2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce administrativní části areálu Emauzy – správce stavby
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výběr správce stavby (dle jeho role dle standardů FIDIC) pro rekonstrukci administrativní části areálu Emauzy („stavba“ nebo „dílo“), která je zadávána jako veřejná zakázka podle standardů FIDIC – Yellow Book (projekt typu Desing & Build) na základě veřejné zakázky na stavební práce s názvem „Rekonstrukce administrativní části areálu Emauzy II“ uveřejněné ve Věstníku veřejných zakázek pod ev. č. Z2023-050675 („veřejná zakázka na stavbu“). Předmětem veřejné zakázky na stavbu je rekonstrukce administrativního areálu Emauzy. Areál tvoří administrativní budovy, jehož současným uživatelem je Zadavatel. Urbanistický komplex tvoří tři budovy se samostatnými vstupy (A, B, C) a výstavní a shromažďovací sál, rovněž se samostatným vstupem (CAMP). Budovy A i B jsou čtyřpodlažní, budova C je pětipodlažní. Budovy A, C jsou podsklepené. Areál se nachází v prostoru, který je vymezen ulicemi ze tří stran, konkrétně se jedná o ulice Vyšehradská, Na Moráni a Pod Slovany, a ze čtvrté strany klášterem Na Slovanech. Ke komplexu administrativních budov náleží také stavby provozního zařízení areálu, jako jsou prostory se sadovými úpravami a venkovní parkoviště pro automobily. Na dotčených pozemcích budou obnoveny sadové úpravy a bude provedena kompletní rekonstrukce parteru. Z ulice Pod Slovany je také přístupná sklepní část, která se nachází na pozemku parcelní č. 1254, 1253/1 k. ú. Nové Město a také pod budovou B na parcelním č. 1253/3 k. ú. Nové Město. Severovýchodní roh dotčeného území je zastavěn vícepodlažními objekty. Jižně od objektu se nachází Emauzské opatství. Předmět veřejné zakázky na stavbu bude plněn rovněž v souladu s metodikou BIM (informační modelování budov). Předmětem veřejné zakázky na stavbu je rovněž zřízení, resp. dodání CDE, tj. společného datového prostředí sloužícího ke sdílení modelů, dat, informací, dokumentace v rámci informačního modelování staveb. Více viz ZD.
Interne Kennung: Rekonstrukce administrativní části areálu Emauzy – správce stavby
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71541000 Projektmanagement im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71315400 Gebäudeinspektion, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 ZZVZ vyhrazuje možnost realizovat změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění smlouvy, a to v případě, kdy uzavřená smlouva s vybraným dodavatelem bude předčasně ukončena. Zadavatel bude v takovém případě oprávněn uzavřít smlouvu s novým dodavatelem za podmínek uvedených dále. V případě změny dodavatele může dojít ke změně složení realizačního týmu v souladu s nabídkou nového dodavatele. Více viz ZD.