See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu w ramach realizacji Przedsięwzięcia pn.”Poprawa jakości oraz dostępności długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego Zagłębiowskiego Centrum Onkologii w Dąbrowie Górniczej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu w ramach realizacji Przedsięwzięcia pn.”Poprawa jakości oraz dostępności długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego Zagłębiowskiego Centrum Onkologii w Dąbrowie Górniczej. Przedmiot zamówienia został podzielony na 11 części/Pakietów, z których każdy stanowi oddzielny przedmiot zamówienia: pakiet nr 1 – Zakup sprzętu pakiet nr 2 – Zakup wózków do transportu chorych pakiet nr 3 – Doposażenie sprzętowe pakiet nr 4 – Zakup lampy bakteriobójczej pakiet nr 5 – Myjnia - Macerator pakiet nr 6 – Zakup ssaków pakiet nr 7 – Zakup Inhalatorów, Pulsoksymetra, aparatu EKG pakiet nr 8 – Zakup łóżek i materaca pakiet nr 9 – Sprzęt do rehabilitacji pakiet nr 10 – Dostawa defibrylatorów pakiet nr 11 – Kosz 120 litrów z pokrywą ze stali nierdzewnej, podwójne, jezdny 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1a do SWZ. 3. Przedmiot i warunki realizacji niniejszego zamówienia winny być zgodne z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych albo rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/746 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro (o ile dotyczy) oraz z innymi obowiązującymi przepisami prawymi w tym zakresie. Oferowane urządzenia muszą posiadać deklarację CE. 4. Urządzenia muszą być dopuszczone do obrotu i stosowania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej w jednostkach służy zdrowia, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa(deklaracja zgodności na całe urządzenie, oznakowanie CE, zgłoszenie lub wpis wyrobu medycznego do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych). 5. Przedmiot zamówienia ma być kompletny, gotowy do użycia po rozpakowaniu, zainstalowaniu, uruchomieniu bez żadnych dodatkowych zakupów i inwestycji. Przedmiot zamówienia powinien być wyprodukowany w 2025r. 6. Oferowany przedmiot zamówienia ma być fabrycznie nowy, nieużywany oraz nieeksponowany na wystawach lub imprezach targowych, nie będący przedmiotem badań naukowych, prac rozwojowych, usług badawczych, nie będący przedmiotem podemonstracyjnym i rekondycjonowanym, wcześniej nie wykorzystywany w jakimkolwiek celu przez inny podmiot, sprawny technicznie, bezpieczny, kompletny i gotowy do pracy, a także musi spełniać wymagania techniczno-funkcjonalne wyszczególnione w opisie przedmiotu zamówienia. 7. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 8. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia, Wykonawca zobowiązany będzie do przeprowadzenia niezbędnych szkoleń personelu Zamawiającego w zakresie użytkowania oferowanego sprzętu w siedzibie Zamawiającego. 9. Wykonawca udzieli rękojmi za wady i gwarancji jakości na przedmiot zamówienia na okres min. 24 miesięcy (termin gwarancji stanowi kryterium oceny ofert). 10. Przedmiot zamówienia jest finansowany w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Zakup sprzętu w ramach realizacji Przedsięwzięcia pn.”Poprawa jakości oraz dostępności długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego Zagłębiowskiego Centrum Onkologii w Dąbrowie Górniczej” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D4.1.1 „Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym” 11. Zamawiający wymaga osobnego fakturowania dla każdej pozycji (nazwa na fakturze taka sama jak nazewnictwo w pakietach).
Vorherige Bekanntmachung: 63458-2026
Interne Kennung: ZP/8/ZCO/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: pakiet nr 1 – Zakup sprzętu
Beschreibung: pakiet nr 1 – Zakup sprzętu
Interne Kennung: pakiet nr 1 – Zakup sprzętu
Los: LOT-0002
Titel: pakiet nr 2 – Zakup wózków do transportu chorych
Beschreibung: pakiet nr 2 – Zakup wózków do transportu chorych
Interne Kennung: pakiet nr 2 – Zakup wózków do transportu chorych
Los: LOT-0003
Titel: pakiet nr 3 – Doposażenie sprzętowe
Beschreibung: pakiet nr 3 – Doposażenie sprzętowe
Interne Kennung: pakiet nr 3 – Doposażenie sprzętowe
Los: LOT-0004
Titel: pakiet nr 4 – Zakup lampy bakteriobójczej
Beschreibung: pakiet nr 4 – Zakup lampy bakteriobójczej
Interne Kennung: pakiet nr 4 – Zakup lampy bakteriobójczej
Los: LOT-0005
Titel: pakiet nr 5 – Myjnia - Macerator
Beschreibung: pakiet nr 5 – Myjnia - Macerator
Interne Kennung: pakiet nr 5 – Myjnia - Macerator
Los: LOT-0006
Titel: pakiet nr 6 – Zakup ssaków
Beschreibung: pakiet nr 6 – Zakup ssaków
Interne Kennung: pakiet nr 6 – Zakup ssaków
Los: LOT-0007
Titel: pakiet nr 7 – Zakup Inhalatorów, Pulsoksymetra, aparatu EKG
Beschreibung: pakiet nr 7 – Zakup Inhalatorów, Pulsoksymetra, aparatu EKG
Interne Kennung: pakiet nr 7 – Zakup Inhalatorów, Pulsoksymetra, aparatu EKG
Los: LOT-0008
Titel: pakiet nr 8 – Zakup łóżek i materaca
Beschreibung: pakiet nr 8 – Zakup łóżek i materaca
Interne Kennung: pakiet nr 8 – Zakup łóżek i materaca
Los: LOT-0009
Titel: pakiet nr 9 – Sprzęt do rehabilitacji
Beschreibung: pakiet nr 9 – Sprzęt do rehabilitacji
Interne Kennung: pakiet nr 9 – Sprzęt do rehabilitacji
Los: LOT-0010
Titel: pakiet nr 10 – Dostawa defibrylatorów
Beschreibung: pakiet nr 10 – Dostawa defibrylatorów
Interne Kennung: pakiet nr 10 – Dostawa defibrylatorów
Los: LOT-0011
Titel: pakiet nr 11 – Kosz 120 litrów z pokrywą ze stali nierdzewnej, podwójne, jezdny
Beschreibung: pakiet nr 11 – Kosz 120 litrów z pokrywą ze stali nierdzewnej, podwójne, jezdny
Interne Kennung: pakiet nr 11 – Kosz 120 litrów z pokrywą ze stali nierdzewnej, podwójne, jezdny