2. Verfahren
Verfahren
Titel: Minibusz flotta bérlete és karbantartása
Beschreibung: Árubeszerzés Keretmegállapodás minibusz flotta bérletére és karbantartására A keretmegállapodás 15 db, az 5/1990. (IV. 12.) KöHÉM rendelet (KöHÉM Rendelet) 2.§ (9) b) pontja szerinti M2 járműkategóriájú- vagy a KöHÉM Rendelet 2.§ (9) c) pontja szerinti M3 járműkategóriájú autóbuszokra vonatkozóan (Járművek) az Ajánlati Dokumentáció III. kötetben (Műszaki Leírás) foglalt ütemezés szerint, és a Járművekhez tartozó karbantartási szolgáltatások ellátása Ajánlatkérő a Közbeszerzési Eljárást a Kbt. 105. § (1) a) pont szerinti keretmegállapodás megkötése céljából indítja. Az egyes ütemek vonatkozásában a bérlet megvalósítására és a karbantartási szolgáltatások ellátására közvetlen megrendelés útján [az ajánlattevő által az ajánlata keretében benyújtott Árazótáblában foglalt árak alapján] kerül sor a keretmegállapodásban szabályozott módon (közvetlen megrendelés ütemenként adható). A Keretmegállapodás keretösszege a Várható Teljes Bérleti Díj [Árazótábla [F11] cella értéke] összege. A keretmegállapodás négy megrendelhető ütemből áll, melyből az első ütemet Ajánlatkérő a keretmegállapodás megkötésével megrendeli: 1. ütem: 1 db elektromos meghajtású-, 4 db euro 6 dízel meghajtású Jármű (összesen 5 db Jármű); 2. ütem: 3 db euro 6 dízel meghajtású Jármű (összesen 8 db Jármű); 3. ütem: 1 db elektromos meghajtású Jármű, 2 db euro 6 dízel meghajtású Jármű (összesen 11 db Jármű) ; 4. ütem: 2 db elektromos meghajtású Jármű, 2 db euro 6 dízel meghajtású Jármű (összesen 15 db Jármű).
Interne Kennung: EKR001607952026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114400 Kleinbusse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Összesen 15 db, az 5/1990. (IV. 12.) KöHÉM rendelet (KöHÉM Rendelet) 2.§ (9) b) pontja szerinti M2 járműkategóriájú-, vagy a KöHÉM Rendelet 2.§ (9) c) pontja szerinti M3 járműkategóriájú, 16-22 fős autóbusz bérlete (Jármű) a Műszaki Leírás II. Rész 7. pont szerinti ütemezésnek megfelelően, és a Járművek üzemeltetéséhez kapcsolódó, a Műszaki Leírásban meghatározott kiegészítő szolgáltatások (Kiegészítő Szolgáltatások) biztosítása. A Járművek nem kerülnek Ajánlatkérő tulajdonába — a bérleti konstrukcióban a tulajdonjog végig ajánlattevőnél marad. Ajánlatkérő meghajtástípusonként csak azonos típusú Járművek megajánlását fogadja el (azaz dízel meghajtású Járművek vonatkozásában azonos típusú Járművek megajánlása fogadható el, és ettől függetlenül az elektromos meghajtású Járművek vonatkozásában azonos típusú Járművek megajánlása fogadható el.) A keretmegállapodás négy megrendelhető ütemből áll, melyből az első ütemet Ajánlatkérő a keretmegállapodás megkötésével megrendeli: 1. ütem: 1 db elektromos meghajtású-, 4 db euro 6 dízel meghajtású Jármű (összesen 5 db Jármű); 2. ütem: 3 db euro 6 dízel meghajtású Jármű (összesen 8 db Jármű); 3. ütem: 1 db elektromos meghajtású Jármű, 2 db euro 6 dízel meghajtású Jármű (összesen 11 db Jármű) ; 4. ütem: 2 db elektromos meghajtású Jármű, 2 db euro 6 dízel meghajtású Jármű (összesen 15 db Jármű). A Járművekkel kapcsolatos ajánlatkérői elvárásokat, paramétereket a Műszaki Leírás tartalmazza. A Kiegészítő Szolgáltatásokat Ajánlatkérő az alábbiakban határozza meg. Rendelkezésre állás • Havi rendelkezésre állási célérték: legalább 95% Járművenként a szerződésben meghatározott Birtokbaadás napjától kezdődően (09:00–22:00) • Tervezett karbantartás: kizárólag a szolgáltatási időszakon kívül végezhető, vagy cserejármű egyidejű biztosításával Hibaelhárítás és cserejármű • Helyszíni hibaelhárítás megkezdése: a hibabejelentéstől számított 4 órán belül • Cserejármű biztosítása: ha a hiba 24 órán belül nem elhárítható, a 24 óra leteltétől számított 24 órán belül, legalább egyenértékű kategóriájú Járművel • Cserejármű hajtáslánca: dízel üzemű is elfogadható; Szerviz és alkatrész-ellátás • Biztosított gyári alkatrész-ellátás — kötelező • Fedélzeti diagnosztikai rendszer távoli eléréssel — nem kötelező elemek, érvényesen megajánlható olyan Jármű is, mely ezen műszaki paramétert nem teljesíti, megajánlásuk az ajánlat értékelésekor nem jelent előnyt • Helyszíni javíthatatlanság esetén legfeljebb 200 km távolságra Ajánlatkérő saját költségén biztosítja az ajánlattevő által megjelölt szakszervízbe való szállítást, a 200 km feletti díjat ajánlattevő viseli. • a szervízszolgáltatás ellátása ajánlattevői költség és kötelezettség Ajánlatkérő a Járműveket saját arculati előírásai szerint fóliafeliratozással látja el, saját költségén. A szerződés lejártakor az eredeti állapot visszaállítása szintén a Bérlő költségét és feladatát képezi. Az Ajánlattevő köteles a fóliafeliratozást tudomásul venni, és az átvételkor/visszaadáskor ennek megfelelő állapotfelmérési eljárásban közreműködni. Ajánlatkérő az alábbiakban adja meg a Kbt. 65. § (5) bekezdése szerinti 75%-os szabály betartásának ellenőrizhetőségét lehetővé tevő, a jelen hirdetményben megnevezett M.1. pont szerinti referenciakövetelménnyel érintett teljes mennyiségi előírásokat képező adatokat: A jelen felhívásban foglalt M.1 alkalmassági követelmény teljes mennyiségi adata: M.1.1 Összesen 15 db, a közúti járművek műszaki megvizsgálásáról szóló 5/1990. (IV. 12.) KöHÉM rendelet (KöHÉM Rendelet) 2.§ (9) b) pontja szerinti M2 járműkategóriájú-, vagy a KöHÉM Rendelet 2.§ (9) c) pontja szerinti M3 járműkategóriájú autóbusz bérlete, azzal, hogy az első ütemre vonatkozó Közvetlen Megrendelést Ajánlatkérő a Keretmegállapodás aláírásával kiadja, azaz az első 5 db Járművet a Keretmegállapodás aláírásával megrendeli M.1.2 Helyszíni javíthatatlanság esetén a Ajánlatkérő biztosítja az ajánlattevő által megjelölt szakszervízbe való szállítást, a szervízszolgáltatás ellátása ajánlattevői kötelezettség, azzal, hogy az első ütemre vonatkozó Közvetlen Megrendelést Ajánlatkérő a Keretmegállapodás aláírásával kiadja, azaz az első 5 db Járművet a Keretmegállapodás aláírásával megrendeli.
Interne Kennung: EKR001607952026/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50113200 Wartung von Bussen