560412-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen von Ingenieurbüros – Ingenieursdiensten ter voorbereiding en begeleiding baggerwerken en waterbodemadviesdiensten
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelIngenieursdiensten ter voorbereiding en begeleiding baggerwerken en waterbodemadviesdiensten
BeschreibungIngenieursdiensten ter voorbereiding en begeleiding baggerwerken voor het hele werkgebied van HHNK 2 jaar met optie tot verlenging 2x 1 jaar raamovereenkomst wordt aangegaan met drie partijen.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensEuropees openbare procedure, gunning BPKV, raamovereenkomst drie partijen.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
LosLOT-0001
TitelIngenieursdiensten ter voorbereiding en begeleiding baggerwerken
Beschreibungraamovereenkomst met drie contractanten. 2 jaar met optie tot verlenging van 2x 1 jaar.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der Optionenoptie tot verlenging 2x 1 jaar
LosLOT-0002
Beschreibungraamovereenkomst met 3 contractanten 4 jaar
Interne Kennung2
LosLOT-0003
Interne Kennung3