2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki OSP w Ścinawie
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest zakup ciężkiego wozu strażackiego (ratowniczo-gaśniczego), zgodnie z parametrami technicznymi, wymogami użytkowymi określonymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: IR.271.14.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki OSP w Ścinawie