2. Verfahren
Verfahren
Titel: SZP/243-217/2025 Dostawa 9 szt. kompletnych zestawów edukacyjnych z robotem przemysłowym do celów dydaktycznych w zakresie programowania i obsługi robotów przemysłowych dla filii Politechniki Wrocławskiej.
Beschreibung: SZP/243-217/2025 Dostawa 9 szt. kompletnych zestawów edukacyjnych z robotem przemysłowym do celów dydaktycznych w zakresie programowania i obsługi robotów przemysłowych dla filii Politechniki Wrocłwskiej. 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa 9 szt. kompletnych zestawów edukacyjnych z robotem przemysłowym do celów dydaktycznych w zakresie programowania i obsługi robotów przemysłowych dla filii Politechniki Wrocłwskiej. Postępowanie jest realizowane w ramach projektu „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych w województwie dolnośląskim” finansowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy. Nr umowy: KPO/22/LLL/U/0009. Zamówienie obejmuje dostawę łącznie 9 (dziewięciu) zestawów, w podziale na lokalizacje: • 3 zestawy – Politechnika Wrocławska, Filia w Legnicy, ul. Stefana Batorego 9, 59-220 Legnica, • 3 zestawy – Politechnika Wrocławska, Filia w Wałbrzychu, ul. Armii Krajowej 78, 58-302 Wałbrzych, • 3 zestawy – Politechnika Wrocławska, Filia w Jeleniej Górze, plac Piastowski 27, 58-560 Jelenia Góra. 2. Kod CPV: 42997300-4 Roboty przemysłowe 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ. 3. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 5. Wymagany termin realizacji przedmiotu umowy wynosi łącznie 90 dni, w tym: dostawa sprzętu z materiałami edukacyjnymi - 60 dni od dnia podpisania umowy, szkolenie - 30 dni od dnia zakończenia dostawy. 7. Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 8. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 9. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do dnia 27/12/2025 (90dni). 10. Oferta musi składać się z następujących dokumentów: 1) formularz ofertowy Wykonawcy – interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia; 2) oświadczenie, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1 SWZ JEDZ - interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia (JEDZ), 3) oświadczenie, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1a SWZ - Oświadczenia zał. nr 5.1/ 5.2 do SWZ; 4) Załącznik nr 3 do SWZ - opis oferowanego przedmiotu zamówienia (OPZ) 5) dokumentacja techniczna oferowanego sprzętu, 6) jeżeli dotyczy) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby - rozdz. VII pkt 3 SWZ; 7) (jeżeli dotyczy) wykazanie zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa -r ozdz. X pkt 6 SWZ; 8) dokument/-y, z których wynika prawo do podpisania Oferty - rozdz. X pkt 15 SWZ; (jeżeli dotyczy) odpowiednie pełnomocnictwo zgodnie z rozdz. X pkt 16 SWZ; 9) (jeżeli dotyczy) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - zgodnie z art. 117 ust. 4 uPzp. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy: 1. nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w Rozdziale VI SWZ, oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu. 2. spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym; 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów; 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej. Zamawiający nie wyznacza szczegółowych warunków w zakresie ppkt 1-3. 4) zdolności technicznej lub zawodowej: Zamawiający wyznacza warunki w powyższym zakresie (ppkt 4) warunek jest spełniony, jeżeli wykonawca w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie: a) zrealizował należycie co najmniej trzy dostawy robotów przemysłowych lub stanowisk zrobotyzowanych na rzecz uczelni wyższej o łącznej wartości 600 tys. zł, b) dysponuje min. 1 osobą posiadającą co najmniej 2-letnie udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu obsługi i programowania robotów przemysłowych, doświadczenie w pracy z przemysłowymi systemami automatyki - kompetencje potwierdzone certyfikatem producenta robota (modelu oferowanego w postępowaniu) - lub równoważnym. 3. Zamawiający - w stosunku do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, w odniesieniu do warunku dotyczącego zdolności technicznej lub zawodowej wymaga, aby powyższy warunek spełniał co najmniej jeden z wykonawców.
Interne Kennung: SZP/243-217/2025 Dostawa 9 szt. kompletnych zestawów edukacyjnych z robotem przemysłowym do celów dydaktycznych w zakresie programowania i obsługi robotów przemysłowych dla filii Politechniki Wrocławskiej.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42997300 Industrieroboter
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa 9 szt. kompletnych zestawów edukacyjnych z robotem przemysłowym do celów dydaktycznych w zakresie programowania i obsługi robotów przemysłowych dla filii Politechniki Wrocłwskiej. Postępowanie jest realizowane w ramach projektu „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych w województwie dolnośląskim” finansowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy. Nr umowy: KPO/22/LLL/U/0009. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ. 3. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 4. Kod CPV:42997300-4 Roboty przemysłowe
Interne Kennung: SZP/243-217/2025 Dostawa 9 szt. kompletnych zestawów edukacyjnych z robotem przemysłowym do celów dydaktycznych w zakresie programowania i obsługi robotów przemysłowych dla filii Politechniki Wrocłwskiej