2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości powyżej 216 000 euro na dostawę odczynników i testów do biologii molekularnej oraz drobnego sprzętu do elektroforezy do Pracowni Diagnostyki Molekularnej, Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa odczynników i testów do biologii molekularnej oraz drobnego sprzętu do elektroforezy do Pracowni Diagnostyki Molekularnej, Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.
Interne Kennung: NZP.271.130.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141625 Diagnoseausrüstung, 38341300 Instrumente zum Messen elektrischer Größen, 38432000 Analysegeräte, 38437000 Laborpipetten und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – Odczynniki i testy do metody droplet digital PCR (ddPCR) do systemu QX200
Beschreibung: Szczegółowy opis asortymentowo-ilościowy znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – Sprzęt drobny do elektroforezy
Interne Kennung: Pakiet nr 2