2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Przeglądy, naprawy i konserwacje w budynkach Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu cz.IV”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: przeglądy, naprawy i konserwacje w budynkach Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu cz.IV 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 2, 3 do SWZ. 3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, tj. Zamawiający dopuszcza możliwość złożenia oferty na jedną, kilka lub wszystkie części zamówienia. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 4. Zamówienie zostało podzielone na 4 części tj.: 5.1 Część nr 1: Świadczenie usług okresowych przeglądów i napraw dwóch agregatów prądotwórczych w WCP przy ul A. Wrzoska 1 w Poznaniu oraz agregatu prądotwórczego typu FD 300 ACG w Szpitalu Św. Rodziny przy ul. Jarochowskiego 18 w Poznaniu, agregatu prądotwórczego typu APD 300 NR D 9467, typ silnika P126TI- 2*429867, typ prądnicy SK250LL*30034 z silnikiem Perkins w Szpitalu Łazarskim przy ul. Bogusławskiego 4 w Poznaniu, 5.2 Część nr 2: Świadczenie usług konserwacji, bram segmentowych i kraty rolowanej na terenie Szpitala WCP ul. Wrzoska 1 w Poznaniu wraz z niezbędnymi naprawami, 5.3 Część nr 3: Świadczenie usług konserwacji, przeglądów oraz niezbędnych napraw systemu sygnalizacji Pożaru oraz Dźwiękowego Systemu Ostrzegawczego w obiekcie WCP przy ul. Adama Wrzoska 1 w Poznaniu, 5.4 Część nr 4: Świadczenie usług konserwacji, przeglądów oraz niezbędnych napraw systemu sygnalizacji włamania i napadu , systemu kontroli dostępu, systemu telewizji dozorowej, systemu rejestracji czasu pracy, systemu SMS w obiektach – Szpital WCP ul. Wrzoska 1 w Poznaniu oraz Szpital Św. Rodziny przy ul. Jarochowskiego 18 w Poznaniu
Interne Kennung: ADZP-381-88/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 1: Świadczenie usług okresowych przeglądów i napraw dwóch agregatów prądotwórczych w WCP przy ul A. Wrzoska 1 w Poznaniu, w Szpitalu Św. Rodziny przy ul. Jarochowskiego 18 w Poznaniu, w Szpitalu Łazarskim przy ul.Bogusławskiego 4 w Poznaniu,
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 2,3 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 2: Świadczenie usług konserwacji, bram segmentowych i kraty rolowanej na terenie Szpitala WCP ul. Wrzoska 1 w Poznaniu wraz z niezbędnymi naprawami,
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 3: Świadczenie usług konserwacji, przeglądów oraz niezbędnych napraw systemu sygnalizacji Pożaru oraz Dźwiękowego Systemu Ostrzegawczego w obiekcie WCP przy ul. Adama Wrzoska 1 w Poznaniu
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 4: Świadczenie usług konserwacji, przeglądów oraz niezbędnych napraw systemu sygnalizacji włamania i napadu , systemu kontroli dostępu, systemu telewizji dozorowej, systemu rejestracji czasu pracy, systemu SMS w obiektach – Szpital WCP ul. Wrzoska 1 w Poznaniu oraz Szpital Św. Rodziny przy ul. Jarochowskiego 18 w Poznaniu
Interne Kennung: Część nr 4