2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa reflektorów scenicznych dla Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni przy Placu Grunwaldzkim 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa reflektorów scenicznych dla Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni przy Placu Grunwaldzkim 1, dla Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni przy Placu Grunwaldzkim 1. 2. Przedmiotowe zamówienie stanowi kolejny etap modernizacji parku oświetleniowego w Teatrze i modernizacji sceny Nowej oraz Kameralnej. 3. Zamawiający wymaga, aby wszystkie dostarczone urządzenia były fabrycznie nowe
Vorherige Bekanntmachung: 729774-2024
Interne Kennung: 6/PN/TE/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: I. Informacje 1. Zamówienie udzielone zostanie na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.) – zwanej dalej „ustawą Pzp” w przetargu nieograniczonego art. 132 ustawy Pzp. Wartość zamówienia przekracza progi unijne o których mowa w art. 3 ustawy Pzp. 2. Zamawiający zgodnie z art. 139 i nast. ustawy najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Informacje o możliwości unieważnienia postępowania: 1) Zamawiający unieważni postępowanie w przypadkach określonych w art. 255, 256 ustawy Pzp; 2) o unieważnieniu postępowania Zamawiający zawiadomi Wykonawców zgodnie z art. 260 lub 262 ustawy Pzp oraz udostępni tą informację na Platformie. 4. Składanie ofert częściowych Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. II. Podwykonawstwo oraz wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia 1. Podwykonawstwo 1) Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. 2) Zamawiający żąda, aby Wykonawca wskazał w ofercie, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podał nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. 3) Powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom nie zwalnia Wykonawcy z odpowiedzialności za należyte wykonanie tego zamówienia. 2. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia 1) Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy. 2) Z treści pełnomocnictwa winno jednoznacznie wynikać prawo pełnomocnika do reprezentowania wykonawcy w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego w imieniu wykonawcy. Dokument ten winien być podpisany przez osobę/ osoby uprawnioną (e) do jego udzielenia, tj. zgodnie z formą reprezentacji każdego z wykonawców. 3) Oryginał pełnomocnictwa w postaci elektronicznej lub kopia potwierdzona notarialnie, powinny być załączone do oferty i zawierać w szczególności wskazanie: 3.1) postępowania o zamówienie publiczne, którego dotyczą, 3.2) wszystkich wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia wymienionych z nazwy z określeniem adresu siedziby, 3.3) ustanowionego pełnomocnika oraz zakresu jego umocowania. 4) Wszelka korespondencja prowadzona będzie przez zamawiającego wyłącznie z pełnomocnikiem. 5) W przypadku wspólników spółki cywilnej dopuszczalne jest przedłożenie umowy spółki cywilnej, z której wynika zakres i sposób reprezentacji, a w przypadku konsorcjum przedłożenie umowy konsorcjum. 6) Przepisy dotyczące wykonawcy stosuje się odpowiednio do wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. 7) Wykonawcy wspólnie ubiegający się o zamówienie składają oświadczenie, z którego wynika, które roboty wykonają poszczególni Wykonawcy. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 7 do SWZ. 8) W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców, spełnienie co najmniej dwóch odrębnych warunków udziału w postępowaniu wykonawcy mogą wykazać łącznie, chyba że SWZ stanowi inaczej. Każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia wykazuje brak podstaw wykluczenia. 9) W przypadku wyboru oferty złożonej przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia zamawiający będzie żądał przed zawarciem umowy przedstawienia umowy regulującej współpracę tych Wykonawców.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
5. Los
Los: LOT-0001