560249-2026 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Zakup subskrypcji oprogramowania firmy Elastic Stack albo oprogramowania równoważnego wraz ze wsparciem technicznym producenta
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup subskrypcji oprogramowania firmy Elastic Stack albo oprogramowania równoważnego wraz ze wsparciem technicznym producenta
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup subskrypcji oprogramowania Elastic Stack albo oprogramowania równoważnego na okres 36 miesięcy wraz ze wsparciem technicznym producenta oprogramowania do posiadanego przez Zamawiającego narzędzia do monitorowania logów i predykcji zdarzeń opartego o technologię Elastic Stack. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wykaz zadań, terminów oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia, płatności, etc. określone zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej: „PPU”), które stanowią załącznik nr 2 do SWZ i Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”), który stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 3. Zamówienie zostało podzielone na zamówienie podstawowe i opcję. 4. Przedmiotem zamówienia jest: 1) w ramach zamówienia podstawowego zakup na okres 36 miesięcy 16 sztuk subskrypcji oprogramowania Elastic Stack Billable Nodes for a Platinum Subscription - 64GB wraz ze wsparciem technicznych producenta oprogramowania (*w przypadku wyboru rozwiązania równoważnego w miejsce fragmentu „Elastic Stack Billable Nodes for a Platinum Subscription - 64GB” należy wpisać nazwę wybranego rozwiązania równoważnego); 2) w ramach zamówienia opcjonalnego zakup na okres 36 miesięcy 14 sztuk subskrypcji oprogramowania Elastic Stack Billable Nodes for a Platinum Subscription - 64GB wraz ze wsparciem producenta (*w przypadku wyboru rozwiązania równoważnego w miejscu fragmentu „Elastic Stack Billable Nodes for a Platinum Subscription - 64GB” należy wpisać nazwę wybranego rozwiązania równoważnego).
Vorherige Bekanntmachung293398-2026
Interne KennungDZK/27/DI/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48611000 Datenbanksoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0004
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup subskrypcji oprogramowania Elastic Stack albo oprogramowania równoważnego na okres 36 miesięcy wraz ze wsparciem technicznym producenta oprogramowania do posiadanego przez Zamawiającego narzędzia do monitorowania logów i predykcji zdarzeń opartego o technologię Elastic Stack. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wykaz zadań, terminów oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia, płatności, etc. określone zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej: „PPU”), które stanowią załącznik nr 2 do SWZ i Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”), który stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 3. Zamówienie zostało podzielone na zamówienie podstawowe i opcję. 4. Przedmiotem zamówienia jest: 1) w ramach zamówienia podstawowego zakup na okres 36 miesięcy 16 sztuk subskrypcji oprogramowania Elastic Stack Billable Nodes for a Platinum Subscription - 64GB wraz ze wsparciem technicznych producenta oprogramowania (*w przypadku wyboru rozwiązania równoważnego w miejsce fragmentu „Elastic Stack Billable Nodes for a Platinum Subscription - 64GB” należy wpisać nazwę wybranego rozwiązania równoważnego); 2) w ramach zamówienia opcjonalnego zakup na okres 36 miesięcy 14 sztuk subskrypcji oprogramowania Elastic Stack Billable Nodes for a Platinum Subscription - 64GB wraz ze wsparciem producenta (*w przypadku wyboru rozwiązania równoważnego w miejscu fragmentu „Elastic Stack Billable Nodes for a Platinum Subscription - 64GB” należy wpisać nazwę wybranego rozwiązania równoważnego). 5. Zamawiający oczekuje dostarczenia subskrypcji w terminie do 7 dni kalendarzowych od podpisania Umowy lub zlecenia opcji.
Optionen
Beschreibung der OptionenPrzedmiotem zamówienia w ramach opcji jest zakup na okres 36 miesięcy 14 sztuk subskrypcji oprogramowania Elastic Stack Billable Nodes for a Platinum Subscription - 64GB wraz ze wsparciem producenta (*w przypadku wyboru rozwiązania równoważnego w miejscu fragmentu „Elastic Stack Billable Nodes for a Platinum Subscription - 64GB” należy wpisać nazwę wybranego rozwiązania równoważnego). Zamawiający przewiduje możliwość wykorzystania prawa opcji na następujących zasadach: 1) Zamawiający może zlecić realizację opcji w pełnym zakresie lub wybranej części, składając zamówienie w formie pisemnego lub w formie elektronicznej (opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym), przesłanego na adres poczty elektronicznej przedstawiciela Wykonawcy wskazany w Umowie. Zamawiający może złożyć więcej niż jedno zlecenie w ramach prawa opcji; 2) osobą uprawnioną do podpisania zamówienia na realizację Opcji jest pełnomocnik Zamawiającego, posiadający niezbędne umocowanie w zakresie i wartości wynikającym z pojedynczego zamówienia; 3) zlecenie skorzystania z opcji może nastąpić nie później niż do dnia 30 kwietnia 2027 roku; 4) prawo opcji nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia. Zamawiający ma prawo skorzystać z prawa opcji w przypadku uzasadnionej potrzeby i posiadania środków finansowych. Brak zlecenia prawa opcji w całości lub w jakiejkolwiek części nie powoduje jakichkolwiek roszczeń Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego, w tym roszczeń odszkodowawczych. 5. Wszelkie zasady realizacji, odbiorów, oraz rozliczenia finansowego, dotyczące zamówienia podstawowego stosuje się odpowiednio do danego zamówienia opcjonalnego. 6. Zamawiający oczekuje dostarczenia subskrypcji w terminie do 7 dni kalendarzowych od zlecenia opcji.