560440-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Sicherheitssoftwarepaket – MODERNIZACE ICT PRO ZVÝŠENÍ KYBERNETICKÉ BEZPEČNOSTI – PROJEKT SECURITY
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMODERNIZACE ICT PRO ZVÝŠENÍ KYBERNETICKÉ BEZPEČNOSTI – PROJEKT SECURITY
BeschreibungVeřejná zakázka je dělena na 3 části účastník může podat svoji nabídku do libovolného počtu částí podle svého uvážení.
Interne Kennung36
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48760000 Virenschutzsoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. část veřejné zakázky – IDENTITA A OCHRANA UŽIVATELŮ
BeschreibungPředmětem části veřejné zakázky je dodání pokročilé AntiSpam ochrany.
Interne Kennungčást 1
Haupteinstufung (cpv): 48760000 Virenschutzsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ: - vyhrazuje prodloužení dodací lhůty v případě závažných okolností, jakými jsou zejména nouzový stav v důsledku pandemie, havárie, živelná katastrofa, válečný stav nebo celosvětově nedostupná součást zařízení. Musí se jednat o neočekávané a krátkodobé okolnosti nebo události, které jsou nezávislé na vůli Zadavatele a dodavatele. Prodloužení původní dodací lhůty nesmí být zapříčiněno jednáním Zadavatele nebo dodavatele. Dodavatel musí předem objektivně odůvodnit, že překážka brání plnění smlouvy, dále prokazatelně doložit okamžik vzniku překážky a její předpokládanou dobu trvání. Následně bude uzavřen dodatek ke smlouvě. Dodací lhůta bude prodloužena o dobu trvání překážky, nejdéle o 30 kalendářních dnů. Trvá-li překážka déle, bude uzavřen nový dodatek se stejným postupem. Zadavatel neschválí prodloužení dodací lhůty v případě, že se jedná o překážku, které nemá zásadní vliv na poskytované plnění. - vyhrazuje navýšení kupní ceny v případě změny sazby DPH v daňových předpisech. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ: - vyhrazuje nahrazení vybraného dodavatele dodavatelem dalším v pořadí v případě, že bude ukončena smlouva odstoupením nebo výpovědí z důvodu porušení povinností ze strany vybraného dodavatele. Po ukončení smlouvy Zadavatel osloví dodavatele dalšího v pořadí a zašle mu k odsouhlasení návrh smlouvy, která odpovídá jeho nabídce, podmínkám této zadávací dokumentace a již objektivně poskytnutému plnění. Bude-li další dodavatel souhlasit, uzavře s ním Zadavatel novou smlouvu. Tento postup lze využít opakovaně. Jestliže dojde v důsledku uplatnění této výhrady k uzavření nové smlouvy s dodavatelem dalším v pořadí, bude ve smlouvě upraven rozsah plnění vybraného dodavatele vč. záručních podmínek s ohledem na již realizovanou část dodávek tak, aby smlouva včetně příloh odpovídala nerealizované části dodávek.
LosLOT-0003
Titel3. část veřejné zakázky – OPATŘENÍ A NÁSTROJE PRO OCHRANU KLÍČOVÝCH SYSTÉMŮ
BeschreibungPředmětem plnění části veřejné zakázky je: • Nástroj pro řízení rizik • Hardeningové politiky • Systém pro správu a monitoring administrátorských přístupů • Systém pro vzdálený privilegovaný přístup
Interne Kennungčást 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
LosLOT-0002
Titel2. část veřejné zakázky – SYSTÉMY PRO OCHRANU INFRASTRUKTURY A ZAŘÍZENÍ
BeschreibungPředmětem části veřejné zakázky je zabezpečení proti škodlivému kódu a analýza aktivit na koncových stanicích a serverech.
Interne Kennungčást 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software