędowy, zgodnie z aktualnymi wymaganiami przepisów regulujących sposób transportowania paliwa b) Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość dostarczanego paliwa i jest zobowiązany do przedstawienia wraz z dostawą aktualnego świadectwa jakości paliwa, poświadczonego przez producenta lub atestu akredytowanego laboratorium, w języku polskim. Świadectwo winno być powiązane z dowodem dostawy lub wydania poprzez umieszczenie na nim numeru i daty dostawy lub wydania. c) Wykonawca musi zapewnić Zamawiającemu ciągłość dostaw w okresie trwania umowy i zagwarantować realizację jednorazowych dostaw w ciągu max. 24 godzin od zgłoszenia takiej potrzeby przez Zamawiającego przesłanej za pośrednictwem poczty elektronicznej telefonicznie. d) maksymalna jednorazowa dostawa oleju napędowego do zbiorników znajdujących się na terenie składowiska odpadów w Woli Pawłowskiej wynosi do 10.000 litrów, a dostawy odbywać się będą sukcesywnie wg potrzeb Zamawiającego co najmniej 4 razy w miesiącu. e) Wykonawca na swój koszt i ryzyko , dostarczy zamówione przez Zamawiającego ilości oleju napędowego własnym transportem do zbiorników, znajdujących się na terenie składowiska odpadów w Woli Pawłowskiej gm. Ciechanów (zbiornik naziemny) w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 14:30. f) Wykonawca zobowiązuje się, że przy każdej dostawie skrzynie załadunkowo-rozładunkowe w autocysternach będą zabezpieczone plombami g) Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przy pierwszej dostawie Kartę Charakterystyki Substancji/Preparatu wystawioną zgodnie z obowiązującymi przepisami, a dotyczącą ON stanowiącego przedmiot sprzedaży. Maksymalna wielkość planowanych zamówień paliw : Olej napędowy - 330.000 litrów Dostarczane paliwo musi spełniać wszystkie wymagania jakościowe określone w: a) Rozporządzeniu Ministra Gospodarski z dnia 26 czerwca 2024 w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1018), b) aktualnych Polskich Normach: PN EN590 dla oleju napędowego, c) jak również musi być zgodne z nowelizowanymi w trakcie dostaw normami i przepisami
Interne Kennung: PN/D/3/2025 część 1
Menge: 330 000 Liter
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Dostawa oleju opałowego lekkiego do kotłowni olejowej zlokalizowanej w budynku RZGOK w Woli Pawłowskiej
Beschreibung: 1) Olej opałowy musi spełniać wymagania jakościowe określone w normie PN-C-96024:2011, gatunek L1 oraz rozporządzenia Ministra Energii z dnia 1 grudnia 2016r. w sprawie wymagań jakościowych dotyczących zawartości siarki dla olejów oraz rodzajów instalacji i warunków w których będą stosowane ciężkie oleje opałowe (Dz. U. z 2016 r., poz. 2008). i posiadać następujące minimalne parametry: a) gęstość: w 15°C - max 0,860 kg/l b) wartość opałowa nie mniejsza niż 42,6 MJ/kg c) zawartość siarki max.0,1% d) zawartość zanieczyszczeń stałych nie większa niż 24 mg/kg e) zawartość wody max. 200mg/kg 2) Dostawy oleju odbywać się będzie sukcesywnie według potrzeb Zamawiającego. 3) Zamawiający zastrzega sobie prawo niewykorzystania w okresie realizacji umowy pełnej ilości zapotrzebowania. 4) Z tytułu nie zrealizowania zakupu maksymalnej ilości oleju Wykonawcy nie będą przysługiwały jakiekolwiek roszczenia wobec Zamawiającego. Maksymalna wielkość planowanych zamówień paliw : Olej opałowy - 40.000 litrów Dostarczane paliwo musi spełniać wszystkie wymagania jakościowe określone w: a) Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 1 grudnia 2016 r. w sprawie wymagań jakościowych dotyczących zawartości siarki dla olejów oraz rodzajów instalacji i warunków, w których będą stosowane ciężkie oleje opałowe (Dz.U.z 2016,poz.2008); b) aktualnych Polskich Normach: PN C 96024 dla olejów napędowych grzewczych; c) jak również musi być zgodne z nowelizowanymi w trakcie dostaw normami i przepisami.
Interne Kennung: PN/D/3/2025 część 2
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl
Menge: 40 000 Liter