5603-2025 - Ergebnis
Tschechien – Reinigungsdienste – Poskytování úklidových služeb v budovách Katastrálního pracoviště Brno-venkov a Katastrálního pracoviště Hodonín
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoskytování úklidových služeb v budovách Katastrálního pracoviště Brno-venkov a Katastrálního pracoviště Hodonín
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytování úklidových služeb a dalších souvisejících činností (pravidelný úklid, dodávky hygienických a čistících potřeb, mytí oken, mimořádné úklidové práce).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené řízení dle zák. č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 45452000 Fassadenreinigungsarbeiten, 90911300 Fensterreinigung, 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten, 39800000 Reinigungs- und Poliermittel, 33711000 Parfüms und Körperpflegemittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPrvní část veřejné zakázky - část A
Interne KennungPrvní část veřejné zakázky - část A
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33711000 Parfüms und Körperpflegemittel, 39800000 Reinigungs- und Poliermittel, 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten, 90911300 Fensterreinigung, 45452000 Fassadenreinigungsarbeiten, 90919200 Büroreinigung
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel nepřipouští překročení nabídkové ceny vyjma: • změny sazeb DPH, • legislativních změn majících vliv na cenu (např. změna minimální mzdy podle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů), • vyhlášení průměrné roční míry inflace Českým statistickým úřadem ve výši nejméně 7 %.
LosLOT-0002
TitelDruhá část veřejné zakázky - část B
Interne KennungDruhá část veřejné zakázky - část B