See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: In het kader van 20230169 Raamovereenkomst met minicompetitie voor consultancy inzake facility, logistiek, financiën, marketing, communicatie en HR Intern dossiernummer: 20260062Tijdelijke versterking HRBP
Beschreibung: Dit mini-bestek heeft tot doel de deelnemers uit te nodigen een offerte in te dienen voor de concrete opdracht. Het betreft een opdracht voor de tijdelijke inzet van een medior (3–5 jaar relevante werkervaring) HR Business Partner, ter vervanging van een collega in moederschapsrust.
Interne Kennung: 20260062
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 20260062 - 1
Beschreibung: Het betreft een opdracht voor de tijdelijke inzet van een medior (3–5 jaar relevante werkervaring) HR Business Partner, ter vervanging van een collega in moederschapsrust.
Interne Kennung: 1