2. Verfahren
Verfahren
Titel: WSzS.DEZ.26.058.2026- DOSTAWA ZESTAWÓW DO DIALIZY CADO I ADO
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA ZESTAWÓW DO DIALIZY CADO I ADO dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie. 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załącznik Nr 2 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Załączniku Nr 6 do SWZ, stanowiącym projektowane postanowienia umowy. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje 2 części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się pojedyncze części ustalone w Załączniku Nr 2 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolne części lub na cały przedmiot zamówienia: 1) CZĘŚĆ NR 1 - ZESTAW DO DIALIZY OTRZEWNOWEJ ADO 2) CZĘŚĆ NR 2 - ZESTAW DO DIALIZY OTRZEWNOWEJ CADO. 4. Zamawiający wymaga, aby oferowane świadczenie, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało: • produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; • produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. Niespełnienie powyższego wymagania skutkuje odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp.
Interne Kennung: WSzS.DEZ.26.058.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1.Do oferty Wykonawca dołącza oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, w zakresie wskazanym przez Zamawiającego, wypełnione w zakresie wskazanym przez Zamawiającego w SWZ. 1)Wzór Formularza JEDZ stanowi Załącznik Nr 7 do SWZ; 2. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych wymienionych w SWZ. 3. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawcy z udziału w postępowaniu i spełniania warunków udziału w postępowaniu Zamawiający żąda katalogu dokumentów określonych w Rozdziale IX ust.3 SWZ. 4. W celu potwierdzenia spełniania przez Wykonawcę warunków udziału w postępowaniu dotyczących uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, Zamawiający żąda: a) Ważne i aktualne zezwolenie/koncesję Głównego Inspektora Farmaceutycznego na obrót środkami farmaceutycznymi dopuszczonymi do obrotu lub ważne i aktualne zezwolenie na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej, zgodnie z ustawą z dn. 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2026 r., poz. 612 ze zm.) oraz innymi obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie (w przypadku Wykonawcy mającego siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej – dokument równoważny) – jeżeli dotyczy; Uwaga: W przypadku, gdy na prowadzenie działalności nie jest wymagana koncesja lub zezwolenie, Wykonawca zobowiązany jest dołączyć stosowne oświadczenie. 5. Jeżeli wykonawca posiada ważny certyfikat wykonawcy zamówień publicznych wydany zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych (Dz. U. z 2025 r. poz. 1235) o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych, potwierdzający niepodleganie wykluczeniu, Wykonawca na wezwanie Zamawiającego do złożenia podmiotowych środków dowodowych zamiast podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w ust.2 może przedłożyć certyfikat potwierdzający okoliczności objęte zakresem certyfikacji. Jeżeli certyfikat obejmuje jedynie część podstaw wykluczenia w postepowaniu, wykonawca składa podmiotowe środki dowodowe w pozostałym zakresie. Uwaga: Certyfikat nie zastępuje podmiotowych środków dowodowych dotyczących podstaw wykluczenia nieobjętych certyfikacją, w szczególności: 1)art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp, 2) art. 7 ust. 1 ustawy z 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, a także okoliczności zaistniałych w toku niniejszego postępowania oraz 3) art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz. UE nr L 229 z 31 lipca 2014 r., str. 1) 6. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast: 1) informacji z Krajowego Rejestru Karnego, - składa informację z odpowiedniego rejestru, takiego jak rejestr sądowy, albo, w przypadku braku takiego rejestru, inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, (..); 2) odpisu albo informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej – składa dokument lub dokumenty wystawione w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające odpowiednio, że: a) nie otwarto jego likwidacji, nie ogłoszono upadłości, jego aktywami nie zarządza likwidator lub sąd, nie zawarł układu z wierzycielami, jego działalność gospodarcza nie jest zawieszona ani nie znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury. 7. Dokumenty, o których mowa w pkt. 5.1) powinien być wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jego złożeniem. Dokumenty, o których mowa w pkt. 5.2) powinien być wystawiony nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33181500 Verbrauchsmaterial für Nierenbehandlung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.ZESTAW DO DIALIZY OTRZEWNOWEJ ADO
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w ilościach i asortymencie w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: 2.ZESTAW DO DIALIZY OTRZEWNOWEJ CADO
Interne Kennung: Część 2