See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achiziție de piese și accesorii pentru vehicule
Beschreibung: Achizitie de piese de schimb și accesorii de resortul auto. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor / candidaturilor: 18 zile. Autoritatea contractantă va răspunde la solicitările de clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor / candidaturilor: 10 zile
Interne Kennung: 12489092/2026/PAAP/A2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aripi cabina DAC 665
Beschreibung: Aripa cabina dreapta DAC 665 tip vehicul DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 24 buc . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 12 Aripa cabina stanga DAC 665 tip vehicul DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 24 buc . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 12
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35400000 Militärfahrzeuge und zugehörige Teile
Los: LOT-0002
Titel: Alternator 24 V RABA
Beschreibung: Alternator 24 V RABA tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 35 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 18
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Ambreiaj electromotor RABA
Beschreibung: Ambreiaj electromotor RABA tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 39 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 20
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Amortizor scaun RD 111
Beschreibung: Amortizor scaun RD 111 tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Amortizor telescopic cabina DAC 665
Beschreibung: Amortizor telescopic cabina tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 29 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 15
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Amortizor telescopic RABA
Beschreibung: Amortizor telescopic RABA tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 114 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 57
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Ansamblu port diode 24 V RABA
Beschreibung: Ansamblu port diode 24 V RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.88.090 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 35 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 18
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Ansamblu rotor bobinat alternator 24 V
Beschreibung: Ansamblu rotor bobinat alternator 24 V tip vehicul: DAC 665 cod: 054.88.086 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 18 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 9
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Antrenor turometru RABA
Beschreibung: Antrenor turometru RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.11.655 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 28 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 14
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Antrenor unghiular tahometru şi vitezometru RABA
Beschreibung: Antrenor unghiular tahometru şi vitezometru RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.90.180 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 32 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 16
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Aparat încălzire 24 V RABA (aeroterma)
Beschreibung: Aparat încălzire 24 V RABA (aeroterma) tip vehicul: DAC 665 cod: 054.84.100 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 56 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 28
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Aparatoare noroi fata RABA
Beschreibung: Aparatoare noroi fata RABA tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 140 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 70
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Arbore flexibil vitezometru RABA
Beschreibung: Arbore flexibil vitezometru RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.90.300 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 20 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 10
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Arc faţă DAC 665, 12 foi, l=80 mm
Beschreibung: Arc faţă DAC 665, 12 foi, l=80 mm tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 14 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 7
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Arc spate RABA
Beschreibung: Arc spate RABA tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 55 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 28
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Articulaţie cardanică ax volan RABA
Beschreibung: Articulaţie cardanică ax volan RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.40.180 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 16 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 8
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Articulaţie sferică cutie viteze AK 6 RABA
Beschreibung: Articulaţie sferică cutie viteze AK 6 RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.24.365 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 43 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 22
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Baie de ulei RABA
Beschreibung: Baie de ulei RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.11.470 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 18 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 9
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Balama usa
Beschreibung: Balama usa tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 74 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 37
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Bare de direcţie RABA
Beschreibung: Bară de direcţie longitudinală RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.40.580 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 30 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 15 Bară de direcţie transversala RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.33.235 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 32 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 16
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Baterie filtre combustibil Raba
Beschreibung: Baterie filtre combustibil Raba tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 100 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 50
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Bendix, demaror RABA / DAC
Beschreibung: Bendix, demaror RABA / DAC tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 40 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 20
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Bloc robinet cu suport RABA
Beschreibung: Bloc robinet cu suport RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.50.678 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 31 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 16
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Bobine electromotor 24V Raba
Beschreibung: Bobină I electromotor 24 V 6 CP RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.88.460 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 36 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 18 Bobină II electromotor 24 V 6 CP RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.88.470 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 36 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 18
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Bolturi arc si cercel arc fata RABA
Beschreibung: Bolţ arc faţă RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.48.050 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 34 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 17 Bolţ cercel arc faţă RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.48.040 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 34 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 17
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Bolț saboți
Beschreibung: Bolț saboți tip vehicul: DAC 665 cod: 38/570 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 12 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 6
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Borne baterie / DAC 665 din cupru
Beschreibung: Borne baterie / DAC 665 din cupru tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 484 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 242
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Brat stergator parbriz RABA
Beschreibung: Brat stergator parbriz RABA tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 170 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 85
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Bride arc fata si spate Raba
Beschreibung: Bridă arc faţă RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.48.140 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 20 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 10 Bridă arc spate cu piuliţă RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.49.045 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 24 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 12
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Broaste usi Raba
Beschreibung: Broască uşă dreapta RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.73.125 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 70 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 35 Broască uşă stg. RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.73.120 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 70 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 35
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: Bucşă cercel arc faţă RABĂ
Beschreibung: Bucşă cercel arc faţă RABĂ tip vehicul: DAC 665 cod: 054.48.030 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 40 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 20
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: Bucsa 32/440
Beschreibung: Bucsa 32/440 tip vehicul: DAC 665 cod: 32/440 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 14 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 7
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: Burduf cauciuc coloana volan DAC 665
Beschreibung: Burduf cauciuc coloana volan DAC 665 tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 21 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 11
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: Buşon rezervor combustibil RABĂ
Beschreibung: Buşon rezervor combustibil RABĂ tip vehicul: DAC 665 cod: 054.42.210 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 35 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 18
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: Cablu kilometraj DAC 665
Beschreibung: Cablu kilometraj tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: Cablu siguranţă arc spate RABĂ
Beschreibung: Cablu siguranţă arc spate RABĂ tip vehicul: DAC 665 cod: 054.49.192 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 54 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 27
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: Capac baterie filtru motorină RABĂ / DAC 665
Beschreibung: Capac baterie filtru motorină RABĂ / DAC 665 tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 55 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 28
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: Capac carcasă AK 6 RABA
Beschreibung: Capac carcasă AK 6 RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.24.215 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 19 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 10
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: Capac schimbător AK 6 RABĂ
Beschreibung: Capac schimbător AK 6 RABĂ tip vehicul: DAC 665 cod: 054.24.065 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 14 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 7
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: Capete de bara Dac si Saviem
Beschreibung: Capat bara dreapta DAC 665 tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 104 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 52 Capat bara dreapta SAVIEM tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 22 buc.. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 11 Capat bara stanga DAC 665 tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 104 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 52 Capat bara stânga SAVIEM tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 22 buc.. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 11
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: Casetă de directie RABĂ
Beschreibung: Casetă de directie RABĂ tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 32 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 16
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: Cercel arc faţă RABĂ
Beschreibung: Cercel arc faţă RABĂ tip vehicul: DAC 665 cod: 054.48.025 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 33 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 17
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: Cheder ușă RABĂ
Beschreibung: Cheder ușă RABĂ tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 82 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 41
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: Chingă limitator ușă
Beschreibung: Chingă limitator ușă tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 63 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 32
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: Chiulasa motor Raba
Beschreibung: Chiulasă motor faţă RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.11.320 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 17 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 9 Chiulasă motor spate RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.11.325 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 16 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 8
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: Cilindru frână faţă RABA
Beschreibung: Cilindru frână faţă RABA tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 52 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 26
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: Cilindru frână faţă SAVIEM
Beschreibung: Cilindru frână faţă SAVIEM tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 90 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 45
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: Cilindru frână motor RABA
Beschreibung: Cilindru frână motor RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.50.540 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 26 buc . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 13
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: Cilindru frânare monocameră RABA
Beschreibung: Cilindru frânare monocameră RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.50.096 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 44 buc . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 22
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: Cilindru închidere combustibil SZ 1104 RABA
Beschreibung: Cilindru închidere combustibil SZ 1104 RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.50.606 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 27 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 14
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: Cilindru pneumatic cutie distribuţie RABA
Beschreibung: Cilindru pneumatic cutie distribuţie RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.27.430 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 39 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 20
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: Cilindru principal ambreiaj DAC 665
Beschreibung: Cilindru principal ambreiaj DAC 665 tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 68 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 34
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: Cilindru receptor ambreiaj RABA
Beschreibung: Cilindru receptor ambreiaj RABA tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 54 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 27
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: Clapetă obturare eşapament RABA
Beschreibung: Clapetă obturare eşapament RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.18.140 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 30 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 15
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: Claxon 24 V tip 4174 RABA
Beschreibung: Claxon 24 V tip 4174 RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.91.060 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 26 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 13
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: Colector de praf filtru aer RABA
Beschreibung: Colector de praf filtru aer RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.14.490 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 30 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 15
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: Combine semnalizare spate Raba
Beschreibung: Combină semnalizare spate dreapta SPSC 140 N RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.91.190 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 18 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 9 Combină semnalizare spate DSPN-3 RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.91.215 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 26 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 13 Combină semnalizare spate stg. SPSC 140 N RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.91.185 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 24 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 12
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: Compresor de aer RABA
Beschreibung: Compresor de aer RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.51.020 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 33 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 17
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: Comutator încălzire tip 6551 RABA
Beschreibung: Comutator încălzire tip 6551 RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.91.405 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 18 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 9
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: Comutator principal lumini tip 6211 RABA
Beschreibung: Comutator principal lumini tip 6211 RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.91.315 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 21 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 11
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: Conductă aer compresor RABA
Beschreibung: Conductă aer compresor RABA tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 44 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 22
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: Conductă presiune pompă ulei EATON
Beschreibung: Conductă presiune pompă ulei EATON tip vehicul: DAC 665 cod: 054.40.370 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 52 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 26
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Titel: Conductă presiune pompă ulei RABA
Beschreibung: Conductă presiune pompă ulei RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.16.180 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 58 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 29
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: Conductă retur pompă ulei EATON
Beschreibung: Conductă retur pompă ulei EATON tip vehicul: DAC 665 cod: 054.40.380 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 22 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 11
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0065
Titel: Conductă ulei DAC 665
Beschreibung: Conductă ulei tip vehicul: DAC 665 cod: 32/385 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 6 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Titel: Conector manometric tip 5634 RABA
Beschreibung: Conector manometric tip 5634 RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.88.650 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 25 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 13
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Titel: Contact cu cheie preincălzitor RABA
Beschreibung: Contact cu cheie preâncălzitor RABA tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 22 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 11
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Titel: Contact cu cheie RABA
Beschreibung: Contact cu cheie RABA tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 56 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 28
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Titel: Contact pneumatic DAC
Beschreibung: Contact pneumatic DAC tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 30 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 15
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Titel: Coroană dinţată volanta motor RABA
Beschreibung: Coroană dinţată volanta motor RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.13.265 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 17 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 9
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Titel: Cruce cardanica DAC 665
Beschreibung: Cruce cardanica DAC 665 tip vehicul: DAC 665 cod: 054.29.480 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 28 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 14
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Titel: Cruce cardanică RABA
Beschreibung: Cruce cardanică RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.29.490 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 68 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 34
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0073
Titel: Cupla aer fata DAC 665
Beschreibung: Cupla aer fata DAC 665 tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 set., cantități maxime 32 set. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 16
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Titel: Cutie distribuţie G-450 RABA
Beschreibung: Cutie distribuţie G-450 RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.23.512 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 16 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 8
Interne Kennung: 74
Los: LOT-0075
Titel: Cutie viteze AK 6-80 RABA
Beschreibung: Cutie viteze AK 6-80 RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.23.006 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 13 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 7
Interne Kennung: 75
Los: LOT-0076
Titel: Disc cu ferodou ambreiaj D 420 RABA
Beschreibung: Disc cu ferodou ambreiaj D 420 RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.20.175 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 42 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 21
Interne Kennung: 76
Los: LOT-0077
Titel: Distribuitorul de sens troliu RABA
Beschreibung: Distribuitorul de sens troliu RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.92.180 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 6 buc.. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3
Interne Kennung: 77
Los: LOT-0078
Titel: Divizor de tensiune 12 V tip 1660 RABA
Beschreibung: Divizor de tensiune 12 V tip 1660 RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.91.445 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 30 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 15
Interne Kennung: 78
Los: LOT-0079
Titel: Dopuri tehnologice motor RABA (set a 24 buc)
Beschreibung: Dopuri tehnologice motor RABA (set a 24 buc) tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 set., cantități maxime 102 set. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 51
Interne Kennung: 79
Los: LOT-0080
Titel: Electromotor Raba 6 CP 24 V
Beschreibung: Electromotor Raba 6 CP 24 V tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 86 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 43
Interne Kennung: 80
Los: LOT-0081
Titel: Electrovalve DAC 665 (24 V)
Beschreibung: Electrovalve DAC 665 (24 V) tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 95 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 48
Interne Kennung: 81
Los: LOT-0082
Titel: Elemente filtrante Raba
Beschreibung: Element filtru combustibil (fibre textile) RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.14.112 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 286 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 143 Element filtru motorină DAC 665 (cu garnitura) tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 660 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 330 Element filtru ulei RABA (cu garnitura) tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 228 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 114
Interne Kennung: 82
Los: LOT-0083
Titel: Element optic Far rotund DAC
Beschreibung: Element optic Far rotund DAC tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 65 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 33
Interne Kennung: 83
Los: LOT-0084
Titel: Faruri DAC 665
Beschreibung: Far asimetric 24 V RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.91.030 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 42 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 21 Far asimetric camuflat S 20028 RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.91.025 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 24 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 12 Far mers înapoi RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.91.230 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 28 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 14 Far proiector RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.91.155 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 56 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 28
Interne Kennung: 84
Los: LOT-0085
Titel: Filtru aer RABA uscat mare L=260 mm, Dext.=260 mm, Dint=180 mm
Beschreibung: Filtru aer RABA uscat mare L=260 mm, Dext.=260 mm, Dint=180 mm tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 50 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 25
Interne Kennung: 85
Los: LOT-0086
Titel: Filtru centrifugal de ulei RABA
Beschreibung: Filtru centrifugal de ulei RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.16.500 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 64 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 32
Interne Kennung: 86
Los: LOT-0087
Titel: Furcă de debreiere D 420 RABA
Beschreibung: Furcă de debreiere D 420 RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.20.225 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 14 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 7
Interne Kennung: 87
Los: LOT-0088
Titel: Furtune de alimentare DAC 665
Beschreibung: Furtun alimentare fi 10 RABA tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 ml, cantități maxime 202 ml. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 101 Furtun alimentare fi 8 RABA tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 ml, cantități maxime 232 ml. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 116
Interne Kennung: 88
Los: LOT-0089
Titel: Furtun ambreiaj pt. ungere manson debreiere
Beschreibung: Furtun ambreiaj pt. ungere manson debreiere tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 68 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 34
Interne Kennung: 89
Los: LOT-0090
Titel: Furtun cameră frânare DAC 665
Beschreibung: Furtun cameră frânare DAC 665 tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 106 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 53
Interne Kennung: 90
Los: LOT-0091
Titel: Furtune cilindri DAC 665
Beschreibung: Furtun cilindru comandă ambreiaj tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 85 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 43 Furtun cilindru receptor ambreiaj DAC 665 tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 74 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 37
Interne Kennung: 91
Los: LOT-0092
Titel: Furtune directie DAC 665
Beschreibung: Furtun direcţie RABA (pompa EATON - caseta directie) tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 76 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 38 Furtun direcție RABA (rezervor - pompa EATON) tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 70 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 35
Interne Kennung: 92
Los: LOT-0093
Titel: Furtun frână D10x650 mm
Beschreibung: Furtun frână D10x650 mm tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 66 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 33
Interne Kennung: 93
Los: LOT-0094
Titel: Furtun pentru rabatat cabina DAC 665
Beschreibung: Furtun pentru rabatat cabina DAC 665 tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 44 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 22
Interne Kennung: 94
Los: LOT-0095
Titel: Furtun presiune camere frânare DAC 665
Beschreibung: Furtun presiune camere frânare DAC 665 tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 122 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 61
Interne Kennung: 95
Los: LOT-0096
Titel: Furtun presiune ulei pentru compresor DAC 665
Beschreibung: Furtun presiune ulei pentru compresor DAC 665 tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 85 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 43
Interne Kennung: 96
Los: LOT-0097
Titel: Furtun răcitor ulei / DAC 665
Beschreibung: Furtun răcitor ulei / DAC 665 tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 80 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 40
Interne Kennung: 97
Los: LOT-0098
Titel: Furtun retur injector RABA
Beschreibung: Furtun retur injector RABA tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 127 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 64
Interne Kennung: 98
Los: LOT-0099
Titel: Furtun ungere compresor / DAC 665
Beschreibung: Furtun ungere compresor / DAC 665 tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 81 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 41
Interne Kennung: 99
Los: LOT-0100
Titel: Furtun vacuum Ø6 mm
Beschreibung: Furtun vacuum Ø6 mm tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 ml, cantități maxime 78 ml. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 39
Interne Kennung: 100
Los: LOT-0101
Titel: Garnitură baie de ulei RABA
Beschreibung: Garnitură baie de ulei RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.11.475 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 28 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 14
Interne Kennung: 101
Los: LOT-0102
Titel: Garnitură capac chiulasă RABA
Beschreibung: Garnitură capac chiulasă RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.11.455 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 51 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 26
Interne Kennung: 102
Los: LOT-0103
Titel: Garnitură chiulasă Raba
Beschreibung: Garnitură chiulasă Raba tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 65 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 33
Interne Kennung: 103
Los: LOT-0104
Titel: Garnitură colector admisie RABA
Beschreibung: Garnitură colector admisie RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.11.615 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 56 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 28
Interne Kennung: 104
Los: LOT-0105
Titel: Garnitură colector de praf filtru aer RABA
Beschreibung: Garnitură colector de praf filtru aer RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.14.530 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 34 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 17
Interne Kennung: 105
Los: LOT-0106
Titel: Garnitura colector evacuare Raba
Beschreibung: Garnitura colector evacuare Raba tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 143 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 72
Interne Kennung: 106
Los: LOT-0107
Titel: Garnitură etanşare filtru centrifugal RABA
Beschreibung: Garnitură etanşare filtru centrifugal RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.16.570 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 70 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 35
Interne Kennung: 107
Los: LOT-0108
Titel: Garnitură fixare pompă injecţie RABA
Beschreibung: Garnitură fixare pompă injecţie RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.15.312 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 25 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 13
Interne Kennung: 108
Los: LOT-0109
Titel: Gartnituri pistoane ambreiaj DAC 665
Beschreibung: Garnitură piston cilindru comandă ambreiaj RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.20.430 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 44 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 22 Garnitură piston cilindru receptor ambreiaj RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.20.270 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 34 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 17
Interne Kennung: 109
Los: LOT-0110
Titel: Garnitură pompă apă RABA
Beschreibung: Garnitură pompă apă RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.17.095 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 82 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 41
Interne Kennung: 110
Los: LOT-0111
Titel: Garnitura sistem evacuare
Beschreibung: Garnitura sistem evacuare tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 40 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 20
Interne Kennung: 111
Los: LOT-0112
Titel: Închizător capota frontala DAC 665
Beschreibung: Închizător capota frontala DAC 665 tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 61 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 31
Interne Kennung: 112
Los: LOT-0113
Titel: Închizător superior cabina
Beschreibung: Închizător superior cabina tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 66 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 33
Interne Kennung: 113
Los: LOT-0114
Titel: Indicator presiune ulei tip 5615 RABA
Beschreibung: Indicator presiune ulei tip 5615 RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.90.140 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 45 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 23
Interne Kennung: 114
Los: LOT-0115
Titel: Indicator temperatură apă tip 5515 RABA
Beschreibung: Indicator temperatură apă tip 5515 RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.90.120 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 45 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 23
Interne Kennung: 115
Los: LOT-0116
Titel: Inel etansare sistem evacuare DAC 665
Beschreibung: Inel etansare sistem evacuare DAC 665 tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 29 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 15
Interne Kennung: 116
Los: LOT-0117
Titel: Injector DAC 665
Beschreibung: Injector DAC 665 tip vehicul: DAC 665 cod: 054.15.756 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 236 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 118
Interne Kennung: 117
Los: LOT-0118
Titel: Instalație spălare parbriz (pompă+bazin+furtun)
Beschreibung: Instalație spălare parbriz (pompă+bazin+furtun) tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 set, cantități maxime 111 set. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 56
Interne Kennung: 118
Los: LOT-0119
Titel: Intrerupatoare avarii DAC 665
Beschreibung: Întrerupător avarie 24V dreptunghiular tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 77 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 39 Întrerupător avarii rotund tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 45 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 23
Interne Kennung: 119
Los: LOT-0120
Titel: Întrerupător baterie tip 6710 RABA (contact general 24V)
Beschreibung: Întrerupător baterie tip 6710 RABA (contact general 24V) tip vehicul: DAC 665 cod: 054.91.400 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 75 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 38
Interne Kennung: 120
Los: LOT-0121
Titel: Întrerupător bord (pt. cuplare sateliţi) DAC
Beschreibung: Întrerupător bord (pt. cuplare sateliţi) DAC tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 34 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 17
Interne Kennung: 121
Los: LOT-0122
Titel: Întrerupător electroventil blocare diferenţial tip 6544 RABA
Beschreibung: Întrerupător electroventil blocare diferenţial tip 6544 RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.91.290 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 18 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 9
Interne Kennung: 122
Los: LOT-0123
Titel: Întrerupător far ceaţă RABA
Beschreibung: Întrerupător far ceaţă RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.91.345 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 46 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 23
Interne Kennung: 123
Los: LOT-0124
Titel: Întrerupător pneumatic frână
Beschreibung: Întrerupător pneumatic frână tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 47 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 24
Interne Kennung: 124
Los: LOT-0125
Titel: Întrerupător semnalizare Dac
Beschreibung: Întrerupător semnalizare Dac tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 70 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 35
Interne Kennung: 125
Los: LOT-0126
Titel: Întrerupător stop tip 6460 RABA
Beschreibung: Întrerupător stop tip 6460 RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.91.375 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 70 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 35
Interne Kennung: 126
Los: LOT-0127
Titel: Jojă nivel ulei RABA
Beschreibung: Jojă nivel ulei RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.11.525 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 24 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 12
Interne Kennung: 127
Los: LOT-0128
Titel: Lamă ştergător parbriz RABA
Beschreibung: Lamă ştergător parbriz RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.87.240 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 266 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 133
Interne Kennung: 128
Los: LOT-0129
Titel: Lampi pozitie si semnalizare DAC 665
Beschreibung: Lampa poz. fata tip LPF-1 tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 128 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 64 Lampă semnalizare faţă DAC 665 tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 112 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 56
Interne Kennung: 129
Los: LOT-0130
Titel: Levier inversor
Beschreibung: Levier inversor tip vehicul: DAC 665 cod: 33/345 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 6 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3
Interne Kennung: 130
Los: LOT-0131
Titel: Maner incuietoare
Beschreibung: Maner incuietoare tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 86 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 43
Interne Kennung: 131
Los: LOT-0132
Titel: Maneta schimbator viteze RABA (in podea)
Beschreibung: Maneta schimbator viteze RABA (in podea) tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 48 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 24
Interne Kennung: 132
Los: LOT-0133
Titel: Manşon de debreiere ambreiaj D 420 RABA
Beschreibung: Manşon de debreiere ambreiaj D 420 RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.20.180 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 41 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 21
Interne Kennung: 133
Los: LOT-0134
Titel: Manşon schimbător viteze DAC (burduf)
Beschreibung: Manşon schimbător viteze DAC (burduf) tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 84 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 42
Interne Kennung: 134
Los: LOT-0135
Titel: Mecanism fixare cabina cu amortizoare
Beschreibung: Mecanism fixare cabina cu amortizoare tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 30 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 15
Interne Kennung: 135
Los: LOT-0136
Titel: Mecanism inchidere capota cu zavor metalic (set a 2 buc)
Beschreibung: Mecanism inchidere capota cu zavor metalic (set a 2 buc) tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 set, cantități maxime 30 set. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 15
Interne Kennung: 136
Los: LOT-0137
Titel: Oglindă retrovizoare DAC R 16215
Beschreibung: Oglindă retrovizoare DAC R 16215 tip vehicul: DAC 665 cod: 89637006012 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 128 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 64
Interne Kennung: 137
Los: LOT-0138
Titel: Perie excitaţie alternator 24 V RABA
Beschreibung: Perie excitaţie alternator 24 V RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.88.145 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 31 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 16
Interne Kennung: 138
Los: LOT-0139
Titel: Perii demaror RABA
Beschreibung: Perii demaror RABA tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 set, cantități maxime 76 set. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 38
Interne Kennung: 139
Los: LOT-0140
Titel: Perii masă alternator 24 V RABA cu suport
Beschreibung: Perii masă alternator 24 V RABA cu suport tip vehicul: DAC 665 cod: 054.88.138 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 set, cantități maxime 61 set. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 31
Interne Kennung: 140
Los: LOT-0141
Titel: Placă de presiune ambreiaj D 420 RABA
Beschreibung: Placă de presiune ambreiaj D 420 RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.20.140 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 24 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 12
Interne Kennung: 141
Los: LOT-0142
Titel: Plafonieră tip P 2 RABA
Beschreibung: Plafonieră tip P 2 RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.91.250 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 34 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 17
Interne Kennung: 142
Los: LOT-0143
Titel: Planetara fata Dac
Beschreibung: Planetara fata Dac tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 26 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 13
Interne Kennung: 143
Los: LOT-0144
Titel: Pompă alimentare Raba
Beschreibung: Pompă alimentare Raba tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 158 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 79
Interne Kennung: 144
Los: LOT-0145
Titel: Pompă amorsare Raba
Beschreibung: Pompă amorsare Raba tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 93 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 47
Interne Kennung: 145
Los: LOT-0146
Titel: Pompa antigel LA 1100 DAC (antiinghet)
Beschreibung: Pompa antigel LA 1100 DAC (antiinghet) tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 79 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 40
Interne Kennung: 146
Los: LOT-0147
Titel: Pompă apă RABA
Beschreibung: Pompă apă RABA tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 91 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 46
Interne Kennung: 147
Los: LOT-0148
Titel: Pompă de ulei EATON 100 bar
Beschreibung: Pompă de ulei EATON 100 bar tip vehicul: DAC 665 cod: 054.40.240 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 40 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 20
Interne Kennung: 148
Los: LOT-0149
Titel: Pompa frână RABA
Beschreibung: Pompa frână RABA tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 128 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 64
Interne Kennung: 149
Los: LOT-0150
Titel: Pompă injecţie RABA
Beschreibung: Pompă injecţie RABA tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 39 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 20
Interne Kennung: 150
Los: LOT-0151
Titel: Pompă rabatare cabină RABA
Beschreibung: Pompă rabatare cabină RABA tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 47 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 24
Interne Kennung: 151
Los: LOT-0152
Titel: Preîncălzitor RABĂ
Beschreibung: Preîncălzitor RABĂ tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 59 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 30
Interne Kennung: 152
Los: LOT-0153
Titel: Prezoane roti DAC 665
Beschreibung: Prezon roată față tip vehicul: DAC 665 cod: (8135,12215)20000/30000 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 set, cantități maxime 4 set. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 Prezon roată spate tip vehicul: DAC 665 cod: 10215,12215-38/060 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 set, cantități maxime 5 set. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3
Interne Kennung: 153
Los: LOT-0154
Titel: Răcitor de ulei RABA
Beschreibung: Răcitor de ulei RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.16.430 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 48 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 24
Interne Kennung: 154
Los: LOT-0155
Titel: Radiator căldură DAC 665
Beschreibung: Radiator căldură DAC 665 tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 63 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 32
Interne Kennung: 155
Los: LOT-0156
Titel: Radiator răcire DAC 665 (cupru, 4 randuri de celule)
Beschreibung: Radiator răcire DAC 665 (cupru, 4 randuri de celule) tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 69 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 35
Interne Kennung: 156
Los: LOT-0157
Titel: Reductor de aer RABA
Beschreibung: Reductor de aer RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.50.676 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 36 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 18
Interne Kennung: 157
Los: LOT-0158
Titel: Reductor de presiune DB 1113
Beschreibung: Reductor de presiune DB 1113 tip vehicul: DAC 665 cod: 054.50.764 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 40 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 20
Interne Kennung: 158
Los: LOT-0159
Titel: Regulator de sarcină 2R5A
Beschreibung: Regulator de sarcină 2R5A tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 16 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 8
Interne Kennung: 159
Los: LOT-0160
Titel: Regulator forţă frânare RABA
Beschreibung: Regulator forţă frânare RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.50.472 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 32 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 16
Interne Kennung: 160
Los: LOT-0161
Titel: Regulator presiune cu filtru DR 2200
Beschreibung: Regulator presiune cu filtru DR 2200 tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 53 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 27
Interne Kennung: 161
Los: LOT-0162
Titel: Regulator tranzitorizat tip 1350 RABA
Beschreibung: Regulator tranzitorizat tip 1350 RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.91.450 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 34 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 17
Interne Kennung: 162
Los: LOT-0163
Titel: Releu anclanşare 24 V RABA
Beschreibung: Releu anclanşare 24 V RABA tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 57 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 29
Interne Kennung: 163
Los: LOT-0164
Titel: Releu de protectie 24 V tip 1616 RABA
Beschreibung: Releu de protectie 24 V tip 1616 RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.91.425 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 24 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 12
Interne Kennung: 164
Los: LOT-0165
Titel: Releu încărcare 24 V RABA
Beschreibung: Releu încărcare 24 V RABA tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 78 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 39
Interne Kennung: 165
Los: LOT-0166
Titel: Releu încărcare 28 V RABA
Beschreibung: Releu încărcare 28 V RABA tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 79 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 40
Interne Kennung: 166
Los: LOT-0167
Titel: Releu indicare încărcare tip 1615 RABA
Beschreibung: Releu indicare încărcare tip 1615 RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.91.430 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 16 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 8
Interne Kennung: 167
Los: LOT-0168
Titel: Releu protecţie lumini 24 V tip 1629 RABA
Beschreibung: Releu protecţie lumini 24 V tip 1629 RABA tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 22 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 11
Interne Kennung: 168
Los: LOT-0169
Titel: Releu semnalizare tip 4250 DAC
Beschreibung: Releu semnalizare tip 4250 DAC tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 49 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 25
Interne Kennung: 169
Los: LOT-0170
Titel: Rezervor combustibil 220 litri RABA
Beschreibung: Rezervor combustibil 220 litri RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.42.120 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 32 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 16
Interne Kennung: 170
Los: LOT-0171
Titel: Rezervor combustibil 310 litri RABA
Beschreibung: Rezervor combustibil 310 litri RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.42.120 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 42 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 21
Interne Kennung: 171
Los: LOT-0172
Titel: Rezervor de aer cu supapă de golire RABA
Beschreibung: Rezervor de aer cu supapă de golire RABA tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 28 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 14
Interne Kennung: 172
Los: LOT-0173
Titel: Rezervor de completare - compensare RABA
Beschreibung: Rezervor de completare - compensare RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.17.710 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 30 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 15
Interne Kennung: 173
Los: LOT-0174
Titel: Robinet comandă frână AB 2405
Beschreibung: Robinet comandă frână AB 2405 tip vehicul: DAC 665 cod: 054.50.240 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 29 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 15
Interne Kennung: 174
Los: LOT-0175
Titel: Robinet de scurgere radiator apă RABA
Beschreibung: Robinet de scurgere radiator apă RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.17.400 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 28 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 14
Interne Kennung: 175
Los: LOT-0176
Titel: Robinet frână de mână cu manetă rotitoare
Beschreibung: Robinet frână de mână cu manetă rotitoare tip vehicul: DAC 665 cod: 89.52110.6856 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 48 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 24
Interne Kennung: 176
Los: LOT-0177
Titel: Robinet frână de mână HB1104
Beschreibung: Robinet frână de mână HB1104 tip vehicul: DAC 665 cod: 89.52315.600 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 34 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 17
Interne Kennung: 177
Los: LOT-0178
Titel: Robinet pt.comanda frânei remorcii AB 2750
Beschreibung: Robinet pt.comanda frânei remorcii AB 2750 tip vehicul: DAC 665 cod: 81523016025 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 43 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 22
Interne Kennung: 178
Los: LOT-0179
Titel: Robinet roată IVPP
Beschreibung: Robinet roată IVPP tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 105 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 53
Interne Kennung: 179
Los: LOT-0180
Titel: Rotor alternator 24 V DAC
Beschreibung: Rotor alternator 24 V DAC tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 30 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 15
Interne Kennung: 180
Los: LOT-0181
Titel: Rotor alternator 28 V
Beschreibung: Rotor alternator 28 V tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 22 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 11
Interne Kennung: 181
Los: LOT-0182
Titel: Rotor electromotor RABA
Beschreibung: Rotor electromotor RABA tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 33 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 17
Interne Kennung: 182
Los: LOT-0183
Titel: Rulment roata fata
Beschreibung: Rulment roata fata tip vehicul: DAC 665 cod: NJ214E . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 18 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 9
Interne Kennung: 183
Los: LOT-0184
Titel: Saboti frana cu ferodou raba
Beschreibung: Sabot frână faţă cu ferodou RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.39.220 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 162 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 81 Sabot frână spate cu ferodou RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.39.222 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 116 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 58
Interne Kennung: 184
Los: LOT-0185
Titel: Sesizor presiune ulei DAC
Beschreibung: Sesizor presiune ulei DAC tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 97 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 49
Interne Kennung: 185
Los: LOT-0186
Titel: Sesizor temperatură apă DAC
Beschreibung: Sesizor temperatură apă DAC tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 52 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 26
Interne Kennung: 186
Los: LOT-0187
Titel: Set furtune racire RABA
Beschreibung: Set furtune racire RABA tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 set, cantități maxime 132 set. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 66
Interne Kennung: 187
Los: LOT-0188
Titel: Set garnituri camere franare DAC 665
Beschreibung: Set garnituri camera frânăre Ø 300 tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 set, cantități maxime 79 set. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 40 Set garnituri camera frânăre Ø 500 tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 set, cantități maxime 88 set. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 44
Interne Kennung: 188
Los: LOT-0189
Titel: Simering butuc IVPP 62x75x10
Beschreibung: Simering butuc IVPP 62x75x10 tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 325 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 163
Interne Kennung: 189
Los: LOT-0190
Titel: Simering butuc roata DAC 170x200x15
Beschreibung: Simering butuc roata DAC 170x200x15 tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 312 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 156
Interne Kennung: 190
Los: LOT-0191
Titel: Simering compresor RABA 30x40x7
Beschreibung: Simering compresor RABA 30x40x7 tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 108 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 54
Interne Kennung: 191
Los: LOT-0192
Titel: Simering planetară DAC 665 cu guler 62x75x10
Beschreibung: Simering planetară DAC 665 cu guler 62x75x10 tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 252 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 126
Interne Kennung: 192
Los: LOT-0193
Titel: Sită filtrare rezervor combustibil RABA
Beschreibung: Sită filtrare rezervor combustibil RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.42.330 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 70 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 35
Interne Kennung: 193
Los: LOT-0194
Titel: Sită filtru ulei RABA
Beschreibung: Sită filtru ulei RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.16.300 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 56 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 28
Interne Kennung: 194
Los: LOT-0195
Titel: Stator alternator 24 V DAC
Beschreibung: Stator alternator 24 V DAC tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 28 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 14
Interne Kennung: 195
Los: LOT-0196
Titel: Stator electromotor RABA
Beschreibung: Stator electromotor RABA tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 34 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 17
Interne Kennung: 196
Los: LOT-0197
Titel: Supapă cu 4 circuite DR 4402
Beschreibung: Supapă cu 4 circuite DR 4402 tip vehicul: DAC 665 cod: 89521106025 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 132 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 66
Interne Kennung: 197
Los: LOT-0198
Titel: Supapă de aerisire RE 2100 DAC
Beschreibung: Supapă de aerisire RE 2100 DAC tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 40 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 20
Interne Kennung: 198
Los: LOT-0199
Titel: Supapă DR 4305 DAC
Beschreibung: Supapă DR 4305 DAC tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 61 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 31
Interne Kennung: 199
Los: LOT-0200
Titel: Supapa filtru ulei R
Beschreibung: Supapa filtru ulei R tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 200
Los: LOT-0201
Titel: Supapa franei de motor AE 1201
Beschreibung: Supapa franei de motor AE 1201 tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 71 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 36
Interne Kennung: 201
Los: LOT-0202
Titel: Supapa preparator de aer
Beschreibung: Supapa preparator de aer tip vehicul: DAC 665 cod: 89.52101.6018 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 43 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 22
Interne Kennung: 202
Los: LOT-0203
Titel: Supapa purjare
Beschreibung: Supapa purjare tip vehicul: DAC 665 cod: EE110089.51260.6003 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 228 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 114
Interne Kennung: 203
Los: LOT-0204
Titel: Supape releu multiple
Beschreibung: Supapă releu multiplă tip vehicul: DAC 665 cod: 89.52.150.6002 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 62 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 31 Supapă releu multiplă tip vehicul: DAC 665 cod: 89.52.150.6001 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 44 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 22
Interne Kennung: 204
Los: LOT-0205
Titel: Supapă releu RE 1108 DAC 665
Beschreibung: Supapă releu RE 1108 DAC 665 tip vehicul: DAC 665 cod: 81521166008 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 50 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 25
Interne Kennung: 205
Los: LOT-0206
Titel: Supapă releu RE 1110
Beschreibung: Supapă releu RE 1110 tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 42 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 21
Interne Kennung: 206
Los: LOT-0207
Titel: Supapă releu RE 2504 DAC
Beschreibung: Supapă releu RE 2504 DAC tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 60 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 30
Interne Kennung: 207
Los: LOT-0208
Titel: Supapă siguranţă cu 2 circuite AE 4110 DAC
Beschreibung: Supapă siguranţă cu 2 circuite AE 4110 DAC tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 71 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 36
Interne Kennung: 208
Los: LOT-0209
Titel: Supapă trecere fără retur DR 4305
Beschreibung: Supapă trecere fără retur DR 4305 tip vehicul: DAC 665 cod: 1106020 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 42 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 21
Interne Kennung: 209
Los: LOT-0210
Titel: Tablou (distribuitor) sigurante RABA
Beschreibung: Tablou (distribuitor) sigurante RABA tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 42 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 21
Interne Kennung: 210
Los: LOT-0211
Titel: Tampon cauciuc cabina DAC 665
Beschreibung: Tampon cauciuc cabina DAC 665 tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 22 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 11
Interne Kennung: 211
Los: LOT-0212
Titel: Tampon cauciuc limitator
Beschreibung: Tampon cauciuc limitator arc faţă RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.48.230 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 62 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 31 Tampon cauciuc limitator arc spate RABA tip vehicul: DAC 665 cod: 054.49.195 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 60 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 30
Interne Kennung: 212
Los: LOT-0213
Titel: Tevi evacuare
Beschreibung: Ţeavă evacuare gaze eşapament faţă RABĂ tip vehicul: DAC 665 cod: 054.18.060 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 26 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 13 Ţeavă evacuare gaze eşapament mijloc RABĂ tip vehicul: DAC 665 cod: 054.18.280 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 26 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 13 Țeavă protecție tip vehicul: DAC 665 cod: 8135;12215-32/290 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 6 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3
Interne Kennung: 213
Los: LOT-0214
Titel: Termostat RABA (cu carcasa)
Beschreibung: Termostat RABA (cu carcasa) tip vehicul: DAC 665 cod: 054.17.415 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 60 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 30
Interne Kennung: 214
Los: LOT-0215
Titel: Tobă evacuare completă față DAC 665
Beschreibung: Tobă evacuare completă față DAC 665 tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 34 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 17
Interne Kennung: 215
Los: LOT-0216
Titel: Transmiţător nivel combustibil 310 litri RABĂ
Beschreibung: Transmiţător nivel combustibil 310 litri RABĂ tip vehicul: DAC 665 cod: 054.42.390 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 44 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 22
Interne Kennung: 216
Los: LOT-0217
Titel: Transmiţător presiune ulei tip 5621 RABĂ
Beschreibung: Transmiţător presiune ulei tip 5621 RABĂ tip vehicul: DAC 665 cod: 054.88.630 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 44 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 22
Interne Kennung: 217
Los: LOT-0218
Titel: Vitezometru tip 5215 RABĂ
Beschreibung: Vitezometru tip 5215 RABĂ tip vehicul: DAC 665 cod: 054.90.080 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 20 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 10
Interne Kennung: 218
Los: LOT-0219
Titel: Volantă DAC 665
Beschreibung: Volantă DAC 665 tip vehicul: DAC 665 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 26 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 13
Interne Kennung: 219
Los: LOT-0220
Titel: Alternator 28 V
Beschreibung: Alternator 28 V tip vehicul: DAC R 16215 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 20 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 10
Interne Kennung: 220
Los: LOT-0221
Titel: Amortizor ventilator
Beschreibung: Amortizor ventilator tip vehicul: DAC R 16215 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 221
Los: LOT-0222
Titel: Arc faţă R 16215, 12 foi l=90 mm
Beschreibung: Arc faţă R 16215, 12 foi l=90 mm tip vehicul: DAC R 16215 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 28 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 14
Interne Kennung: 222
Los: LOT-0223
Titel: Bujie incandescenta
Beschreibung: Bujie incandescenta tip vehicul: DAC R 16215 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 12 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 6
Interne Kennung: 223
Los: LOT-0224
Titel: Caseta Directie
Beschreibung: Caseta Directie tip vehicul: DAC R 16215 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 224
Los: LOT-0225
Titel: Cilindri dubli frana
Beschreibung: Cilindru dublu frână Ø 300 SAVIEM tip vehicul: DAC R 16215 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 50 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 25 Cilindru dublu frână Ø 500 RABA tip vehicul: DAC R 16215 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 62 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 31
Interne Kennung: 225
Los: LOT-0226
Titel: Far DAC R 16215 rotund ø 170 mm
Beschreibung: Far DAC R 16215 rotund ø 170 mm tip vehicul: DAC R 16215 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 33 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 17
Interne Kennung: 226
Los: LOT-0227
Titel: Fulie pompă apă
Beschreibung: Fulie pompă apă tip vehicul: DAC R 16215 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 5 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3
Interne Kennung: 227
Los: LOT-0228
Titel: Lacăt frână R 16215
Beschreibung: Lacăt frână R 16215 tip vehicul: DAC R 16215 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 32 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 16
Interne Kennung: 228
Los: LOT-0229
Titel: Pompă ambreiaj
Beschreibung: Pompă ambreiaj tip vehicul: DAC R 16215 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 5 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3
Interne Kennung: 229
Los: LOT-0230
Titel: Radiator răcire DAC R 16215
Beschreibung: Radiator răcire tip vehicul: DAC R 16215 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 230
Los: LOT-0231
Titel: Releu 1616
Beschreibung: Releu 1616 tip vehicul: DAC R 16215 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 10 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 5
Interne Kennung: 231
Los: LOT-0232
Titel: Releu încrucişare tip 1651 DAC
Beschreibung: Releu încrucişare tip 1651 DAC tip vehicul: DAC R 16215 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 28 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 14
Interne Kennung: 232
Los: LOT-0233
Titel: Releu protecţie tip 1516 DAC
Beschreibung: Releu protecţie tip 1516 DAC tip vehicul: DAC R 16215 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 26 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 13
Interne Kennung: 233
Los: LOT-0234
Titel: Saboti frână faţă DAC R 16215 L ferodou=460 mm, l ferodou=130 mm
Beschreibung: Saboti frână faţă DAC R 16215 L ferodou=460 mm, l ferodou=130 mm tip vehicul: DAC R 16215 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 set, cantități maxime 24 set. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 12
Interne Kennung: 234
Los: LOT-0235
Titel: Set pivoti fata DAC R 16215
Beschreibung: Set pivoti fata DAC R 16215 tip vehicul: DAC R 16215 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 30 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 15
Interne Kennung: 235
Los: LOT-0236
Titel: Suport intermediar cardan DAC R 16215
Beschreibung: Suport intermediar cardan DAC R 16215 tip vehicul: DAC R 16215 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 20 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 10
Interne Kennung: 236
Los: LOT-0237
Titel: Tobe evacuare DCA R 16215
Beschreibung: Tobă eșapament DAC R 16215 tip vehicul: DAC R 16215 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 20 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 10 Tobă evacuare completă DAC R 16215 tip vehicul: DAC R 16215 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 28 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 14
Interne Kennung: 237
Los: LOT-0238
Titel: Filtre grup electrogen Kipor
Beschreibung: Filtru aer KIPOR KDE 35 SS 3 tip echipament: grup electrogen cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 8 buc.. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4 "Filtru combustibil motor KM 493 KIPOR KDE 35 SS 3" tip echipament: grup electrogen cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 8 buc.. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4 Filtru combustibil SN 25112 tip echipament: grup electrogen cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 24 buc.. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 12 Filtru ulei motor KM KDE 35 SS 3 tip echipament: grup electrogen cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 8 buc.. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4
Interne Kennung: 238
Los: LOT-0239
Titel: Filtre ulei grup electrogen
Beschreibung: Filtru ulei SO 115 tip echipament: grup electrogen cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 24 buc.. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 12 Filtru ulei SO 6238 tip echipament: grup electrogen cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 24 buc.. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 12
Interne Kennung: 239
Los: LOT-0240
Titel: Releu (regulator)electronic de încărcare 24 V cod. 202.052.002
Beschreibung: Releu (regulator)electronic de încărcare 24 V cod. 202.052.002 tip echipament: grup electrogen cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4 buc.. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 240
Los: LOT-0241
Titel: Sondă presiune ulei 3846N-010-C2 1PCS
Beschreibung: Sondă presiune ulei 3846N-010-C2 1PCS tip echipament: grup electrogen cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4 buc.. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 241
Los: LOT-0242
Titel: Janta R 16,5 dimensiuni: 37 x 12,50 R16,5LT
Beschreibung: Janta R 16,5 dimensiuni: 37 x 12,50 R16,5LT tip echipament: grup electrogen " cod: 30MSFH71DWLP (ECO 32-3S/4) cu motor tip 804 D-T / PERKINS" . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 5 buc.. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3
Interne Kennung: 242
Los: LOT-0243
Titel: Panou lămpi
Beschreibung: Panou lămpi tip echipament: grup electrogen " cod: 30MSFH71DWLP (ECO 32-3S/4) cu motor tip 804 D-T / PERKINS" . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 243
Los: LOT-0244
Titel: Pompă apă
Beschreibung: Pompă apă tip echipament: grup electrogen " cod: 30MSFH71DWLP (ECO 32-3S/4) cu motor tip 804 D-T / PERKINS" . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 244
Los: LOT-0245
Titel: Pompă auxiliară de combustibil
Beschreibung: Pompă auxiliară de combustibil tip echipament: grup electrogen " cod: 30MSFH71DWLP (ECO 32-3S/4) cu motor tip 804 D-T / PERKINS" . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 245
Los: LOT-0246
Titel: Releu încărcare
Beschreibung: Releu încărcare tip echipament: grup electrogen " cod: 30MSFH71DWLP (ECO 32-3S/4) cu motor tip 804 D-T / PERKINS" . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 246
Los: LOT-0247
Titel: Sesizor presiune ulei
Beschreibung: Sesizor presiune ulei tip echipament: grup electrogen " cod: 30MSFH71DWLP (ECO 32-3S/4) cu motor tip 804 D-T / PERKINS" . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4 buc.. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 247
Los: LOT-0248
Titel: Bloc electronic de acţionare
Beschreibung: Bloc electronic de acţionare tip echipament: grup electrogen " cod: 30MSFH71DWLP (ECO 32-3S/4) cu motor tip 804 D-T / PERKINS" . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 248
Los: LOT-0249
Titel: Bloc electronic de control
Beschreibung: Bloc electronic de control tip echipament: grup electrogen " cod: 30MSFH71DWLP (ECO 32-3S/4) cu motor tip 804 D-T / PERKINS" . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 249
Los: LOT-0250
Titel: Electromotor
Beschreibung: Electromotor tip echipament: grup electrogen " cod: 30MSFH71DWLP (ECO 32-3S/4) cu motor tip 804 D-T / PERKINS" . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 250
Los: LOT-0251
Titel: Set filtre Perkins
Beschreibung: Filtru aer tip echipament: grup electrogen " cod: 30MSFH71DWLP (ECO 32-3S/4) cu motor tip 804 D-T / PERKINS" . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 10 buc.. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 5 Filtru motorină tip echipament: grup electrogen " cod: 30MSFH71DWLP (ECO 32-3S/4) cu motor tip 804 D-T / PERKINS" . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 10 buc.. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 5 Filtru ulei motor tip echipament: grup electrogen " cod: 30MSFH71DWLP (ECO 32-3S/4) cu motor tip 804 D-T / PERKINS" . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 10 buc.. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 5
Interne Kennung: 251
Los: LOT-0252
Titel: Generator grup electrogen Perkins
Beschreibung: Generator tip echipament: grup electrogen " cod: 30MSFH71DWLP (ECO 32-3S/4) cu motor tip 804 D-T / PERKINS" . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 252
Los: LOT-0253
Titel: Pompă de combustibil
Beschreibung: Pompă de combustibil tip echipament: grup electrogen " cod: 30MSFH71DWLP (ECO 32-3S/4) cu motor tip 804 D-T / PERKINS" . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 253
Los: LOT-0254
Titel: Radiator răcire grup electrogen Perkins
Beschreibung: Radiator răcire tip echipament: grup electrogen " cod: 30MSFH71DWLP (ECO 32-3S/4) cu motor tip 804 D-T / PERKINS" . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 254
Los: LOT-0255
Titel: Senzor de temperatură Perkins
Beschreibung: Senzor de temperatură tip echipament: grup electrogen " cod: 30MSFH71DWLP (ECO 32-3S/4) cu motor tip 804 D-T / PERKINS" . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4 buc.. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 255
Los: LOT-0256
Titel: Senzor presiune ulei Perkins
Beschreibung: Senzor presiune ulei tip echipament: grup electrogen " cod: 30MSFH71DWLP (ECO 32-3S/4) cu motor tip 804 D-T / PERKINS" . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 256
Los: LOT-0257
Titel: Bloc electronic de acţionare Kubota
Beschreibung: Bloc electronic de acţionare tip echipament: grup electrogen "cod: Kubota V1505-EBG1 " . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 257
Los: LOT-0258
Titel: Bloc electronic de control Kubota
Beschreibung: Bloc electronic de control tip echipament: grup electrogen "cod: Kubota V1505-EBG1 " . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 258
Los: LOT-0259
Titel: Bloc încălzire Kubota
Beschreibung: Bloc încălzire tip echipament: grup electrogen "cod: Kubota V1505-EBG1 " . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 259
Los: LOT-0260
Titel: Bloc încălzire /Grup electrogen Kubota V1505-EBG1
Beschreibung: Bloc încălzire /Grup electrogen Kubota V1505-EBG1 tip echipament: grup electrogen "cod: Kubota V1505-EBG1 " . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 260
Los: LOT-0261
Titel: Electromotor /Grup electrogen Kubota V1505-EBG1
Beschreibung: Electromotor /Grup electrogen Kubota V1505-EBG1 tip echipament: grup electrogen "cod: Kubota V1505-EBG1 " . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 261
Los: LOT-0262
Titel: Set filtre Kubota
Beschreibung: Filtru aer tip echipament: grup electrogen "cod: Kubota V1505-EBG1 " . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 Filtru motorină tip echipament: grup electrogen "cod: Kubota V1505-EBG1 " . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 Filtru ulei motor tip echipament: grup electrogen "cod: Kubota V1505-EBG1 " . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 262
Los: LOT-0263
Titel: Generator Kubota
Beschreibung: Generator tip echipament: grup electrogen "cod: Kubota V1505-EBG1 " . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 263
Los: LOT-0264
Titel: Panou lămpi Kubota
Beschreibung: Panou lămpi tip echipament: grup electrogen "cod: Kubota V1505-EBG1 " . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 264
Los: LOT-0265
Titel: Pompă apă Kubota
Beschreibung: Pompă apă tip echipament: grup electrogen "cod: Kubota V1505-EBG1 " . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 265
Los: LOT-0266
Titel: Pompă auxiliară de combustibil Kubota
Beschreibung: Pompă auxiliară de combustibil tip echipament: grup electrogen "cod: Kubota V1505-EBG1 " . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 266
Los: LOT-0267
Titel: Pompă de combustibil Kubota
Beschreibung: Pompă de combustibil tip echipament: grup electrogen "cod: Kubota V1505-EBG1 " . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 267
Los: LOT-0268
Titel: Radiator răcire Kubota
Beschreibung: Radiator răcire tip echipament: grup electrogen "cod: Kubota V1505-EBG1 " . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 268
Los: LOT-0269
Titel: Releu încărcare Kubota
Beschreibung: Releu încărcare tip echipament: grup electrogen "cod: Kubota V1505-EBG1 " . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 269
Los: LOT-0270
Titel: Senzor de temperatură Kubota
Beschreibung: Senzor de temperatură tip echipament: grup electrogen "cod: Kubota V1505-EBG1 " . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 270
Los: LOT-0271
Titel: Senzor presiune Kubota
Beschreibung: Senzor presiune tip echipament: grup electrogen "cod: Kubota V1505-EBG1 " . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 271
Los: LOT-0272
Titel: Set filtre Iveco Astra EM170.36WM
Beschreibung: Filtru aer MARE tip vehicul: IVECO ASTRA EM170.36WM cod: 98128075AS , serie sasiu: ZCNSM4410MBM02577 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 Filtru aer MIC tip vehicul: IVECO ASTRA EM170.36WM cod: 98128076AS , serie sasiu: ZCNSM4410MBM02577 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 Filtru motorină tip vehicul: IVECO ASTRA EM170.36WM cod: 2995711, serie sasiu: ZCNSM4410MBM02577 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 Filtru habitaclu tip vehicul: IVECO ASTRA EM170.36WM cod: 98131417, serie sasiu: ZCNSM4410MBM02577 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 Filtru ulei tip vehicul: IVECO ASTRA EM170.36WM cod: 2992544, serie sasiu: ZCNSM4410MBM02577 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 6 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3
Interne Kennung: 272
Los: LOT-0273
Titel: Set filtre Iveco Astra EM250.45WM
Beschreibung: Filtru aer MARE tip vehicul: IVECO ASTRA EM250.45WM cod: 98128075AS, serie sasiu: ZCNSM6630NBM02980 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 Filtru aer MIC tip vehicul: IVECO ASTRA EM250.45WM cod: 98128076AS, serie sasiu: ZCNSM6630NBM02980 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 Filtru motorină tip vehicul: IVECO ASTRA EM250.45WM cod: 2995711, serie sasiu: ZCNSM6630NBM02980 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 Filtru habitaclu tip vehicul: IVECO ASTRA EM250.45WM cod: 98131417, serie sasiu: ZCNSM6630NBM02980 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 Filtru ulei tip vehicul: IVECO ASTRA EM250.45WM cod: 2992544, serie sasiu: ZCNSM6630NBM02980 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 6 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3
Interne Kennung: 273
Los: LOT-0274
Titel: Set nr 2 filtre Iveco Astra EM250.45WM
Beschreibung: Filtru aer MARE tip vehicul: IVECO ASTRA EM250.45WM cod: 98128075AS , serie sasiu: ZCNSM6630LPM01960 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 Filtru aer MIC tip vehicul: IVECO ASTRA EM250.45WM cod: 98128076AS, serie sasiu: ZCNSM6630LPM01960 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 Filtru motorină tip vehicul: IVECO ASTRA EM250.45WM cod: 2995711, serie sasiu: ZCNSM6630LPM01960 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 Filtru habitaclu tip vehicul: IVECO ASTRA EM250.45WM cod: 98131417, serie sasiu: ZCNSM6630LPM01960 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 Filtru ulei tip vehicul: IVECO ASTRA EM250.45WM cod: 2992544, serie sasiu: ZCNSM6630LPM01960 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 6 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3
Interne Kennung: 274
Los: LOT-0275
Titel: Set filtre Iveco Crossway
Beschreibung: Filtru aer tip vehicul: IVECO CROSSWAY cod: 500086087, serie sasiu: VNE6236R00M032963 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 Filtru motorină tip vehicul: IVECO CROSSWAY serie sasiu: VNE6236R00M032963 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 Filtru habitaclu tip vehicul: IVECO CROSSWAY cod: 5801321121, serie sasiu: VNE6236R00M032963 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 Filtru ulei tip vehicul: IVECO CROSSWAY cod: 5801415504, serie sasiu: VNE6236R00M032963 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 275
Los: LOT-0276
Titel: Set filtre Opel Combo
Beschreibung: Filtru aer tip vehicul: OPEL COMBO serie sasiu: W0VEFYHYCMJ893072 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 Filtru motorină tip vehicul: OPEL COMBO serie sasiu: W0VEFYHYCMJ893072 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 Filtru habitaclu tip vehicul: OPEL COMBO serie sasiu: W0VEFYHYCMJ893072 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 Filtru ulei tip vehicul: OPEL COMBO serie sasiu: W0VEFYHYCMJ893072 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 276
Los: LOT-0277
Titel: Șaibă bușon golire baie ulei Opel Combo
Beschreibung: Șaibă bușon golire baie ulei tip vehicul: OPEL COMBO serie sasiu: W0VEFYHYCMJ893072 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 277
Los: LOT-0278
Titel: Set filtre Renault Master
Beschreibung: Filtru aer tip vehicul: RENAULT MASTER serie sasiu: VF1MC000161054983 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 Filtru motorină tip vehicul: RENAULT MASTER serie sasiu: VF1MC000161054983 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 Filtru habitaclu tip vehicul: RENAULT MASTER serie sasiu: VF1MC000161054983 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 Filtru ulei tip vehicul: RENAULT MASTER serie sasiu: VF1MC000161054983 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 278
Los: LOT-0279
Titel: Șaibă bușon golire baie ulei Renault Master
Beschreibung: Șaibă bușon golire baie ulei tip vehicul: RENAULT MASTER serie sasiu: VF1MC000161054983 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 279
Los: LOT-0280
Titel: Alternator AE 3000 M
Beschreibung: Alternator AE 3000 M tip vehicul: TAB 77 cod: 24637001 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 280
Los: LOT-0281
Titel: Ambreiaj GF x310k/z
Beschreibung: Ambreiaj GF x310k/z tip vehicul: TAB 77 cod: 24616001 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 set. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 set., cantități maxime 1 set.
Interne Kennung: 281
Los: LOT-0282
Titel: Amortizor TAB 77
Beschreibung: Amortizor tip vehicul: TAB 77 cod: 24696009 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 282
Los: LOT-0283
Titel: Antrenare compresor SAVIEM
Beschreibung: Antrenare compresor SAVIEM tip vehicul: TAB 77 cod: 246.20.003 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 283
Los: LOT-0284
Titel: Bendix electromotor pornire motor SAVIEM
Beschreibung: Bendix electromotor pornire motor SAVIEM TAB 77 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 284
Los: LOT-0285
Titel: Buşon radiator răcire apă
Beschreibung: Buşon radiator răcire apă tip vehicul: TAB 77 cod: 246.13.048 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 285
Los: LOT-0286
Titel: Caseta de directie TAB 77
Beschreibung: Caseta de directie TAB 77 tip vehicul: TAB 77 cod: 24634002 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 286
Los: LOT-0287
Titel: Cil. Principal frână cu amplificator
Beschreibung: Cil. Principal frână cu amplificator tip vehicul: TAB 77 cod: 24635001 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 287
Los: LOT-0288
Titel: Cilindru comandă ambreiaj SAVIEM (pompă)
Beschreibung: Cilindru comandă ambreiaj SAVIEM (pompă) tip vehicul: TAB 77 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 288
Los: LOT-0289
Titel: Cilindru de frână roata TAB 77
Beschreibung: Cilindru de frână roata TAB 77 tip vehicul: TAB 77 cod: 24635002 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 289
Los: LOT-0290
Titel: Cilindru frână ansamblat
Beschreibung: Cilindru frână ansamblat tip vehicul: TAB 77 cod: 24625014 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 290
Los: LOT-0291
Titel: Cilindru hidraulic cu amplificatori TAB 77
Beschreibung: Cilindru hidraulic cu amplificatori TAB 77 tip vehicul: TAB 77 cod: 24633018 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 set. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 291
Los: LOT-0292
Titel: Cilindru hidraulic servomecanismului-direcţie TAB 77
Beschreibung: Cilindru hidraulic servomecanismului-direcţie TAB 77 tip vehicul: TAB 77 cod: 24633004 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 292
Los: LOT-0293
Titel: Cilindru servomecanism hidraulic
Beschreibung: Cilindru servomecanism hidraulic tip vehicul: TAB 77 cod: 24633004 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 293
Los: LOT-0294
Titel: Compresor aer TAB 77
Beschreibung: Compresor aer TAB 77 tip vehicul: TAB 77 cod: 24620001 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 294
Los: LOT-0295
Titel: Conducta compresor TAB 77
Beschreibung: Conducta compresor tip vehicul: TAB 77 cod: 24620005 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 295
Los: LOT-0296
Titel: Conducte înaltă presiune TAB 77
Beschreibung: Conducte înaltă presiune TAB 77 tip vehicul: TAB 77 cod: 24663004 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 296
Los: LOT-0297
Titel: Distribuitor hidraulic TAB 77
Beschreibung: Distribuitor hidraulic TAB 77 tip vehicul: TAB 77 cod: 24635015 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 297
Los: LOT-0298
Titel: Distribuitor servodirecţie TAB 77
Beschreibung: Distribuitor servodirecţie TAB 77 tip vehicul: TAB 77 cod: 24633003 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 298
Los: LOT-0299
Titel: Diuze injector motor SAVIEM
Beschreibung: Diuze injector motor SAVIEM tip vehicul: TAB 77 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 14 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 7
Interne Kennung: 299
Los: LOT-0300
Titel: Element filtru combustibil TAB 77
Beschreibung: Element filtru combustibil tip vehicul: TAB 77 cod: 24607013 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 8 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4
Interne Kennung: 300
Los: LOT-0301
Titel: Filtru de ulei ans TAB 77
Beschreibung: Filtru de ulei ans tip vehicul: TAB 77 cod: 5416240 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 301
Los: LOT-0302
Titel: Furtun comandă ambreiaj TAB 77
Beschreibung: Furtun comandă ambreiaj tip vehicul: TAB 77 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 302
Los: LOT-0303
Titel: Furtun frână TAB 77
Beschreibung: Furtun frână tip vehicul: TAB 77 cod: 24695025 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 6 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3
Interne Kennung: 303
Los: LOT-0304
Titel: Garnitură baie ulei SAVIEM
Beschreibung: Garnitură baie ulei SAVIEM tip vehicul: TAB 77 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 6 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3
Interne Kennung: 304
Los: LOT-0305
Titel: Garnitură capac chiulasă motor TAB 77
Beschreibung: Garnitură capac chiulasă motor tip vehicul: TAB 77 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 6 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3
Interne Kennung: 305
Los: LOT-0306
Titel: Garnitură capac filtru combustibil TAB 77
Beschreibung: Garnitură capac filtru combustibil tip vehicul: TAB 77 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 306
Los: LOT-0307
Titel: Garnitură chiulasă TAB 77
Beschreibung: Garnitură chiulasă tip vehicul: TAB 77 cod: 5411425 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 307
Los: LOT-0308
Titel: Injector ans TAB 77
Beschreibung: Injector ans tip vehicul: TAB 77 cod: 5415172 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 12 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 6
Interne Kennung: 308
Los: LOT-0309
Titel: Întrerupător alimentare TAB 77
Beschreibung: Întrerupător alimentare TAB 77 tip vehicul: TAB 77 cod: 24337061 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 309
Los: LOT-0310
Titel: Întrerupător masă TAB 77
Beschreibung: Întrerupător masă TAB 77 tip vehicul: TAB 77 cod: 24637019 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 310
Los: LOT-0311
Titel: Lamă stergator parbriz TAB 77
Beschreibung: Lamă stergator parbriz tip vehicul: TAB 77 cod: 24664004 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 11 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 6
Interne Kennung: 311
Los: LOT-0312
Titel: Lampi semnalizare TAB 77
Beschreibung: Lampa fata semnalizare directie si pozit tip vehicul: TAB 77 cod: 24337064 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 16 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 8 Lampa spate semnalizare directie stop tip vehicul: TAB 77 cod: 24337065 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 12 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 6
Interne Kennung: 312
Los: LOT-0313
Titel: Pompa de injectie (rotativa) TAB 77
Beschreibung: Pompa de injectie (rotativa) tip vehicul: TAB 77 cod: 24611009 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 313
Los: LOT-0314
Titel: Radiator ulei - incalzire TAB 77
Beschreibung: Radiator ulei - incalzire TAB 77 tip vehicul: TAB 77 cod: 24618011 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 314
Los: LOT-0315
Titel: Releu baterie masa TAB 77
Beschreibung: Releu baterie masa tip vehicul: TAB 77 cod: 24637059 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 315
Los: LOT-0316
Titel: Releu regulator RR390 TAB 77
Beschreibung: Releu regulator RR390 TAB 77 tip vehicul: TAB 77 cod: 24637058 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4 buc.. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 316
Los: LOT-0317
Titel: Releu regulator RR 418
Beschreibung: Releu regulator RR 418 tip vehicul: TAB 77 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 317
Los: LOT-0318
Titel: Releu semnalizare directie 24v TAB 77
Beschreibung: Releu semnalizare directie 24v tip vehicul: TAB 77 cod: 24638029 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 318
Los: LOT-0319
Titel: Rezervor de aer ansamblat TAB 77
Beschreibung: Rezervor de aer ansamblat tip vehicul: TAB 77 cod: 246.44.003 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 319
Los: LOT-0320
Titel: Robinet aer roată TAB 77
Beschreibung: Robinet aer roată tip vehicul: TAB 77 cod: 246.25.047 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 320
Los: LOT-0321
Titel: Robinet de distribuţie TAB 77
Beschreibung: Robinet de distribuţie TAB 77 tip vehicul: TAB 77 cod: 24633015 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 321
Los: LOT-0322
Titel: Robinet de frână TAB 77
Beschreibung: Robinet de frână TAB 77 tip vehicul: TAB 77 cod: 24635004 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 322
Los: LOT-0323
Titel: Robinet de golire a instalaţiei TAB 77
Beschreibung: Robinet de golire a instalaţiei TAB 77 tip vehicul: TAB 77 cod: 24313014 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 323
Los: LOT-0324
Titel: Rotor electromotor pornire motor SAVIEM
Beschreibung: Rotor electromotor pornire motor SAVIEM tip vehicul: TAB 77 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 324
Los: LOT-0325
Titel: Saboti ansamblati TAB 77
Beschreibung: Sabot fata ansamblat tip vehicul: TAB 77 cod: 24625012 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 Sabot spate ansamblat tip vehicul: TAB 77 cod: 24625013 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 325
Los: LOT-0326
Titel: Saboţi interiori frână de parcare TAB 77
Beschreibung: Saboţi interiori frână de parcare TAB 77 tip vehicul: TAB 77 cod: 24625030 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 326
Los: LOT-0327
Titel: Schimbator caldura dreapta TAB 77
Beschreibung: Schimbator caldura dreapta tip vehicul: TAB 77 cod: 24613025 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 327
Los: LOT-0328
Titel: Schimbator caldura stanga TAB 77
Beschreibung: Schimbator caldura stg. tip vehicul: TAB 77 cod: 24613026 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 328
Los: LOT-0329
Titel: Solenoid electromotor pornire motor SAVIEM
Beschreibung: Solenoid electromotor pornire motor SAVIEM tip vehicul: TAB 77 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 329
Los: LOT-0330
Titel: Stator electromotor pornire motor SAVIEM
Beschreibung: Stator electromotor pornire motor SAVIEM tip vehicul: TAB 77 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 330
Los: LOT-0331
Titel: Ştergător parbriz TAB 77
Beschreibung: Ştergător parbriz tip vehicul: TAB 77 cod: 24664001 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 331
Los: LOT-0332
Titel: Supapă de comandă a servomecanismului de direcţie TAB 77
Beschreibung: Supapă de comandă a servomecanismului de direcţie tip vehicul: TAB 77 cod: 246.33.014 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 332
Los: LOT-0333
Titel: Supapă de siguranţă instalaţie frânare TAB 77
Beschreibung: Supapă de siguranţă instalaţie frânare TAB 77 tip vehicul: TAB 77 cod: 24633002 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 14 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 7
Interne Kennung: 333
Los: LOT-0334
Titel: Supapă limitatoare de presiune TAB 77
Beschreibung: Supapă limitatoare de presiune TAB 77 tip vehicul: TAB 77 cod: 24605001 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 334
Los: LOT-0335
Titel: Tablou comandă preîncălzitor 8918 TAB 77
Beschreibung: Tablou comandă preîncălzitor 8918 tip vehicul: TAB 77 cod: 246.37.061 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 335
Los: LOT-0336
Titel: Ţeavă cilindru frână roată TAB 77
Beschreibung: Ţeavă cilindru frână roată tip vehicul: TAB 77 cod: 246.25.021 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 336
Los: LOT-0337
Titel: Termostat TAB 77
Beschreibung: Termostat tip vehicul: TAB 77 cod: 24613046 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 337
Los: LOT-0338
Titel: Transmiţător presiune ulei TAB 77
Beschreibung: Transmiţător presiune ulei tip vehicul: TAB 77 cod: 246.37.006 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 338
Los: LOT-0339
Titel: Transmiţător temperatură apă TAB 77
Beschreibung: Transmiţător temperatură apă tip vehicul: TAB 77 cod: 246.37.005 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 339
Los: LOT-0340
Titel: Tub cu arbore flexibil TAB 77
Beschreibung: Tub cu arbore flexibil tip vehicul: TAB 77 cod: 24607004 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 340
Los: LOT-0341
Titel: Ventilator axial ans TAB 77
Beschreibung: Ventilator axial ans TAB 77 tip vehicul: TAB 77 cod: 24613006 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 341
Los: LOT-0342
Titel: Ventilatoare cu carcasa TAB 77
Beschreibung: Ventilator cu carcasa dreapta 4181360 tip vehicul: TAB 77 cod: 24613003 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 Ventilator cu carcasa stg. 4181370 tip vehicul: TAB 77 cod: 24613008 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 342
Los: LOT-0343
Titel: Reductor de aer ansamblat TAB 77/79
Beschreibung: Reductor de aer ansamblat tip vehicul: TAB 77/79 cod: 246.44.001 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 343
Los: LOT-0344
Titel: Regulator de presiune TAB 77/79
Beschreibung: Regulator de presiune tip vehicul: TAB 77/79 cod: 243.44.004 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4 buc.. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 344
Los: LOT-0345
Titel: Alternator AE3000 M /TAB C-79
Beschreibung: Alternator AE3000 M /TAB C-79 tip vehicul: TABC 79 cod: AE3000 M . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 7 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4
Interne Kennung: 345
Los: LOT-0346
Titel: Ansamblu frână mână TABC 79
Beschreibung: Ansamblu frână mână tip vehicul: TABC 79 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 5 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3
Interne Kennung: 346
Los: LOT-0347
Titel: Cilindru principal frână cu amplificator TABC 79
Beschreibung: Cilindru principal frână cu amplificator tip vehicul: TABC 79 cod: 24635001 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 347
Los: LOT-0348
Titel: Cilindru comandă ambreiaj SAVIEM (pompă) TABC 79
Beschreibung: Cilindru comandă ambreiaj SAVIEM (pompă) tip vehicul: TABC 79 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 buc.. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 348
Los: LOT-0349
Titel: Cilindru cu amplificator TABC 79
Beschreibung: Cilindru cu amplificator tip vehicul: TABC 79 cod: 417-35.25.0 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 11 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 6
Interne Kennung: 349
Los: LOT-0350
Titel: Cilindru principal (pompa frână) TABC 79
Beschreibung: Cilindru principal (pompa frână) tip vehicul: TABC 79 cod: 417-35.25.1.0A . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 14 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 7
Interne Kennung: 350
Los: LOT-0351
Titel: Cilindru receptor ambreaj TABC 79
Beschreibung: Cilindru receptor ambreaj tip vehicul: TABC 79 cod: 5420255 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4 buc.. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 351
Los: LOT-0352
Titel: Compresor aer TABC 79
Beschreibung: Compresor aer tip vehicul: TABC 79 cod: 418.62.4.0 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 7 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4
Interne Kennung: 352
Los: LOT-0353
Titel: Cuplaj cardanic CD - reductor cabestan TAB C-79
Beschreibung: Cuplaj cardanic CD - reductor cabestan TAB C-79 tip vehicul: TABC 79 cod: 89391056934 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 353
Los: LOT-0354
Titel: Cutie de distributie TABC 79
Beschreibung: Cutie de distributie tip vehicul: TABC 79 cod: 425-18.1.0 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 354
Los: LOT-0355
Titel: Cutie de viteze TABC79
Beschreibung: Cutie de viteze tip vehicul: TABC 79 cod: 425-17.1.0 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 5 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3
Interne Kennung: 355
Los: LOT-0356
Titel: Distribuitor baterie TAB C-79
Beschreibung: Distribuitor baterie TAB C-79 tip vehicul: TABC 79 cod: 425.33.8.0/A . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4 buc.. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 356
Los: LOT-0357
Titel: Distribuitor hidraulic frână TABC 79
Beschreibung: Distribuitor hidraulic frână tip vehicul: TABC 79 cod: 417-35.7.0 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 357
Los: LOT-0358
Titel: Electromotor (demaror) TABC 79
Beschreibung: Electromotor (demaror) tip vehicul: TABC 79 cod: 417.63.3.4.A.0 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 16 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 8
Interne Kennung: 358
Los: LOT-0359
Titel: Filtre combustibil TABC 79
Beschreibung: Element filtru combustibil tip vehicul: TABC 79 cod: 24607013 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4 buc.. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 Filtru combustibil ansamblat SAVIEM tip vehicul: TABC 79 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 12 buc.. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 6
Interne Kennung: 359
Los: LOT-0360
Titel: Filtru de ulei ans TABC 79
Beschreibung: Filtru de ulei ans tip vehicul: TABC 79 cod: 5416240 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 buc.. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 360
Los: LOT-0361
Titel: Furtun comandă ambreiaj SAVIEM TABC 79
Beschreibung: Furtun comandă ambreiaj SAVIEM tip vehicul: TABC 79 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 361
Los: LOT-0362
Titel: Furtun frână TABC 79
Beschreibung: Furtun frână tip vehicul: TABC 79 cod: 417.35.1100030 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 22 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 11
Interne Kennung: 362
Los: LOT-0363
Titel: Indicator manometru de ulei TAB C-79
Beschreibung: Indicator manometru de ulei TAB C-79 tip vehicul: TABC 79 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 10 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 5
Interne Kennung: 363
Los: LOT-0364
Titel: Indicator temperatură apă TAB C-79
Beschreibung: Indicator temperatură apă TAB C-79 tip vehicul: TABC 79 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 10 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 5
Interne Kennung: 364
Los: LOT-0365
Titel: Injector SAVIEM turbo
Beschreibung: Injector SAVIEM turbo tip vehicul: TABC 79 cod: 0.832.281.018 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 22 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 11
Interne Kennung: 365
Los: LOT-0366
Titel: Levierul cu distribuitor hidraulic al servodirecţiei /TAB C-79
Beschreibung: Levierul cu distribuitor hidraulic al servodirecţiei /TAB C-79 tip vehicul: TABC 79 cod: 425.33.40 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 5 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3
Interne Kennung: 366
Los: LOT-0367
Titel: Manşon debreiere SAVIEM
Beschreibung: Manşon debreiere SAVIEM tip vehicul: TABC 79 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 367
Los: LOT-0368
Titel: Mufa ventilator TABC 79
Beschreibung: Mufa ventilator tip vehicul: TABC 79 cod: 417-20.3.31.0 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 368
Los: LOT-0369
Titel: Multiplicator TABC 79
Beschreibung: Multiplicator tip vehicul: TABC 79 cod: T418-13.13.0 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 8 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4
Interne Kennung: 369
Los: LOT-0370
Titel: Multiplicator 418131041713130m
Beschreibung: Multiplicator 418131041713130m tip vehicul: TABC 79 cod: 24613011 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 24 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 12
Interne Kennung: 370
Los: LOT-0371
Titel: Pompă alimentare TABC 79
Beschreibung: Pompă alimentare tip vehicul: TABC 79 cod: RO-FP/KS 22ADG/2 / . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 18 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 9
Interne Kennung: 371
Los: LOT-0372
Titel: Pompa de apa ans TABC 79
Beschreibung: Pompa de apa ans tip vehicul: TABC 79 cod: 24613044 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 9 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 5
Interne Kennung: 372
Los: LOT-0373
Titel: Pompă injecție în linie SAVIEM turbo
Beschreibung: Pompă injecție în linie SAVIEM turbo tip vehicul: TABC 79 cod: 0.800.876.033 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 5 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3
Interne Kennung: 373
Los: LOT-0374
Titel: Pompă frână TABC 79
Beschreibung: Pompă frână tip vehicul: TABC 79 cod: 24635002 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 6 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3
Interne Kennung: 374
Los: LOT-0375
Titel: Răcitor de ulei SAVIEM
Beschreibung: Răcitor de ulei SAVIEM tip vehicul: TABC 79 cod: 5416330 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 29 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 15
Interne Kennung: 375
Los: LOT-0376
Titel: Racord admisie aer pentru robinet frână TAB C-79
Beschreibung: Racord admisie aer pentru robinet frână TAB C-79 tip vehicul: TABC 79 cod: 425.13.8.1.0.RM . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 376
Los: LOT-0377
Titel: Racord răcire TAB C-79
Beschreibung: Racord răcire TAB C-79 tip vehicul: TABC 79 cod: 425.11.42 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 16 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 8
Interne Kennung: 377
Los: LOT-0378
Titel: Radiator racire 693001/a(763001)
Beschreibung: Radiator racire 693001/a(763001) tip vehicul: TABC 79 cod: 24613010 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 6 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3
Interne Kennung: 378
Los: LOT-0379
Titel: Radiator ulei TABC 79
Beschreibung: Radiator ulei tip vehicul: TABC 79 cod: 425-18.7.0 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 8 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4
Interne Kennung: 379
Los: LOT-0380
Titel: Reductor aer TAB C-79
Beschreibung: Reductor aer TAB C-79 tip vehicul: TABC 79 cod: 425.44.1.2.0 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 15 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 8
Interne Kennung: 380
Los: LOT-0381
Titel: Regulator presiune cu filtru TAB C-79
Beschreibung: Regulator presiune cu filtru TAB C-79 tip vehicul: TABC 79 cod: 81521016039 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 8 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4
Interne Kennung: 381
Los: LOT-0382
Titel: Releu baterie masa TABC 79
Beschreibung: Releu baterie masa tip vehicul: TABC 79 cod: RR 6711 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 10 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 5
Interne Kennung: 382
Los: LOT-0383
Titel: Releu regulator RR418 /TAB C-79/TAB 77
Beschreibung: Releu regulator RR418 /TAB C-79/TAB 77 tip vehicul: TABC 79 cod: RR418 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 13 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 7
Interne Kennung: 383
Los: LOT-0384
Titel: Releu semnalizare direcţie TAB C-79
Beschreibung: Releu semnalizare direcţie TAB C-79 tip vehicul: TABC 79 cod: COD 4250 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 8 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4
Interne Kennung: 384
Los: LOT-0385
Titel: Robinet aer roată TAB C-79
Beschreibung: Robinet aer roată TAB C-79 tip vehicul: TABC 79 cod: 425.11.59.0 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 46 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 23
Interne Kennung: 385
Los: LOT-0386
Titel: Robinet comutare regim TAB C-79
Beschreibung: Robinet comutare regim TAB C-79 tip vehicul: TABC 79 cod: 425.33.7.0/A . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 7 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4
Interne Kennung: 386
Los: LOT-0387
Titel: Robinet comutare rezervoare TAB C-79
Beschreibung: Robinet comutare rezervoare TAB C-79 tip vehicul: TABC 79 cod: 425.11.15.0 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 11 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 6
Interne Kennung: 387
Los: LOT-0388
Titel: Robinet frână TAB C-79
Beschreibung: Robinet frână TAB C-79 tip vehicul: TABC 79 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 13 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 7
Interne Kennung: 388
Los: LOT-0389
Titel: Saboţi frână fata + spate TAB C-79
Beschreibung: Saboţi frână fata + spate TAB C-79 tip vehicul: TABC 79 cod: 425.17.1.76.0 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 set, cantități maxime 3 set. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 389
Los: LOT-0390
Titel: Supapă de sens deblocabilă TAB C-79
Beschreibung: Supapă de sens deblocabilă TAB C-79 tip vehicul: TABC 79 cod: 7612200131 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 8 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4
Interne Kennung: 390
Los: LOT-0391
Titel: Supapă de sens unic TABC 79
Beschreibung: Supapă de sens unic tip vehicul: TABC 79 cod: 246.33.025 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 391
Los: LOT-0392
Titel: Supapă de siguranţă TAB C-79
Beschreibung: Supapă de siguranţă TAB C-79 tip vehicul: TABC 79 cod: 81.15.610.6004 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 8 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4
Interne Kennung: 392
Los: LOT-0393
Titel: Supapă electromagnetică pentru blocare diferenţial TAB C-79
Beschreibung: Supapă electromagnetică pentru blocare diferenţial TAB C-79 tip vehicul: TABC 79 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 393
Los: LOT-0394
Titel: Supapă limitatoare de presiune TAB C-79
Beschreibung: Supapă limitatoare de presiune TAB C-79 tip vehicul: TABC 79 cod: 81.15.610.6004 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 394
Los: LOT-0395
Titel: Suport multiplicator TABC 79
Beschreibung: Suport multiplicator tip vehicul: TABC 79 cod: 425-13.65.0 A . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 12 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 6
Interne Kennung: 395
Los: LOT-0396
Titel: Turbosuflantă tip holset model -6580 G/H15A5 /TAB C-79
Beschreibung: Turbosuflantă tip holset model -6580 G/H15A5 /TAB C-79 tip vehicul: TABC 79 cod: 89090006012 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 5 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3
Interne Kennung: 396
Los: LOT-0397
Titel: Ventilator ansamblat TABC 79
Beschreibung: Ventilator ansamblat tip vehicul: TABC 79 cod: T418-13.6.3.0 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 7 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4
Interne Kennung: 397
Los: LOT-0398
Titel: Voltampermetru VA-120 TAB C-79
Beschreibung: Voltampermetru VA-120 TAB C-79 tip vehicul: TABC 79 cod: VA-120 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 7 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 4
Interne Kennung: 398
Los: LOT-0399
Titel: Demaror 4CP tip 204112V U650
Beschreibung: Demaror 4CP tip 204112V tip vehicul: U650/651 cod: 256.79.107 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 399
Los: LOT-0400
Titel: Injector I.G. 4x0.275 U650
Beschreibung: Injector I.G. 4x0.275 tip vehicul: U650/651 cod: I.G. 4x0.275 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 14 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 7
Interne Kennung: 400
Los: LOT-0401
Titel: Placă presiune U650
Beschreibung: Placă presiune tip vehicul: U650/651 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 5 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3
Interne Kennung: 401
Los: LOT-0402
Titel: Pompă de apă U650
Beschreibung: Pompă de apă tip vehicul: U650/651 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 402
Los: LOT-0403
Titel: Pompă de ulei U650
Beschreibung: Pompă de ulei tip vehicul: U650/651 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 403
Los: LOT-0404
Titel: Pompă injecție U24FJ4-8x10 U650
Beschreibung: Pompă injecție U24FJ4-8x10 tip vehicul: U650/651 cod: U24FJ4-8x10 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 404
Los: LOT-0405
Titel: Radiator apă U650
Beschreibung: Radiator apă tip vehicul: U650/651 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 405
Los: LOT-0406
Titel: Radiator ulei U650
Beschreibung: Radiator ulei tip vehicul: U650/651 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 1
Interne Kennung: 406
Los: LOT-0407
Titel: Termostat TS 650
Beschreibung: Termostat TS 650 tip vehicul: U650/651 cod: FC . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 407
Los: LOT-0408
Titel: Set filtre VW Crafter
Beschreibung: Filtru aer tip vehicul: VOLKSWAGEN Crafter serie sasiu: WV1ZZZSY0P9008504 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 Filtru motorină tip vehicul: VOLKSWAGEN Crafter serie sasiu: WV1ZZZSY0P9008504 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 Filtru habitaclu tip vehicul: VOLKSWAGEN Crafter serie sasiu: WV1ZZZSY0P9008504 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 Filtru ulei tip vehicul: VOLKSWAGEN Crafter serie sasiu: WV1ZZZSY0P9008504 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 408
Los: LOT-0409
Titel: Șaibă bușon golire baie ulei VW Crafter
Beschreibung: Șaibă bușon golire baie ulei tip vehicul: VOLKSWAGEN Crafter serie sasiu: WV1ZZZSY0P9008504 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 409
Los: LOT-0410
Titel: Set filtre VW Transporter
Beschreibung: Filtru aer tip vehicul: VOLKSWAGEN TRANSPORTER serie sasiu: WV1ZZZ7HZGH051708 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 Filtru motorină tip vehicul: VOLKSWAGEN TRANSPORTER serie sasiu: WV1ZZZ7HZGH051708 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 Filtru habitaclu tip vehicul: VOLKSWAGEN TRANSPORTER serie sasiu: WV1ZZZ7HZGH051708 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2 Filtru ulei tip vehicul: VOLKSWAGEN TRANSPORTER serie sasiu: WV1ZZZ7HZGH051708 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 410
Los: LOT-0411
Titel: Șaibă bușon golire baie ulei VW Transporter
Beschreibung: Șaibă bușon golire baie ulei tip vehicul: VOLKSWAGEN TRANSPORTER serie sasiu: WV1ZZZ7HZGH051708 . Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 3 buc. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate printr-un contract subsecvent: - cantități minime 1 buc., cantități maxime 2
Interne Kennung: 411