560447-2025 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawa do Szpitala Powiatowego w Zakopanem środków farmaceutycznych (leków)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa do Szpitala Powiatowego w Zakopanem środków farmaceutycznych (leków)
Beschreibung: 1. Przedmiotem przetargu jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane środków farmaceutycznych (leków) z podziałem na 18 (osiemnaście) PAKIETÓW wg zestawienia przedstawionego w punkcie 4.10 przedmiotowej SWZ. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty świadczące o wymaganym dopuszczeniu do obrotu i stosowania na terenie Polski zgodnie z przeznaczeniem, któremu mają służyć. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 1 – go roku liczony od daty wykonania dostawy, za wyjątkiem Pakietu nr 17 poz. 15 – 19 dla których minimalny okres ważności wynosi 8 m-cy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Apteki za pomocą środków komunikacji elektronicznej. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostawy odbywać się będzie najdłużej w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. Każda partia dostawy musi zawierać: nazwę asortymentu, okres ważności, numer serii, nazwę i adres producenta / dostawcy. W przypadku gdy ostatni dzień dostawa wypada w dniu wolnym od pracy dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie. 7. Wymiana towaru wadliwego, nie zgodnego z zamówieniem częściowym, towaru złej jakości, dostarczonego w niewłaściwych opakowaniach nastąpi w ciągi 48 godzin od złożenia reklamacji na koszt i ryzyko Wykonawcy. W przypadku gdy ostatni dzień dostawa będącej wynikiem reklamacji wypada w dniu wolnym od pracy, dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie w godzinach, o których mowa powyżej w punkcie 6. 8. Zamawiający informuje, że podane w punkcie 4.10 przedmiotowej SWZ ilości poszczególnych środków farmaceutycznych (leków) będących przedmiotem niniejszego postępowania przetargowego są wielkościami wyliczonymi w sposób szacunkowy i w trakcie realizacji przedmiotowej umowy mogą ulec zmianie, zmniejszeniu nie więcej niż o 20 %, w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. 9. Zamawiający informuje i wyjaśnia, że w zakresie wszystkich Pakietów określonych w punkcie 4.10 przedmiotowej SWZ: 1) dopuszcza składanie ofert na opakowania z inną ilością sztuk niż podana w SWZ. Obowiązuje przeliczenie ilości z zaokrągleniem w górę do pełnego opakowania; 2) nie dopuszcza się zamiany postaci leku z wyjątkiem pozycji, w których zostało to zaznaczone. Jeśli w opisie widnieje „tabl” dopuszcza się tabletki powlekane ale nie tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu; 3) dopuszcza się zamianę tabletek o modyfikowanym uwalnianiu na tabletki o przedłużonym uwalnianiu i odwrotnie; 4) dopuszcza się wycenę preparatów dostępnych na jednorazowe zezwolenie MZ. 10. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 319240-2025
Interne Kennung: ZP/11/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet - nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane – Apteka Szpitalna, środków farmaceutycznych (leków) w zakresie Pakietu nr 1 – 55 pozycji asortymentowych wg zestawienia rodzajowego i ilościowego przedstawionego w punkcie 4.10 przedmiotowej SWZ. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty świadczące o wymaganym dopuszczeniu do obrotu i stosowania na terenie Polski zgodnie z przeznaczeniem, któremu mają służyć. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 1 – go roku liczony od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Apteki za pomocą środków komunikacji elektronicznej. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostawy odbywać się będzie najdłużej w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. Każda partia dostawy musi zawierać: nazwę asortymentu, okres ważności, numer serii, nazwę i adres producenta / dostawcy. W przypadku gdy ostatni dzień dostawa wypada w dniu wolnym od pracy dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie. 7. Wymiana towaru wadliwego, nie zgodnego z zamówieniem częściowym, towaru złej jakości, dostarczonego w niewłaściwych opakowaniach nastąpi w ciągi 48 godzin od złożenia reklamacji na koszt i ryzyko Wykonawcy. W przypadku gdy ostatni dzień dostawa będącej wynikiem reklamacji wypada w dniu wolnym od pracy, dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie w godzinach, o których mowa powyżej w punkcie 6. 8. Zamawiający informuje, że podane w punkcie 4.10 SWZ ilości poszczególnych środków farmaceutycznych (leków) będących przedmiotem niniejszego postępowania są wielkościami wyliczonymi w sposób szacunkowy i w trakcie realizacji przedmiotowej umowy mogą ulec zmianie, zmniejszeniu nie więcej niż o 20 %, w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. 9. Zamawiający informuje i wyjaśnia, że w zakresie wszystkich Pakietów określonych powyżej w punkcie 4.10 SWZ: 1) dopuszcza składanie ofert na opakowania z inną ilością sztuk niż podana w SWZ. Obowiązuje przeliczenie ilości z zaokrągleniem w górę do pełnego opakowania; 2) nie dopuszcza się zamiany postaci leku z wyjątkiem pozycji, w których zostało to zaznaczone. Jeśli w opisie widnieje „tabl” dopuszcza się tabletki powlekane ale nie tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu; 3) dopuszcza się zamianę tabletek o modyfikowanym uwalnianiu na tabletki o przedłużonym uwalnianiu i odwrotnie; 4) dopuszcza się wycenę preparatów dostępnych na jednorazowe zezwolenie MZ. 10. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet - nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet - nr 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane – Apteka Szpitalna, środków farmaceutycznych (leków) w zakresie Pakietu nr 2 – 45 pozycji asortymentowych wg zestawienia rodzajowego i ilościowego przedstawionego w punkcie 4.10 przedmiotowej SWZ. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty świadczące o wymaganym dopuszczeniu do obrotu i stosowania na terenie Polski zgodnie z przeznaczeniem, któremu mają służyć. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 1 – go roku liczony od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Apteki za pomocą środków komunikacji elektronicznej. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostawy odbywać się będzie najdłużej w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. Każda partia dostawy musi zawierać: nazwę asortymentu, okres ważności, numer serii, nazwę i adres producenta / dostawcy. W przypadku gdy ostatni dzień dostawa wypada w dniu wolnym od pracy dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie. 7. Wymiana towaru wadliwego, nie zgodnego z zamówieniem częściowym, towaru złej jakości, dostarczonego w niewłaściwych opakowaniach nastąpi w ciągi 48 godzin od złożenia reklamacji na koszt i ryzyko Wykonawcy. W przypadku gdy ostatni dzień dostawa będącej wynikiem reklamacji wypada w dniu wolnym od pracy, dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie w godzinach, o których mowa powyżej w punkcie 6. 8. Zamawiający informuje, że podane w punkcie 4.10 SWZ ilości poszczególnych środków farmaceutycznych (leków) będących przedmiotem niniejszego postępowania są wielkościami wyliczonymi w sposób szacunkowy i w trakcie realizacji przedmiotowej umowy mogą ulec zmianie, zmniejszeniu nie więcej niż o 20 %, w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. 9. Zamawiający informuje i wyjaśnia, że w zakresie wszystkich Pakietów określonych powyżej w punkcie 4.10 SWZ: 1) dopuszcza składanie ofert na opakowania z inną ilością sztuk niż podana w SWZ. Obowiązuje przeliczenie ilości z zaokrągleniem w górę do pełnego opakowania; 2) nie dopuszcza się zamiany postaci leku z wyjątkiem pozycji, w których zostało to zaznaczone. Jeśli w opisie widnieje „tabl” dopuszcza się tabletki powlekane ale nie tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu; 3) dopuszcza się zamianę tabletek o modyfikowanym uwalnianiu na tabletki o przedłużonym uwalnianiu i odwrotnie; 4) dopuszcza się wycenę preparatów dostępnych na jednorazowe zezwolenie MZ. 10. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet - nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet - nr 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane – Apteka Szpitalna, środków farmaceutycznych (leków) w zakresie Pakietu nr 3 – 49 pozycji asortymentowych wg zestawienia rodzajowego i ilościowego przedstawionego w punkcie 4.10 przedmiotowej SWZ. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty świadczące o wymaganym dopuszczeniu do obrotu i stosowania na terenie Polski zgodnie z przeznaczeniem, któremu mają służyć. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 1 – go roku liczony od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Apteki za pomocą środków komunikacji elektronicznej. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostawy odbywać się będzie najdłużej w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. Każda partia dostawy musi zawierać: nazwę asortymentu, okres ważności, numer serii, nazwę i adres producenta / dostawcy. W przypadku gdy ostatni dzień dostawa wypada w dniu wolnym od pracy dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie. 7. Wymiana towaru wadliwego, nie zgodnego z zamówieniem częściowym, towaru złej jakości, dostarczonego w niewłaściwych opakowaniach nastąpi w ciągi 48 godzin od złożenia reklamacji na koszt i ryzyko Wykonawcy. W przypadku gdy ostatni dzień dostawa będącej wynikiem reklamacji wypada w dniu wolnym od pracy, dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie w godzinach, o których mowa powyżej w punkcie 6. 8. Zamawiający informuje, że podane w punkcie 4.10 SWZ ilości poszczególnych środków farmaceutycznych (leków) będących przedmiotem niniejszego postępowania są wielkościami wyliczonymi w sposób szacunkowy i w trakcie realizacji przedmiotowej umowy mogą ulec zmianie, zmniejszeniu nie więcej niż o 20 %, w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. 9. Zamawiający informuje i wyjaśnia, że w zakresie wszystkich Pakietów określonych powyżej w punkcie 4.10 SWZ: 1) dopuszcza składanie ofert na opakowania z inną ilością sztuk niż podana w SWZ. Obowiązuje przeliczenie ilości z zaokrągleniem w górę do pełnego opakowania; 2) nie dopuszcza się zamiany postaci leku z wyjątkiem pozycji, w których zostało to zaznaczone. Jeśli w opisie widnieje „tabl” dopuszcza się tabletki powlekane ale nie tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu; 3) dopuszcza się zamianę tabletek o modyfikowanym uwalnianiu na tabletki o przedłużonym uwalnianiu i odwrotnie; 4) dopuszcza się wycenę preparatów dostępnych na jednorazowe zezwolenie MZ. 10. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet - nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet - nr 4
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane – Apteka Szpitalna, środków farmaceutycznych (leków) w zakresie Pakietu nr 4 – 1 pozycja asortymentowa wg zestawienia rodzajowego i ilościowego przedstawionego w punkcie 4.10 przedmiotowej SWZ. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty świadczące o wymaganym dopuszczeniu do obrotu i stosowania na terenie Polski zgodnie z przeznaczeniem, któremu mają służyć. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 1 – go roku liczony od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Apteki za pomocą środków komunikacji elektronicznej. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostawy odbywać się będzie najdłużej w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. Każda partia dostawy musi zawierać: nazwę asortymentu, okres ważności, numer serii, nazwę i adres producenta / dostawcy. W przypadku gdy ostatni dzień dostawa wypada w dniu wolnym od pracy dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie. 7. Wymiana towaru wadliwego, nie zgodnego z zamówieniem częściowym, towaru złej jakości, dostarczonego w niewłaściwych opakowaniach nastąpi w ciągi 48 godzin od złożenia reklamacji na koszt i ryzyko Wykonawcy. W przypadku gdy ostatni dzień dostawa będącej wynikiem reklamacji wypada w dniu wolnym od pracy, dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie w godzinach, o których mowa powyżej w punkcie 6. 8. Zamawiający informuje, że podane w punkcie 4.10 SWZ ilości poszczególnych środków farmaceutycznych (leków) będących przedmiotem niniejszego postępowania są wielkościami wyliczonymi w sposób szacunkowy i w trakcie realizacji przedmiotowej umowy mogą ulec zmianie, zmniejszeniu nie więcej niż o 20 %, w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. 9. Zamawiający informuje i wyjaśnia, że w zakresie wszystkich Pakietów określonych powyżej w punkcie 4.10 SWZ: 1) dopuszcza składanie ofert na opakowania z inną ilością sztuk niż podana w SWZ. Obowiązuje przeliczenie ilości z zaokrągleniem w górę do pełnego opakowania; 2) nie dopuszcza się zamiany postaci leku z wyjątkiem pozycji, w których zostało to zaznaczone. Jeśli w opisie widnieje „tabl” dopuszcza się tabletki powlekane ale nie tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu; 3) dopuszcza się zamianę tabletek o modyfikowanym uwalnianiu na tabletki o przedłużonym uwalnianiu i odwrotnie; 4) dopuszcza się wycenę preparatów dostępnych na jednorazowe zezwolenie MZ. 10. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet - nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet - nr 5
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane – Apteka Szpitalna, środków farmaceutycznych (leków) w zakresie Pakietu nr 5 – 16 pozycji asortymentowych wg zestawienia rodzajowego i ilościowego przedstawionego w punkcie 4.10 przedmiotowej SWZ. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty świadczące o wymaganym dopuszczeniu do obrotu i stosowania na terenie Polski zgodnie z przeznaczeniem, któremu mają służyć. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 1 – go roku liczony od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Apteki za pomocą środków komunikacji elektronicznej. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostawy odbywać się będzie najdłużej w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. Każda partia dostawy musi zawierać: nazwę asortymentu, okres ważności, numer serii, nazwę i adres producenta / dostawcy. W przypadku gdy ostatni dzień dostawa wypada w dniu wolnym od pracy dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie. 7. Wymiana towaru wadliwego, nie zgodnego z zamówieniem częściowym, towaru złej jakości, dostarczonego w niewłaściwych opakowaniach nastąpi w ciągi 48 godzin od złożenia reklamacji na koszt i ryzyko Wykonawcy. W przypadku gdy ostatni dzień dostawa będącej wynikiem reklamacji wypada w dniu wolnym od pracy, dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie w godzinach, o których mowa powyżej w punkcie 6. 8. Zamawiający informuje, że podane w punkcie 4.10 SWZ ilości poszczególnych środków farmaceutycznych (leków) będących przedmiotem niniejszego postępowania są wielkościami wyliczonymi w sposób szacunkowy i w trakcie realizacji przedmiotowej umowy mogą ulec zmianie, zmniejszeniu nie więcej niż o 20 %, w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. 9. Zamawiający informuje i wyjaśnia, że w zakresie wszystkich Pakietów określonych powyżej w punkcie 4.10 SWZ: 1) dopuszcza składanie ofert na opakowania z inną ilością sztuk niż podana w SWZ. Obowiązuje przeliczenie ilości z zaokrągleniem w górę do pełnego opakowania; 2) nie dopuszcza się zamiany postaci leku z wyjątkiem pozycji, w których zostało to zaznaczone. Jeśli w opisie widnieje „tabl” dopuszcza się tabletki powlekane ale nie tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu; 3) dopuszcza się zamianę tabletek o modyfikowanym uwalnianiu na tabletki o przedłużonym uwalnianiu i odwrotnie; 4) dopuszcza się wycenę preparatów dostępnych na jednorazowe zezwolenie MZ. 10. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet - nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet - nr 6
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane – Apteka Szpitalna, środków farmaceutycznych (leków) w zakresie Pakietu nr 6 – 104 pozycje asortymentowe wg zestawienia rodzajowego i ilościowego przedstawionego w punkcie 4.10 przedmiotowej SWZ. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty świadczące o wymaganym dopuszczeniu do obrotu i stosowania na terenie Polski zgodnie z przeznaczeniem, któremu mają służyć. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 1 – go roku liczony od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Apteki za pomocą środków komunikacji elektronicznej. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostawy odbywać się będzie najdłużej w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. Każda partia dostawy musi zawierać: nazwę asortymentu, okres ważności, numer serii, nazwę i adres producenta / dostawcy. W przypadku gdy ostatni dzień dostawa wypada w dniu wolnym od pracy dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie. 7. Wymiana towaru wadliwego, nie zgodnego z zamówieniem częściowym, towaru złej jakości, dostarczonego w niewłaściwych opakowaniach nastąpi w ciągi 48 godzin od złożenia reklamacji na koszt i ryzyko Wykonawcy. W przypadku gdy ostatni dzień dostawa będącej wynikiem reklamacji wypada w dniu wolnym od pracy, dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie w godzinach, o których mowa powyżej w punkcie 6. 8. Zamawiający informuje, że podane w punkcie 4.10 SWZ ilości poszczególnych środków farmaceutycznych (leków) będących przedmiotem niniejszego postępowania są wielkościami wyliczonymi w sposób szacunkowy i w trakcie realizacji przedmiotowej umowy mogą ulec zmianie, zmniejszeniu nie więcej niż o 20 %, w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. 9. Zamawiający informuje i wyjaśnia, że w zakresie wszystkich Pakietów określonych powyżej w punkcie 4.10 SWZ: 1) dopuszcza składanie ofert na opakowania z inną ilością sztuk niż podana w SWZ. Obowiązuje przeliczenie ilości z zaokrągleniem w górę do pełnego opakowania; 2) nie dopuszcza się zamiany postaci leku z wyjątkiem pozycji, w których zostało to zaznaczone. Jeśli w opisie widnieje „tabl” dopuszcza się tabletki powlekane ale nie tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu; 3) dopuszcza się zamianę tabletek o modyfikowanym uwalnianiu na tabletki o przedłużonym uwalnianiu i odwrotnie; 4) dopuszcza się wycenę preparatów dostępnych na jednorazowe zezwolenie MZ. 10. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet - nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet - nr 7
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane – Apteka Szpitalna, środków farmaceutycznych (leków) w zakresie Pakietu nr 7 – 7 pozycji asortymentowych wg zestawienia rodzajowego i ilościowego przedstawionego w punkcie 4.10 przedmiotowej SWZ. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty świadczące o wymaganym dopuszczeniu do obrotu i stosowania na terenie Polski zgodnie z przeznaczeniem, któremu mają służyć. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 1 – go roku liczony od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Apteki za pomocą środków komunikacji elektronicznej. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostawy odbywać się będzie najdłużej w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. Każda partia dostawy musi zawierać: nazwę asortymentu, okres ważności, numer serii, nazwę i adres producenta / dostawcy. W przypadku gdy ostatni dzień dostawa wypada w dniu wolnym od pracy dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie. 7. Wymiana towaru wadliwego, nie zgodnego z zamówieniem częściowym, towaru złej jakości, dostarczonego w niewłaściwych opakowaniach nastąpi w ciągi 48 godzin od złożenia reklamacji na koszt i ryzyko Wykonawcy. W przypadku gdy ostatni dzień dostawa będącej wynikiem reklamacji wypada w dniu wolnym od pracy, dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie w godzinach, o których mowa powyżej w punkcie 6. 8. Zamawiający informuje, że podane w punkcie 4.10 SWZ ilości poszczególnych środków farmaceutycznych (leków) będących przedmiotem niniejszego postępowania są wielkościami wyliczonymi w sposób szacunkowy i w trakcie realizacji przedmiotowej umowy mogą ulec zmianie, zmniejszeniu nie więcej niż o 20 %, w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. 9. Zamawiający informuje i wyjaśnia, że w zakresie wszystkich Pakietów określonych powyżej w punkcie 4.10 SWZ: 1) dopuszcza składanie ofert na opakowania z inną ilością sztuk niż podana w SWZ. Obowiązuje przeliczenie ilości z zaokrągleniem w górę do pełnego opakowania; 2) nie dopuszcza się zamiany postaci leku z wyjątkiem pozycji, w których zostało to zaznaczone. Jeśli w opisie widnieje „tabl” dopuszcza się tabletki powlekane ale nie tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu; 3) dopuszcza się zamianę tabletek o modyfikowanym uwalnianiu na tabletki o przedłużonym uwalnianiu i odwrotnie; 4) dopuszcza się wycenę preparatów dostępnych na jednorazowe zezwolenie MZ. 10. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet - nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet - nr 8
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane – Apteka Szpitalna, środków farmaceutycznych (leków) w zakresie Pakietu nr 8 – 55 pozycji asortymentowych wg zestawienia rodzajowego i ilościowego przedstawionego w punkcie 4.10 przedmiotowej SWZ. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty świadczące o wymaganym dopuszczeniu do obrotu i stosowania na terenie Polski zgodnie z przeznaczeniem, któremu mają służyć. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 1 – go roku liczony od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Apteki za pomocą środków komunikacji elektronicznej. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostawy odbywać się będzie najdłużej w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. Każda partia dostawy musi zawierać: nazwę asortymentu, okres ważności, numer serii, nazwę i adres producenta / dostawcy. W przypadku gdy ostatni dzień dostawa wypada w dniu wolnym od pracy dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie. 7. Wymiana towaru wadliwego, nie zgodnego z zamówieniem częściowym, towaru złej jakości, dostarczonego w niewłaściwych opakowaniach nastąpi w ciągi 48 godzin od złożenia reklamacji na koszt i ryzyko Wykonawcy. W przypadku gdy ostatni dzień dostawa będącej wynikiem reklamacji wypada w dniu wolnym od pracy, dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie w godzinach, o których mowa powyżej w punkcie 6. 8. Zamawiający informuje, że podane w punkcie 4.10 SWZ ilości poszczególnych środków farmaceutycznych (leków) będących przedmiotem niniejszego postępowania są wielkościami wyliczonymi w sposób szacunkowy i w trakcie realizacji przedmiotowej umowy mogą ulec zmianie, zmniejszeniu nie więcej niż o 20 %, w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. 9. Zamawiający informuje i wyjaśnia, że w zakresie wszystkich Pakietów określonych powyżej w punkcie 4.10 SWZ: 1) dopuszcza składanie ofert na opakowania z inną ilością sztuk niż podana w SWZ. Obowiązuje przeliczenie ilości z zaokrągleniem w górę do pełnego opakowania; 2) nie dopuszcza się zamiany postaci leku z wyjątkiem pozycji, w których zostało to zaznaczone. Jeśli w opisie widnieje „tabl” dopuszcza się tabletki powlekane ale nie tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu; 3) dopuszcza się zamianę tabletek o modyfikowanym uwalnianiu na tabletki o przedłużonym uwalnianiu i odwrotnie; 4) dopuszcza się wycenę preparatów dostępnych na jednorazowe zezwolenie MZ. 10. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet - nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet - nr 9
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane – Apteka Szpitalna, środków farmaceutycznych (leków) w zakresie Pakietu nr 9 – 3 pozycje asortymentowe wg zestawienia rodzajowego i ilościowego przedstawionego w punkcie 4.10 przedmiotowej SWZ. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty świadczące o wymaganym dopuszczeniu do obrotu i stosowania na terenie Polski zgodnie z przeznaczeniem, któremu mają służyć. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 1 – go roku liczony od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Apteki za pomocą środków komunikacji elektronicznej. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostawy odbywać się będzie najdłużej w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. Każda partia dostawy musi zawierać: nazwę asortymentu, okres ważności, numer serii, nazwę i adres producenta / dostawcy. W przypadku gdy ostatni dzień dostawa wypada w dniu wolnym od pracy dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie. 7. Wymiana towaru wadliwego, nie zgodnego z zamówieniem częściowym, towaru złej jakości, dostarczonego w niewłaściwych opakowaniach nastąpi w ciągi 48 godzin od złożenia reklamacji na koszt i ryzyko Wykonawcy. W przypadku gdy ostatni dzień dostawa będącej wynikiem reklamacji wypada w dniu wolnym od pracy, dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie w godzinach, o których mowa powyżej w punkcie 6. 8. Zamawiający informuje, że podane w punkcie 4.10 SWZ ilości poszczególnych środków farmaceutycznych (leków) będących przedmiotem niniejszego postępowania są wielkościami wyliczonymi w sposób szacunkowy i w trakcie realizacji przedmiotowej umowy mogą ulec zmianie, zmniejszeniu nie więcej niż o 20 %, w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. 9. Zamawiający informuje i wyjaśnia, że w zakresie wszystkich Pakietów określonych powyżej w punkcie 4.10 SWZ: 1) dopuszcza składanie ofert na opakowania z inną ilością sztuk niż podana w SWZ. Obowiązuje przeliczenie ilości z zaokrągleniem w górę do pełnego opakowania; 2) nie dopuszcza się zamiany postaci leku z wyjątkiem pozycji, w których zostało to zaznaczone. Jeśli w opisie widnieje „tabl” dopuszcza się tabletki powlekane ale nie tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu; 3) dopuszcza się zamianę tabletek o modyfikowanym uwalnianiu na tabletki o przedłużonym uwalnianiu i odwrotnie; 4) dopuszcza się wycenę preparatów dostępnych na jednorazowe zezwolenie MZ. 10. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet - nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet - nr 10
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane – Apteka Szpitalna, środków farmaceutycznych (leków) w zakresie Pakietu nr 10 – 20 pozycji asortymentowych wg zestawienia rodzajowego i ilościowego przedstawionego w punkcie 4.10 przedmiotowej SWZ. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty świadczące o wymaganym dopuszczeniu do obrotu i stosowania na terenie Polski zgodnie z przeznaczeniem, któremu mają służyć. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 1 – go roku liczony od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Apteki za pomocą środków komunikacji elektronicznej. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostawy odbywać się będzie najdłużej w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. Każda partia dostawy musi zawierać: nazwę asortymentu, okres ważności, numer serii, nazwę i adres producenta / dostawcy. W przypadku gdy ostatni dzień dostawa wypada w dniu wolnym od pracy dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie. 7. Wymiana towaru wadliwego, nie zgodnego z zamówieniem częściowym, towaru złej jakości, dostarczonego w niewłaściwych opakowaniach nastąpi w ciągi 48 godzin od złożenia reklamacji na koszt i ryzyko Wykonawcy. W przypadku gdy ostatni dzień dostawa będącej wynikiem reklamacji wypada w dniu wolnym od pracy, dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie w godzinach, o których mowa powyżej w punkcie 6. 8. Zamawiający informuje, że podane w punkcie 4.10 SWZ ilości poszczególnych środków farmaceutycznych (leków) będących przedmiotem niniejszego postępowania są wielkościami wyliczonymi w sposób szacunkowy i w trakcie realizacji przedmiotowej umowy mogą ulec zmianie, zmniejszeniu nie więcej niż o 20 %, w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. 9. Zamawiający informuje i wyjaśnia, że w zakresie wszystkich Pakietów określonych powyżej w punkcie 4.10 SWZ: 1) dopuszcza składanie ofert na opakowania z inną ilością sztuk niż podana w SWZ. Obowiązuje przeliczenie ilości z zaokrągleniem w górę do pełnego opakowania; 2) nie dopuszcza się zamiany postaci leku z wyjątkiem pozycji, w których zostało to zaznaczone. Jeśli w opisie widnieje „tabl” dopuszcza się tabletki powlekane ale nie tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu; 3) dopuszcza się zamianę tabletek o modyfikowanym uwalnianiu na tabletki o przedłużonym uwalnianiu i odwrotnie; 4) dopuszcza się wycenę preparatów dostępnych na jednorazowe zezwolenie MZ. 10. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet - nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet - nr 11
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane – Apteka Szpitalna, środków farmaceutycznych (leków) w zakresie Pakietu nr 11 – 10 pozycji asortymentowych wg zestawienia rodzajowego i ilościowego przedstawionego w punkcie 4.10 przedmiotowej SWZ. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty świadczące o wymaganym dopuszczeniu do obrotu i stosowania na terenie Polski zgodnie z przeznaczeniem, któremu mają służyć. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 1 – go roku liczony od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Apteki za pomocą środków komunikacji elektronicznej. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostawy odbywać się będzie najdłużej w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. Każda partia dostawy musi zawierać: nazwę asortymentu, okres ważności, numer serii, nazwę i adres producenta / dostawcy. W przypadku gdy ostatni dzień dostawa wypada w dniu wolnym od pracy dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie. 7. Wymiana towaru wadliwego, nie zgodnego z zamówieniem częściowym, towaru złej jakości, dostarczonego w niewłaściwych opakowaniach nastąpi w ciągi 48 godzin od złożenia reklamacji na koszt i ryzyko Wykonawcy. W przypadku gdy ostatni dzień dostawa będącej wynikiem reklamacji wypada w dniu wolnym od pracy, dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie w godzinach, o których mowa powyżej w punkcie 6. 8. Zamawiający informuje, że podane w punkcie 4.10 SWZ ilości poszczególnych środków farmaceutycznych (leków) będących przedmiotem niniejszego postępowania są wielkościami wyliczonymi w sposób szacunkowy i w trakcie realizacji przedmiotowej umowy mogą ulec zmianie, zmniejszeniu nie więcej niż o 20 %, w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. 9. Zamawiający informuje i wyjaśnia, że w zakresie wszystkich Pakietów określonych powyżej w punkcie 4.10 SWZ: 1) dopuszcza składanie ofert na opakowania z inną ilością sztuk niż podana w SWZ. Obowiązuje przeliczenie ilości z zaokrągleniem w górę do pełnego opakowania; 2) nie dopuszcza się zamiany postaci leku z wyjątkiem pozycji, w których zostało to zaznaczone. Jeśli w opisie widnieje „tabl” dopuszcza się tabletki powlekane ale nie tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu; 3) dopuszcza się zamianę tabletek o modyfikowanym uwalnianiu na tabletki o przedłużonym uwalnianiu i odwrotnie; 4) dopuszcza się wycenę preparatów dostępnych na jednorazowe zezwolenie MZ. 10. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet - nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet - nr 12
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane – Apteka Szpitalna, środków farmaceutycznych (leków) w zakresie Pakietu nr 12 – 36 pozycji asortymentowych wg zestawienia rodzajowego i ilościowego przedstawionego w punkcie 4.10 przedmiotowej SWZ. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty świadczące o wymaganym dopuszczeniu do obrotu i stosowania na terenie Polski zgodnie z przeznaczeniem, któremu mają służyć. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 1 – go roku liczony od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Apteki za pomocą środków komunikacji elektronicznej. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostawy odbywać się będzie najdłużej w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. Każda partia dostawy musi zawierać: nazwę asortymentu, okres ważności, numer serii, nazwę i adres producenta / dostawcy. W przypadku gdy ostatni dzień dostawa wypada w dniu wolnym od pracy dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie. 7. Wymiana towaru wadliwego, nie zgodnego z zamówieniem częściowym, towaru złej jakości, dostarczonego w niewłaściwych opakowaniach nastąpi w ciągi 48 godzin od złożenia reklamacji na koszt i ryzyko Wykonawcy. W przypadku gdy ostatni dzień dostawa będącej wynikiem reklamacji wypada w dniu wolnym od pracy, dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie w godzinach, o których mowa powyżej w punkcie 6. 8. Zamawiający informuje, że podane w punkcie 4.10 SWZ ilości poszczególnych środków farmaceutycznych (leków) będących przedmiotem niniejszego postępowania są wielkościami wyliczonymi w sposób szacunkowy i w trakcie realizacji przedmiotowej umowy mogą ulec zmianie, zmniejszeniu nie więcej niż o 20 %, w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. 9. Zamawiający informuje i wyjaśnia, że w zakresie wszystkich Pakietów określonych powyżej w punkcie 4.10 SWZ: 1) dopuszcza składanie ofert na opakowania z inną ilością sztuk niż podana w SWZ. Obowiązuje przeliczenie ilości z zaokrągleniem w górę do pełnego opakowania; 2) nie dopuszcza się zamiany postaci leku z wyjątkiem pozycji, w których zostało to zaznaczone. Jeśli w opisie widnieje „tabl” dopuszcza się tabletki powlekane ale nie tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu; 3) dopuszcza się zamianę tabletek o modyfikowanym uwalnianiu na tabletki o przedłużonym uwalnianiu i odwrotnie; 4) dopuszcza się wycenę preparatów dostępnych na jednorazowe zezwolenie MZ. 10. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet - nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet - nr 13
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane – Apteka Szpitalna, środków farmaceutycznych (leków) w zakresie Pakietu nr 13 – 6 pozycji asortymentowych wg zestawienia rodzajowego i ilościowego przedstawionego w punkcie 4.10 przedmiotowej SWZ. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty świadczące o wymaganym dopuszczeniu do obrotu i stosowania na terenie Polski zgodnie z przeznaczeniem, któremu mają służyć. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 1 – go roku liczony od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Apteki za pomocą środków komunikacji elektronicznej. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostawy odbywać się będzie najdłużej w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. Każda partia dostawy musi zawierać: nazwę asortymentu, okres ważności, numer serii, nazwę i adres producenta / dostawcy. W przypadku gdy ostatni dzień dostawa wypada w dniu wolnym od pracy dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie. 7. Wymiana towaru wadliwego, nie zgodnego z zamówieniem częściowym, towaru złej jakości, dostarczonego w niewłaściwych opakowaniach nastąpi w ciągi 48 godzin od złożenia reklamacji na koszt i ryzyko Wykonawcy. W przypadku gdy ostatni dzień dostawa będącej wynikiem reklamacji wypada w dniu wolnym od pracy, dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie w godzinach, o których mowa powyżej w punkcie 6. 8. Zamawiający informuje, że podane w punkcie 4.10 SWZ ilości poszczególnych środków farmaceutycznych (leków) będących przedmiotem niniejszego postępowania są wielkościami wyliczonymi w sposób szacunkowy i w trakcie realizacji przedmiotowej umowy mogą ulec zmianie, zmniejszeniu nie więcej niż o 20 %, w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. 9. Zamawiający informuje i wyjaśnia, że w zakresie wszystkich Pakietów określonych powyżej w punkcie 4.10 SWZ: 1) dopuszcza składanie ofert na opakowania z inną ilością sztuk niż podana w SWZ. Obowiązuje przeliczenie ilości z zaokrągleniem w górę do pełnego opakowania; 2) nie dopuszcza się zamiany postaci leku z wyjątkiem pozycji, w których zostało to zaznaczone. Jeśli w opisie widnieje „tabl” dopuszcza się tabletki powlekane ale nie tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu; 3) dopuszcza się zamianę tabletek o modyfikowanym uwalnianiu na tabletki o przedłużonym uwalnianiu i odwrotnie; 4) dopuszcza się wycenę preparatów dostępnych na jednorazowe zezwolenie MZ. 10. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet - nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet - nr 14
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane – Apteka Szpitalna, środków farmaceutycznych (leków) w zakresie Pakietu nr 14 – 22 pozycje asortymentowe wg zestawienia rodzajowego i ilościowego przedstawionego w punkcie 4.10 przedmiotowej SWZ. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty świadczące o wymaganym dopuszczeniu do obrotu i stosowania na terenie Polski zgodnie z przeznaczeniem, któremu mają służyć. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 1 – go roku. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Apteki za pomocą środków komunikacji elektronicznej. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostawy odbywać się będzie najdłużej w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. Każda partia dostawy musi zawierać: nazwę asortymentu, okres ważności, numer serii, nazwę i adres producenta / dostawcy. W przypadku gdy ostatni dzień dostawa wypada w dniu wolnym od pracy dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie. 7. Wymiana towaru wadliwego, nie zgodnego z zamówieniem częściowym, towaru złej jakości, dostarczonego w niewłaściwych opakowaniach nastąpi w ciągi 48 godzin od złożenia reklamacji na koszt i ryzyko Wykonawcy. W przypadku gdy ostatni dzień dostawa będącej wynikiem reklamacji wypada w dniu wolnym od pracy, dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie w godzinach, o których mowa powyżej w punkcie 6. 8. Zamawiający informuje, że podane w punkcie 4.10 SWZ ilości poszczególnych środków farmaceutycznych (leków) będących przedmiotem niniejszego postępowania są wielkościami wyliczonymi w sposób szacunkowy i w trakcie realizacji przedmiotowej umowy mogą ulec zmianie, zmniejszeniu nie więcej niż o 20 %, w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. 9. Zamawiający informuje i wyjaśnia, że w zakresie wszystkich Pakietów określonych powyżej w punkcie 4.10 SWZ: 1) dopuszcza składanie ofert na opakowania z inną ilością sztuk niż podana w SWZ. Obowiązuje przeliczenie ilości z zaokrągleniem w górę do pełnego opakowania; 2) nie dopuszcza się zamiany postaci leku z wyjątkiem pozycji, w których zostało to zaznaczone. Jeśli w opisie widnieje „tabl” dopuszcza się tabletki powlekane ale nie tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu; 3) dopuszcza się zamianę tabletek o modyfikowanym uwalnianiu na tabletki o przedłużonym uwalnianiu i odwrotnie; 4) dopuszcza się wycenę preparatów dostępnych na jednorazowe zezwolenie MZ. 10. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet - nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet - nr 15
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane – Apteka Szpitalna, środków farmaceutycznych (leków) w zakresie Pakietu nr 15 – 70 pozycji asortymentowych wg zestawienia rodzajowego i ilościowego przedstawionego w punkcie 4.10 przedmiotowej SWZ. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty świadczące o wymaganym dopuszczeniu do obrotu i stosowania na terenie Polski zgodnie z przeznaczeniem, któremu mają służyć. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 1 – go roku liczony od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Apteki za pomocą środków komunikacji elektronicznej. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostawy odbywać się będzie najdłużej w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. Każda partia dostawy musi zawierać: nazwę asortymentu, okres ważności, numer serii, nazwę i adres producenta / dostawcy. W przypadku gdy ostatni dzień dostawa wypada w dniu wolnym od pracy dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie. 7. Wymiana towaru wadliwego, nie zgodnego z zamówieniem częściowym, towaru złej jakości, dostarczonego w niewłaściwych opakowaniach nastąpi w ciągi 48 godzin od złożenia reklamacji na koszt i ryzyko Wykonawcy. W przypadku gdy ostatni dzień dostawa będącej wynikiem reklamacji wypada w dniu wolnym od pracy, dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie w godzinach, o których mowa powyżej w punkcie 6. 8. Zamawiający informuje, że podane w punkcie 4.10 SWZ ilości poszczególnych środków farmaceutycznych (leków) będących przedmiotem niniejszego postępowania są wielkościami wyliczonymi w sposób szacunkowy i w trakcie realizacji przedmiotowej umowy mogą ulec zmianie, zmniejszeniu nie więcej niż o 20 %, w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. 9. Zamawiający informuje i wyjaśnia, że w zakresie wszystkich Pakietów określonych powyżej w punkcie 4.10 SWZ: 1) dopuszcza składanie ofert na opakowania z inną ilością sztuk niż podana w SWZ. Obowiązuje przeliczenie ilości z zaokrągleniem w górę do pełnego opakowania; 2) nie dopuszcza się zamiany postaci leku z wyjątkiem pozycji, w których zostało to zaznaczone. Jeśli w opisie widnieje „tabl” dopuszcza się tabletki powlekane ale nie tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu; 3) dopuszcza się zamianę tabletek o modyfikowanym uwalnianiu na tabletki o przedłużonym uwalnianiu i odwrotnie; 4) dopuszcza się wycenę preparatów dostępnych na jednorazowe zezwolenie MZ. 10. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet - nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet - nr 16
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane – Apteka Szpitalna, środków farmaceutycznych (leków) w zakresie Pakietu nr 16 – 1 pozycja asortymentowa wg zestawienia rodzajowego i ilościowego przedstawionego w punkcie 4.10 przedmiotowej SWZ. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty świadczące o wymaganym dopuszczeniu do obrotu i stosowania na terenie Polski zgodnie z przeznaczeniem, któremu mają służyć. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 1 – go roku liczony od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Apteki za pomocą środków komunikacji elektronicznej. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostawy odbywać się będzie najdłużej w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. Każda partia dostawy musi zawierać: nazwę asortymentu, okres ważności, numer serii, nazwę i adres producenta / dostawcy. W przypadku gdy ostatni dzień dostawa wypada w dniu wolnym od pracy dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie. 7. Wymiana towaru wadliwego, nie zgodnego z zamówieniem częściowym, towaru złej jakości, dostarczonego w niewłaściwych opakowaniach nastąpi w ciągi 48 godzin od złożenia reklamacji na koszt i ryzyko Wykonawcy. W przypadku gdy ostatni dzień dostawa będącej wynikiem reklamacji wypada w dniu wolnym od pracy, dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie w godzinach, o których mowa powyżej w punkcie 6. 8. Zamawiający informuje, że podane w punkcie 4.10 SWZ ilości poszczególnych środków farmaceutycznych (leków) będących przedmiotem niniejszego postępowania są wielkościami wyliczonymi w sposób szacunkowy i w trakcie realizacji przedmiotowej umowy mogą ulec zmianie, zmniejszeniu nie więcej niż o 20 %, w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. 9. Zamawiający informuje i wyjaśnia, że w zakresie wszystkich Pakietów określonych powyżej w punkcie 4.10 SWZ: 1) dopuszcza składanie ofert na opakowania z inną ilością sztuk niż podana w SWZ. Obowiązuje przeliczenie ilości z zaokrągleniem w górę do pełnego opakowania; 2) nie dopuszcza się zamiany postaci leku z wyjątkiem pozycji, w których zostało to zaznaczone. Jeśli w opisie widnieje „tabl” dopuszcza się tabletki powlekane ale nie tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu; 3) dopuszcza się zamianę tabletek o modyfikowanym uwalnianiu na tabletki o przedłużonym uwalnianiu i odwrotnie; 4) dopuszcza się wycenę preparatów dostępnych na jednorazowe zezwolenie MZ. 10. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet - nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet - nr 17
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane – Apteka Szpitalna, środków farmaceutycznych (leków) w zakresie Pakietu nr 17 – 28 pozycji asortymentowych wg zestawienia rodzajowego i ilościowego przedstawionego w punkcie 4.10 przedmiotowej SWZ. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty świadczące o wymaganym dopuszczeniu do obrotu i stosowania na terenie Polski zgodnie z przeznaczeniem, któremu mają służyć. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 1 – go roku liczony od daty wykonania dostawy, za wyjątkiem Pakietu nr 17 poz. 15 – 19 dla których minimalny okres ważności wynosi 8 m-cy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Apteki za pomocą środków komunikacji elektronicznej. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostawy odbywać się będzie najdłużej w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. Każda partia dostawy musi zawierać: nazwę asortymentu, okres ważności, numer serii, nazwę i adres producenta / dostawcy. W przypadku gdy ostatni dzień dostawa wypada w dniu wolnym od pracy dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie. 7. Wymiana towaru wadliwego, nie zgodnego z zamówieniem częściowym, towaru złej jakości, dostarczonego w niewłaściwych opakowaniach nastąpi w ciągi 48 godzin od złożenia reklamacji na koszt i ryzyko Wykonawcy. W przypadku gdy ostatni dzień dostawa będącej wynikiem reklamacji wypada w dniu wolnym od pracy, dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie w godzinach, o których mowa powyżej w punkcie 6. 8. Zamawiający informuje, że podane w punkcie 4.10 SWZ ilości poszczególnych środków farmaceutycznych (leków) będących przedmiotem niniejszego postępowania są wielkościami wyliczonymi w sposób szacunkowy i w trakcie realizacji przedmiotowej umowy mogą ulec zmianie, zmniejszeniu nie więcej niż o 20 %, w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. 9. Zamawiający informuje i wyjaśnia, że w zakresie wszystkich Pakietów określonych powyżej w punkcie 4.10 SWZ: 1) dopuszcza składanie ofert na opakowania z inną ilością sztuk niż podana w SWZ. Obowiązuje przeliczenie ilości z zaokrągleniem w górę do pełnego opakowania; 2) nie dopuszcza się zamiany postaci leku z wyjątkiem pozycji, w których zostało to zaznaczone. Jeśli w opisie widnieje „tabl” dopuszcza się tabletki powlekane ale nie tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu; 3) dopuszcza się zamianę tabletek o modyfikowanym uwalnianiu na tabletki o przedłużonym uwalnianiu i odwrotnie; 4) dopuszcza się wycenę preparatów dostępnych na jednorazowe zezwolenie MZ. 10. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet - nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet - nr 18
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane – Apteka Szpitalna, środków farmaceutycznych (leków) w zakresie Pakietu nr 18 – 19 pozycji asortymentowych wg zestawienia rodzajowego i ilościowego przedstawionego w punkcie 4.10 przedmiotowej SWZ. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty świadczące o wymaganym dopuszczeniu do obrotu i stosowania na terenie Polski zgodnie z przeznaczeniem, któremu mają służyć. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 1 – go roku liczony od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Apteki za pomocą środków komunikacji elektronicznej. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostawy odbywać się będzie najdłużej w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. Każda partia dostawy musi zawierać: nazwę asortymentu, okres ważności, numer serii, nazwę i adres producenta / dostawcy. W przypadku gdy ostatni dzień dostawa wypada w dniu wolnym od pracy dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie. 7. Wymiana towaru wadliwego, nie zgodnego z zamówieniem częściowym, towaru złej jakości, dostarczonego w niewłaściwych opakowaniach nastąpi w ciągi 48 godzin od złożenia reklamacji na koszt i ryzyko Wykonawcy. W przypadku gdy ostatni dzień dostawa będącej wynikiem reklamacji wypada w dniu wolnym od pracy, dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie w godzinach, o których mowa powyżej w punkcie 6. 8. Zamawiający informuje, że podane w punkcie 4.10 SWZ ilości poszczególnych środków farmaceutycznych (leków) będących przedmiotem niniejszego postępowania są wielkościami wyliczonymi w sposób szacunkowy i w trakcie realizacji przedmiotowej umowy mogą ulec zmianie, zmniejszeniu nie więcej niż o 20 %, w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. 9. Zamawiający informuje i wyjaśnia, że w zakresie wszystkich Pakietów określonych powyżej w punkcie 4.10 SWZ: 1) dopuszcza składanie ofert na opakowania z inną ilością sztuk niż podana w SWZ. Obowiązuje przeliczenie ilości z zaokrągleniem w górę do pełnego opakowania; 2) nie dopuszcza się zamiany postaci leku z wyjątkiem pozycji, w których zostało to zaznaczone. Jeśli w opisie widnieje „tabl” dopuszcza się tabletki powlekane ale nie tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu; 3) dopuszcza się zamianę tabletek o modyfikowanym uwalnianiu na tabletki o przedłużonym uwalnianiu i odwrotnie; 4) dopuszcza się wycenę preparatów dostępnych na jednorazowe zezwolenie MZ. 10. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet - nr 18