See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie usług odbioru i transportu odpadów komunalnych oraz zagospodarowanie odpadów tekstylnych z nieruchomości położonych na obszarze 14 gmin - uczestników Ekologicznego Związku Gmin Dorzecza Koprzywianki w Baćkowicach”
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu gmin członkowskich Związku odbieranych od właścicieli na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne jak również odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów tekstylnych od właścicieli na których zamieszkują mieszkańcy w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r., z podziałem łącznie na 14 części: część I - obejmuje obszar gminy: Baćkowice - sektor nr I część II - obejmuje obszar gminy: Bogoria - sektor nr II cześć III - obejmuje obszar gminy: Dwikozy - sektor nr III cześć IV - obejmuje obszar gminy: Iwaniska - sektor nr IV cześć V - obejmuje obszar miasta i gminy: Klimontów - sektor nr V cześć VI - obejmuje obszar miasta i gminy: Koprzywnica - sektor nr VI cześć VII - obejmuje obszar gminy: Lipnik - sektor nr VII cześć VIII - obejmuje obszar gminy: Łoniów - sektor nr VIII cześć IX - obejmuje obszar gminy: Obrazów - sektor nr IX cześć X - obejmuje obszar miasta i gminy: Opatów - sektor nr X cześć XI - obejmuje obszar miasta i gminy: Osiek - sektor nr XI cześć XII - obejmuje obszar gminy: Sadowie - sektor nr XII cześć XIII - obejmuje obszar gminy: Samborzec - sektor nr XIII cześć XIV - obejmuje obszar miasta i gminy: Zawichost - sektor nr XIV Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) dla poszczególnych części zamówienia został zawarty w załączniku nr 7 oraz 7 a do 7 n do SWZ.
Interne Kennung: EZGDK.ZP.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część I - obejmuje obszar gminy: Baćkowice - sektor nr I
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu gmin członkowskich Związku odbieranych od właścicieli na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne jak również odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów tekstylnych od właścicieli na których zamieszkują mieszkańcy w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r. - część I - obejmuje obszar gminy: Baćkowice - sektor nr I
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: część II - obejmuje obszar gminy: Bogoria - sektor nr II
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu gmin członkowskich Związku odbieranych od właścicieli na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne jak również odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów tekstylnych od właścicieli na których zamieszkują mieszkańcy w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r. -część II - obejmuje obszar gminy: Bogoria - sektor nr II
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: cześć III - obejmuje obszar gminy: Dwikozy - sektor nr III
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu gmin członkowskich Związku odbieranych od właścicieli na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne jak również odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów tekstylnych od właścicieli na których zamieszkują mieszkańcy w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r. cześć III - obejmuje obszar gminy: Dwikozy - sektor nr III
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Titel: cześć IV - obejmuje obszar gminy: Iwaniska - sektor nr IV
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu gmin członkowskich Związku odbieranych od właścicieli na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne jak również odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów tekstylnych od właścicieli na których zamieszkują mieszkańcy w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r. cześć IV - obejmuje obszar gminy: Iwaniska - sektor nr IV
Interne Kennung: Część IV
Los: LOT-0005
Titel: cześć V - obejmuje obszar miasta i gminy: Klimontów - sektor nr V
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu gmin członkowskich Związku odbieranych od właścicieli na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne jak również odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów tekstylnych od właścicieli na których zamieszkują mieszkańcy w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r. cześć V - obejmuje obszar miasta i gminy: Klimontów - sektor nr V
Interne Kennung: Część V
Los: LOT-0006
Titel: cześć VI - obejmuje obszar miasta i gminy: Koprzywnica - sektor nr VI
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu gmin członkowskich Związku odbieranych od właścicieli na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne jak również odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów tekstylnych od właścicieli na których zamieszkują mieszkańcy w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r. cześć VI - obejmuje obszar miasta i gminy: Koprzywnica - sektor nr VI
Interne Kennung: Część VI
Los: LOT-0007
Titel: cześć VII - obejmuje obszar gminy: Lipnik - sektor nr VII
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu gmin członkowskich Związku odbieranych od właścicieli na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne jak również odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów tekstylnych od właścicieli na których zamieszkują mieszkańcy w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r. cześć VII - obejmuje obszar gminy: Lipnik - sektor nr VII
Interne Kennung: Część VII
Los: LOT-0008
Titel: cześć VIII - obejmuje obszar gminy: Łoniów - sektor nr VIII
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu gmin członkowskich Związku odbieranych od właścicieli na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne jak również odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów tekstylnych od właścicieli na których zamieszkują mieszkańcy w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r. cześć VIII - obejmuje obszar gminy: Łoniów - sektor nr VIII
Interne Kennung: Część VIII
Los: LOT-0009
Titel: cześć IX - obejmuje obszar gminy: Obrazów - sektor nr IX
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu gmin członkowskich Związku odbieranych od właścicieli na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne jak również odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów tekstylnych od właścicieli na których zamieszkują mieszkańcy w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r. cześć IX - obejmuje obszar gminy: Obrazów - sektor nr IX
Interne Kennung: Część IX
Los: LOT-0010
Titel: cześć X - obejmuje obszar miasta i gminy: Opatów - sektor nr X
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu gmin członkowskich Związku odbieranych od właścicieli na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne jak również odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów tekstylnych od właścicieli na których zamieszkują mieszkańcy w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r. cześć X - obejmuje obszar miasta i gminy: Opatów - sektor nr X
Interne Kennung: Część X
Los: LOT-0011
Titel: cześć XI - obejmuje obszar miasta i gminy: Osiek - sektor nr XI
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu gmin członkowskich Związku odbieranych od właścicieli na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne jak również odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów tekstylnych od właścicieli na których zamieszkują mieszkańcy w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r. cześć XI - obejmuje obszar miasta i gminy: Osiek - sektor nr XI
Interne Kennung: Część XI
Los: LOT-0012
Titel: cześć XII - obejmuje obszar gminy: Sadowie - sektor nr XII
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu gmin członkowskich Związku odbieranych od właścicieli na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne jak również odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów tekstylnych od właścicieli na których zamieszkują mieszkańcy w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r. cześć XII - obejmuje obszar gminy: Sadowie - sektor nr XII
Interne Kennung: Część XII
Los: LOT-0013
Titel: cześć XIII - obejmuje obszar gminy: Samborzec - sektor nr XIII
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu gmin członkowskich Związku odbieranych od właścicieli na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne jak również odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów tekstylnych od właścicieli na których zamieszkują mieszkańcy w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r. cześć XIII - obejmuje obszar gminy: Samborzec - sektor nr XIII
Interne Kennung: Część XIII
Los: LOT-0014
Titel: cześć XIV - obejmuje obszar miasta i gminy: Zawichost - sektor nr XIV
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu gmin członkowskich Związku odbieranych od właścicieli na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne jak również odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów tekstylnych od właścicieli na których zamieszkują mieszkańcy w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r. cześć XIV - obejmuje obszar miasta i gminy: Zawichost - sektor nr XIV
Interne Kennung: Część XIV