560254-2025 - Ergebnis
Niederlande – Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse – Europese aanbesteding Drukwerk, Signing en Display
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEuropese aanbesteding Drukwerk, Signing en Display
BeschreibungDe HHs wil middels deze Europese aanbesteding met één leverancier een Raamovereenkomst afsluiten voor een breed assortiment aan producten en diensten op het gebied van drukwerk, signing en displays.
Interne KennungEA-2025-EwB
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrenszie aanbestedingsdocument
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22450000 Fälschungssichere Druckerzeugnisse, 22900000 Verschiedene Druckerzeugnisse, 79821000 Fertigstellung im Bereich Druck
5. Los
LosLOT-0000
Optionen
Beschreibung der Optionen5 x 12 maanden
560254-2025 - Resultaat
Nederland – Drukwerk en aanverwante producten – Europese aanbesteding Drukwerk, Signing en Display
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: EA-2025-EwB
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: zie aanbestedingsdocument
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 22000000 Drukwerk en aanverwante producten
Aanvullende classificatie (cpv): 22450000 Onvervalsbaar drukwerk, 22900000 Divers drukwerk, 79821000 Afwerken van drukwerk
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: 5 x 12 maanden