2. Verfahren
Verfahren
Titel: Snížení energetické náročnosti školní kuchyně SOŠ a SOU, Hradec Králové Vocelova 1338 – stavební práce
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zhotovení díla spočívající ve stavebních úpravách a udržovacích pracích ve vnitřních částech 1.podzemního a 2.nadzemního podlaží stávající provozně-učební školní budovy SOŠ a SOU Vocelova v Hradci Králové. Zmíněná část podzemního podlaží je užívána jako sklady školní kuchyně a část 2.podlaží jako školní kuchyně. Všechny výše uvedené práce budou provedeny v souladu s podmínkami zadavatele, v souladu s vypracovanou projektovou dokumentaci a dalšími podmínkami v rozsahu dle zadávacích podmínek veřejné zakázky a smlouvy o dílo. Předmětem veřejné zakázky je také zajištění prostředků povinné publicity, spočívajících v dodávce a instalaci plakátu ve formátu A3.
Interne Kennung: CIRI/2025/327
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: dle zákona č. 134/2016 Sb.,
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212000 Bauarbeiten für Gebäude, die der Freizeitgestaltung, dem Sport, der Kultur, der Unterbringung und Verpflegung dienen, 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude
5. Los
Los: LOT-0001