See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstellen van een ontwerper en veiligheidscoördinator-ontwerp
Beschreibung: Aanstellen van een ontwerper en veiligheidscoördinator-ontwerp voor de infrastructuurwerken voor de verwezenlijking van het gemengd bedrijventerrein Menen-Wervik in de stad Menen.
Interne Kennung: ON_4900_Bedrijventerrein Menen-Wervik_aanstellen ontwerper en VCO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ON_4900_Bedrijventerrein Menen-Wervik_aanstellen ontwerper - begeleiding conceptstudie
Beschreibung: Het begeleiden van de opdrachtgever met het oog op de opmaak van een conceptstudie, zoals verder bepaald in dit bestek, voor de infrastructuurwerken voor de verwezenlijking van het gemengd bedrijventerrein Menen-Wervik in de stad Menen.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: ON_4900_Bedrijventerrein Menen-Wervik_aanstellen ontwerper - studie, leiding en toezicht infrastructuurwerken
Beschreibung: De studie, leiding en toezicht van en op de totale infrastructuurwerken overeenkomstig de bewoordingen en de voorwaarden omschreven in deel III van dit bestek., voor de infrastructuurwerken voor de verwezenlijking van het gemengd bedrijventerrein Menen-Wervik in de stad Menen.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: ON_4900_Bedrijventerrein Menen-Wervik_aanstellen VCO - veiligheidscoördinator-ontwerp
Beschreibung: De taken van de veiligheidscoördinator-ontwerp (VC-ontwerp), zoals verder bepaald in dit bestek., voor de infrastructuurwerken voor de verwezenlijking van het gemengd bedrijventerrein Menen-Wervik in de stad Menen.
Interne Kennung: 3