560340-2025 - Ergebnis
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Dostawa energii cieplnej (sprzedaż i dystrybucja/przesył) do budynków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa energii cieplnej (sprzedaż i dystrybucja/przesył) do budynków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa energii cieplnej (sprzedaż i dystrybucja/przesył) do budynków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego przy ul. Krakowskie Przedmieście 15 (wraz z Kordegardą), ul. Krakowskie Przedmieście 17, ul. Krakowskie Przedmieście 21/23. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 6 do SWZ oraz Załącznik nr 5 do SWZ, tj. projektowane postanowienia umowy.
Vorherige Bekanntmachung395020-2025
Interne Kennung14/PN/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDostawa energii cieplnej (sprzedaż i dystrybucja/przesył) do budynków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego przy ul. Krakowskie Przedmieście 15 (wraz z Kordegardą), ul. Krakowskie Przedmieście 17, ul. Krakowskie Przedmieście 21/23. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 6 do SWZ oraz Załącznik nr 5 do SWZ, tj. projektowane postanowienia umowy.