2. Verfahren
Verfahren
Titel: MONITORING BEZPOŚREDNI JASTRZĘBIA W LATACH 2025 I 2026 NA TERENIE NADLEŚNICTWA SZKLARSKA PORĘBA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca monitoringu bezpośrednim jastrzębia w latach 2025 i 2026 na terenie Nadleśnictwa Szklarska Poręba w zakresie wykonania oceny liczebności oraz rozmieszczenia stanowisk lęgowych jastrzębia gołębiarza (Accipiter gentilis) w obrębie ostoi cietrzewia oraz w buforze 3 km wokół nich. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: SA.270.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90711500 Umweltüberwachung in anderen Bereichen als dem Bausektor
5. Los
Los: LOT-0001