See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych - 3"
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ w Formularz asortymentowo-cenowy stanowiących jej integralną część. 3.Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4.Miejscem dostawy jest siedziba Zamawiającego. 5. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ. 6. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, obejmujących wszystkie pozycje wskazane w danej części. Ofertę można składać w odniesieniu do jednej lub więcej lub wszystkich części zamówienia. 7. Przedmiot zamówienia został podzielony na 22 części. 8. Pozostałe wymagania dla przedmiotu zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załącznikach do SWZ. 9. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych.
Interne Kennung: DZP/APT/38/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Główne aspekty procedury zostały zawarte w SWZ oraz w załącznikach, które stanowią jej integralną część.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opaski podgipsowe
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych - część nr 1 - Opaski podgipsowe. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy stanowiącym jej integralną część. 3.Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4.Miejscem dostawy jest siedziba Zamawiającego. 5. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ. 6. Pozostałe wymagania dla przedmiotu zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opis opcji: Zamawiający dopuszcza możliwość skorzystania z prawa opcji, w ramach zawartej w postępowaniu umowy. Szczegółowy opis oraz zakres opcji został określony projektowanych postanowieniach umowy załącznik do SWZ
Los: LOT-0002
Titel: Czepki i maski chirurgiczne
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych - część nr 2 - Czepki i maski chirurgiczne. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy stanowiącym jej integralną część. 3.Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4.Miejscem dostawy jest siedziba Zamawiającego. 5. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ. 6. Pozostałe wymagania dla przedmiotu zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Filtr do respiratora Servo
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych - część nr3 - Filtr do respiratora Servo. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy stanowiącym jej integralną część. 3.Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4.Miejscem dostawy jest siedziba Zamawiającego. 5. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ. 6. Pozostałe wymagania dla przedmiotu zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Osłony na tarczycę i lampę
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych - część nr 4 - Osłony na tarczycę i lampę. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy stanowiącym jej integralną część. 3.Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4.Miejscem dostawy jest siedziba Zamawiającego. 5. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ. 6. Pozostałe wymagania dla przedmiotu zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zestaw do drenażu
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych - część nr 5 - Zestaw do drenażu. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy stanowiącym jej integralną część. 3.Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4.Miejscem dostawy jest siedziba Zamawiającego. 5. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ. 6. Pozostałe wymagania dla przedmiotu zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Sprzęt jednorazowy różny
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych - część nr 6 - Sprzęt jednorazowy różny. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy stanowiącym jej integralną część. 3.Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4.Miejscem dostawy jest siedziba Zamawiającego. 5. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ. 6. Pozostałe wymagania dla przedmiotu zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Przylepce opatrunkowe i folie chirurgiczne
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych - część nr 7 - Przylepce opatrunkowe i folie chirurgiczne 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy stanowiącym jej integralną część. 3.Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4.Miejscem dostawy jest siedziba Zamawiającego. 5. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ. 6. Pozostałe wymagania dla przedmiotu zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zestawy do autotransfuzji krwi
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych - część nr 8 - Zestawy do autotransfuzji krwi . 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy stanowiącym jej integralną część. 3.Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4.Miejscem dostawy jest siedziba Zamawiającego. 5. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ. 6. Pozostałe wymagania dla przedmiotu zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Przetwornik ciśnieniowy
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych - część nr 9 - Przetwornik ciśnieniowy. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy stanowiącym jej integralną część. 3.Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4.Miejscem dostawy jest siedziba Zamawiającego. 5. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ. 6. Pozostałe wymagania dla przedmiotu zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Kompresy i opaski
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych - część nr 10 - Kompresy i opaski 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy stanowiącym jej integralną część. 3.Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4.Miejscem dostawy jest siedziba Zamawiającego. 5. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ. 6. Pozostałe wymagania dla przedmiotu zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Akcesoria i serwety
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych - część nr 11 - Akcesoria i serwety 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy stanowiącym jej integralną część. 3.Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4.Miejscem dostawy jest siedziba Zamawiającego. 5. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ. 6. Pozostałe wymagania dla przedmiotu zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zestaw do operacji dłoni
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych - część nr 12 - Zestaw do operacji dłoni 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy stanowiącym jej integralną część. 3.Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4.Miejscem dostawy jest siedziba Zamawiającego. 5. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ. 6. Pozostałe wymagania dla przedmiotu zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Wyroby jednorazowe do anestezjologii
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych - część nr 13 - Wyroby jednorazowe do anestezjologii 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy stanowiącym jej integralną część. 3.Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4.Miejscem dostawy jest siedziba Zamawiającego. 5. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ. 6. Pozostałe wymagania dla przedmiotu zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zestaw do chirurgii dłoni
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych - część nr 14 - Zestaw do chirurgii dłoni 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy stanowiącym jej integralną część. 3.Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4.Miejscem dostawy jest siedziba Zamawiającego. 5. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ. 6. Pozostałe wymagania dla przedmiotu zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Zestaw izolacyjny
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych - część nr 15 - Zestaw izolacyjny 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy stanowiącym jej integralną część. 3.Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4.Miejscem dostawy jest siedziba Zamawiającego. 5. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ. 6. Pozostałe wymagania dla przedmiotu zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Mobilny system do podciśnieniowego leczenia ran
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych - część nr 16 - Mobilny system do podciśnieniowego leczenia ran. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy stanowiącym jej integralną część. 3.Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4.Miejscem dostawy jest siedziba Zamawiającego. 5. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ. 6. Pozostałe wymagania dla przedmiotu zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Strzykawka doustna
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych - część nr 17 - Strzykawka doustna 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy stanowiącym jej integralną część. 3.Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4.Miejscem dostawy jest siedziba Zamawiającego. 5. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ. 6. Pozostałe wymagania dla przedmiotu zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pieluchy
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych - część nr 18 - Pieluchy 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy stanowiącym jej integralną część. 3.Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4.Miejscem dostawy jest siedziba Zamawiającego. 5. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ. 6. Pozostałe wymagania dla przedmiotu zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Dreny jednorazowe do pompy Crossflow oraz Flocontrol
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych - część nr 19 - Dreny jednorazowe do pompy Crossflow oraz Flocontrol 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy stanowiącym jej integralną część. 3.Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4.Miejscem dostawy jest siedziba Zamawiającego. 5. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ. 6. Pozostałe wymagania dla przedmiotu zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Ostrza Core
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych - część nr 20 - Ostrza Core 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy stanowiącym jej integralną część. 3.Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4.Miejscem dostawy jest siedziba Zamawiającego. 5. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ. 6. Pozostałe wymagania dla przedmiotu zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Ostrza typu ELITE
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych - część nr 21 - Ostrza typu ELITE 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy stanowiącym jej integralną część. 3.Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4.Miejscem dostawy jest siedziba Zamawiającego. 5. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ. 6. Pozostałe wymagania dla przedmiotu zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Układy anestetyczne
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych - część nr 22 - Układy anestetyczne 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy stanowiącym jej integralną część. 3.Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4.Miejscem dostawy jest siedziba Zamawiającego. 5. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ. 6. Pozostałe wymagania dla przedmiotu zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 22