560451-2025 - Ergebnis
Tschechien – Server – Kybernetická bezpečnost ICT MĚSTSKÉHO ÚŘADU LANŠKROUN
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKybernetická bezpečnost ICT MĚSTSKÉHO ÚŘADU LANŠKROUN
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je kompletní dodávka a implementace jednotlivých technických opatření včetně poskytnutí všech nutných licencí a dalších souvisejících služeb a oprávnění nezbytných k realizaci díla, které jsou realizovány v rámci projektu Kybernetická bezpečnost ICT MĚSTSKÉHO ÚŘADU LANŠKROUN reg.č. CZ.31.2.0/0.0/0.0/23_093/0008367 Podrobnosti jsou stanoveny v Technické specifikaci pro veřejnou zakázku, která je nedílnou součástí zadávací dokumentace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233132 Festplattenlaufwerke, 32400000 Netzwerke
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1