560443-2026 - Wettbewerb
Lettland – Arzneimittel – Medikamentu un medicīniskā uztura piegāde SIA “Jūrmalas slimnīca” vajadzībām
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medikamentu un medicīniskā uztura piegāde SIA “Jūrmalas slimnīca” vajadzībām
Beschreibung: Iepirkuma priekšmets ir dažādu medikamentu un medicīniskā uztura piegāde 12 (divpadsmit) mēnešus no saistību izpildes uzsākšanas dienas vai līdz tiek sasniegts nolīgtais preču apjoms naudas izteiksmē (kurš nosacījums iestājas agrāk) saskaņā ar tehnisko specifikāciju-tehnisko piedāvājumu un līguma projektu. Preču piegādes uzsākšanas datums – orientējoši no 2026. gada 19. oktobra. Preču piegādes vieta – SIA “Jūrmalas slimnīca”, Vienības prospektā 19/21, Jūrmalā. Iepirkums sadalīts 39 (trīsdesmit deviņās) daļās.
Interne Kennung: SIAJS 2026/13
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sevoflurane 250ml
Los: LOT-0002
Titel: Glucosum 5% 500ml
Los: LOT-0003
Titel: Polivalents multikomponentu kristaloida šķīdums (Ringers) 500ml
Los: LOT-0004
Titel: Polivalents multikomponentu kristaloida šķīdums (Ringera laktāts) 500ml
Los: LOT-0005
Titel: Polivalents multikomponentu kristaloida šķīdums (Sterofundin BG5) 500ml
Los: LOT-0006
Titel: Natrii chloridum 0.9% 250ml
Los: LOT-0007
Titel: Natrii chloridum 0.9% 500ml
Los: LOT-0008
Titel: Natrii chloridum 0.9% 100ml
Los: LOT-0009
Titel: Mannitols 15% 250ml
Los: LOT-0010
Titel: Natrii chloridum 0.9% 3000ml skalošanai
Los: LOT-0011
Titel: Kalii chloridum 7.45% 20ml
Los: LOT-0012
Titel: Bupivacaine 20mg un 320mg glikozes monohidrāta
Los: LOT-0013
Titel: Oxytocinum 5 IU/ml
Los: LOT-0014
Titel: Amiodaroni hydrochloridum 150mg/3ml
Los: LOT-0015
Titel: Ceftriaxone 1000mg pulveris
Los: LOT-0016
Titel: Dexmedetomidine 400mcg/4ml
Los: LOT-0017
Titel: Furosemidum 20mg/2ml
Los: LOT-0018
Titel: Torasemidum 20mg/4ml
Los: LOT-0019
Titel: Ketorolacum 30mg/ml
Los: LOT-0020
Titel: Lidocaine 20mg/ml, šķīdums injekcijai
Los: LOT-0021
Titel: Metoclopramidum 10mg/2ml
Los: LOT-0022
Titel: Enoxaparinum 4000IU 0.4ml
Los: LOT-0023
Titel: Paracetamol 1000mg, šķīdums infūzijai
Los: LOT-0024
Titel: Phytomenadione 2mg/0.2ml
Los: LOT-0025
Titel: Piperacillinum/Tazobactamum 4000mg/500mg
Los: LOT-0026
Titel: Amoxicillinum/Ac.Clavulanicum 1000mg/200mg
Los: LOT-0027
Titel: Meropenemum 1000mg
Los: LOT-0028
Titel: Vancomycinum 1000mg
Los: LOT-0029
Titel: Propofolum 10mg/ml 20ml
Los: LOT-0030
Titel: Propofolum 10mg/ml 50ml
Los: LOT-0031
Titel: Sacubitrilum/Valsartanum 24mg/26mg
Los: LOT-0032
Titel: Immunoglobulinum humanum 625IU/ml
Los: LOT-0033
Titel: Immunoglobulinum humanum 1250IU/2ml
Los: LOT-0034
Titel: Midazolamum 7.5mg
Los: LOT-0035
Titel: Insulinum aspartum (Novo Rapid vai ekvivalents) 100V/ml
Los: LOT-0036
Titel: Insulinum detemirum (Levemir vai ekvivalents) 100V/ml
Los: LOT-0037
Titel: Medicīniskais uzturs
Los: LOT-0038
Titel: Receptūras medikamenti
Los: LOT-0039
Titel: Medicīnas preces enterālai barošanai