See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ruotsinkieliset varhaiskasvatuksen opettajan tilauskoulutukset
Beschreibung: Helsingin, Espoon ja Turun kaupunkien ruotsinkielisen varhaiskasvatuksen henkilöstölle suunnatut varhaiskasvatuksen opettajaksi kelpoisuuden tuottavat tilauskoulutukset.
Interne Kennung: 623570
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80300000 Dienstleistungen von Hochschulen
5. Los
Los: LOT-0000