2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu i wyposażenia medycznego w ramach Projektu grantowego Dostępność Plus dla AOS w ZOZ w Brodnicy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu i aparatury medycznej w ramach projektu: "Zakup sprzętu i wyposażenia medycznego w ramach Projektu grantowego Dostępność Plus dla AOS w ZOZ w Brodnicy" wraz z wyposażeniem, dostawą, instalacją, uruchomieniem, szkoleniem personelu Zamawiającego oraz integracją z systemem PACS (jeśli dotyczy) w zakresie: 1) Pakiet nr 1 - Aparat USG z trzema głowicami dla Poradni Położniczno- Ginekologicznej 2) Pakiet nr 2 - Aparat USG z dwiema głowicami dla Poradni Urazowo-Ortopedycznej 3) Pakiet nr 3 – Wyposażenie medyczne: a) Ciśnieniomierz z różnymi rozmiarami mankietów (12 szt) , b) Fotel ginekologiczny z regulowaną wysokością (1 szt.) c) Fotel urologiczny z regulacją wysokości (1 szt.) d) Fotel do pobrań z regulowaną wysokością (1 szt.) e) Stolik do badań niemowląt (1 szt.) f) Skaner żył (1 szt.) g) Waga najazdowa (1 szt.) h) Analizator składu masy ciała (1 szt.) g) Wózek inwalidzki (5szt.) h) Wózek dla Pacjentów bariatrycznych (3 szt.), i) Pionizator (1 szt.) j) Materiał tzw. Ślizg (1 szt.) k) Tablet z programem do alternatywnej komunikacji (1 szt.)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33124100 Diagnostikausrüstung, 33193110 Behindertenfahrzeuge, 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem, 33196200 Hilfsmittel für Behinderte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Aparat USG z trzema głowicami dla Poradni Położniczno- Ginekologicznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu i wyposażenia medycznego wraz z dostawą, instalacją, uruchomieniem, szkoleniem personelu Zamawiającego oraz integracją z systemem PACS (jeśli dotyczy) zgodnie z warunkami umowy oraz szczegółowym opisem określonym w Załączniku nr 1A do SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje zastosowania prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Aparat USG z dwiema głowicami dla Poradni Urazowo-Ortopedycznej
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 – Wyposażenie medyczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia medycznego wraz z dostawą, instalacją, uruchomieniem, szkoleniem personelu Zamawiającego zgodnie z warunkami umowy oraz szczegółowym opisem określonym w Załączniku nr 1A do SWZ, tj. a) Ciśnieniomierz z różnymi rozmiarami mankietów (12 szt) , b) Fotel ginekologiczny z regulowaną wysokością (1 szt.) c) Fotel urologiczny z regulacją wysokości (1 szt.) d) Fotel do pobrań z regulowaną wysokością (1 szt.) e) Stolik do badań niemowląt (1 szt.) f) Skaner żył (1 szt.) g) Waga najazdowa (1 szt.) h) Analizator składu masy ciała (1 szt.) g) Wózek inwalidzki (5szt.) h) Wózek dla Pacjentów bariatrycznych (3 szt.), i) Pionizator (1 szt.) j) Materiał tzw. Ślizg (1 szt.) k) Tablet z programem do alternatywnej komunikacji (1 szt.)
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung, 33193110 Behindertenfahrzeuge, 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem, 33196200 Hilfsmittel für Behinderte