See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy odczynników do: diagnostyki chorób autoimmunologicznych, alergologicznych i infekcyjnych, badań chromatograficznych oraz w zakresie wewnątrzlaboratoryjnej kontroli jakości wraz z oprogramowaniem i z dzierżawą sprzętu”
Beschreibung: Sukcesywne dostawy odczynników do: diagnostyki chorób autoimmunologicznych, alergologicznych i infekcyjnych, badań chromatograficznych oraz w zakresie wewnątrzlaboratoryjnej kontroli jakości wraz z oprogramowaniem i z dzierżawą sprzętu” Przedmiot zamówienia składa się z 4 niepodzielnych zadań, których szczegółowy opis w związku z ograniczoną ilością znaków znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 425952-2026
Interne Kennung: 57/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0016
Titel: zadanie nr 1 Odczynniki ,materiały kontrolne i wszelkie materiały zużywalne niezbędne do badań immunodiagnostycznych metodą ELISA wraz z dzierżawą dwóch aparatów.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Odczynniki ,materiały kontrolne i wszelkie materiały zużywalne niezbędne do badań immunodiagnostycznych metodą ELISA wraz z dzierżawą dwóch aparatów.", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 1 Odczynniki niezbędne do badań immunodiagnostycznych metodą ELISA
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega, że minimalny poziom zamówienia wyniesie 75 % wartości umowy. Zmniejszenie ilości nie powoduje powstania obowiązku zapłaty odszkodowania z tytułu niewykonania umowy przez zamawiającego.
Los: LOT-0017
Titel: zadanie nr 2 Dostawa odczynników do badań chromatograficznych
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Dostawa odczynników do badań chromatograficznych ", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 2 Dostawa odczynników do badań chromatograficznych
Los: LOT-0018
Titel: zadanie nr 3 Odczynniki ,materiały kontrolne i wszelkie materiały zużywalne niezbędne do wykonywania testów potwierdzenia w kierunku boreliozy, testów alergologicznych i infekcyjnych oraz badań w diagnostyce chorób autoimmunologicznych wykonywanych techniką immunofluorescencji wraz z dzierżawą potrzebnego sprzętu
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Odczynniki ,materiały kontrolne i wszelkie materiały zużywalne niezbędne do wykonywania testów potwierdzenia w kierunku boreliozy, testów alergologicznych i infekcyjnych oraz badań w diagnostyce chorób autoimmunologicznych wykonywanych techniką immunofluorescencji wraz z dzierżawą potrzebnego sprzętu ", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 3 Odczynniki do wykonywania testów potwierdzenia w kierunku boreliozy, testów alergologicznych i infekcyjnych
Los: LOT-0019
Titel: zadanie nr 4 Zestawy odczynnikowe do wykonywania badań w zakresie wewnątrzlaboratoryjnej kontroli jakości wraz z oprogramowaniem do zbierania, analizy i opracowania statystycznego wyników tych badań
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Zestawy odczynnikowe do wykonywania badań w zakresie wewnątrzlaboratoryjnej kontroli jakości wraz z oprogramowaniem do zbierania, analizy i opracowania statystycznego wyników tych badań", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 4 Zestawy odczynnikowe do wykonywania badań w zakresie wewnątrzlaboratoryjnej kontroli