2. Verfahren
Verfahren
Titel: ALFAGEN – NADŘAZENÝ SYSTÉM
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je: a) vybudování nadřazených systémů měření dat haly TaO za účelem integrování do Energy management systému; b) Centrální vizualizace pro systém chlazení; c) Centrální vizualizaci pro systém vzduchotechniky a vytápění haly. Součástí veřejné zakázky jsou veškeré práce související s realizací akce tzn. veškeré dodávky, doprava, montážní práce, likvidace všech odpadů, zprovoznění, zaškolení obsluhy a údržby, revize, vypracování projektových dokumentací a další práce a služby spojené se zhotovením díla, tzn. realizace na klíč. Bližší technická specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v rámci kapitoly 9 Zadávací dokumentace a v příloze č. 3 Zadávací dokumentace – Technické zadání.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42961200 Scada oder gleichwertiges Radiotelemetriesystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38300000 Messinstrumente, 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 30214000 Arbeitsplätze, 31300000 Isolierte Elektrokabel, -leitungen und -drähte, 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket, 72268000 Bereitstellung von Software, 45311000 Installation von Elektroanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1