See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego, urządzeń drukujących, serwerów, urządzeń sieciowych oraz telefonów komórkowych (części 1-18)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, urządzeń drukujących, serwerów, urządzeń sieciowych oraz telefonów komórkowych (części 1-18) zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w Załącznikach nr 1a, 1b, 1c, 2a, 2b, 2c, 2d, 3a, 4a, 5a, 6a, 7a, 8a, 9a, 10a, 11a, 12a, 12b, 13a, 14a, 15a, 16a, 17a, 18a do SWZ, oraz na warunkach określonych w SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 48821000 Netzwerkserver, 32420000 Netzausrüstung, 30213300 Tischcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30236110 RAM (Random Access Memory, Direktzugriffspeicher), 32250000 Mobilfunkgeräte, 32422000 Netzkomponenten, 30234100 Magnetplatten, 30234000 Speichermedien, 31682530 Notstromversorgungsaggregate, 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa serwerów - Typ 1, Typ 2 i Typ 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów - Typ 1, Typ 2 i Typ 3, spełniających wymagania oraz w zakresie ilości określonych w załączniku 1a, 1b, 1c do SWZ. Dotyczy zamówienia podstawowego i opcjonalnego.
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z dokumentami zamówienia (SWZ z załącznikami).
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa sieciowych macierzy dyskowych - Typ 1, Typ 2, Typ 3 i Typ 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sieciowych macierzy dyskowych - Typ 1, Typ 2, Typ 3 i Typ 4, spełniających wymagania oraz w zakresie ilości określonych w załączniku nr 2a, 2b, 2c, 2d do SWZ. Dotyczy zamówienia podstawowego i opcjonalnego.
Haupteinstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa komputerów mini PC
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów mini PC, spełniających wymagania oraz w zakresie ilości określonych w załączniku nr 3a do SWZ. Dotyczy zamówienia podstawowego i opcjonalnego.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa wysokowydajnych mobilnych zestawów komputerowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wysokowydajnych mobilnych zestawów komputerowych, spełniających wymagania oraz w zakresie ilości określonych w załączniku nr 4a do SWZ. Dotyczy zamówienia podstawowego i opcjonalnego.
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa monitorów komputerowych, uchwytów do monitora i projektorów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa monitorów komputerowych, uchwytów do monitora i projektorów, spełniających wymagania oraz w zakresie ilości określonych w załączniku nr 5a do SWZ. Dotyczy zamówienia podstawowego i opcjonalnego.
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa pamięci ram do serwerów - Typ 1 i Typ 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pamięci ram do serwerów - Typ 1 i Typ 2, spełniających wymagania oraz w zakresie ilości określonych w załączniku nr 6a do SWZ. Dotyczy zamówienia podstawowego i opcjonalnego.
Haupteinstufung (cpv): 30236110 RAM (Random Access Memory, Direktzugriffspeicher)
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa telefonów komórkowych z akcesoriami - Typ 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa telefonów komórkowych z akcesoriami - Typ 1, spełniających wymagania oraz w zakresie ilości określonych w załączniku nr 7a do SWZ. Dotyczy zamówienia podstawowego i opcjonalnego.
Haupteinstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa telefonów komórkowych z akcesoriami - Typ 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa telefonów komórkowych z akcesoriami - Typ 2, spełniających wymagania oraz w zakresie ilości określonych w załączniku nr 8a do SWZ. Dotyczy zamówienia podstawowego i opcjonalnego.
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa mobilnych zestawów komputerowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mobilnych zestawów komputerowych, spełniających wymagania oraz w zakresie ilości określonych w załączniku nr 9a do SWZ. Dotyczy zamówienia podstawowego i opcjonalnego.
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa stacjonarnych zestawów komputerowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa stacjonarnych zestawów komputerowych, spełniających wymagania oraz w zakresie ilości określonych w załączniku nr 10a do SWZ. Dotyczy zamówienia podstawowego i opcjonalnego.
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa urządzeń drukujących z czytnikiem kodów kreskowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń drukujących z czytnikiem kodów kreskowych, spełniających wymagania oraz w zakresie ilości określonych w załączniku nr 11a do SWZ. Dotyczy zamówienia podstawowego i opcjonalnego.
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Los: LOT-0012
Titel: Dostawa urządzeń sieciowych - Typ 1 i Typ 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń sieciowych - Typ 1 i Typ 2, spełniających wymagania oraz w zakresie ilości określonych w załączniku nr 12a, 12b do SWZ. Dotyczy zamówienia podstawowego i opcjonalnego.
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
Los: LOT-0013
Titel: Dostawa urządzeń sieciowych - Typ 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń sieciowych - Typ 3, spełniających wymagania oraz w zakresie ilości określonych w załączniku nr 13a do SWZ. Dotyczy zamówienia podstawowego i opcjonalnego.
Los: LOT-0014
Titel: Dostawa komputerów przemysłowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów przemysłowych, spełniających wymagania oraz w zakresie ilości określonych w załączniku nr 14a do SWZ. Dotyczy zamówienia podstawowego i opcjonalnego.
Los: LOT-0015
Titel: Dostawa informatycznych nośników danych - Typ 1, Typ 2, Typ 3 i Typ 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa informatycznych nośników danych - Typ 1, Typ 2, Typ 3 i Typ 4, spełniających wymagania oraz w zakresie ilości określonych w załączniku nr 15a do SWZ. Dotyczy zamówienia podstawowego i opcjonalnego.
Haupteinstufung (cpv): 30234100 Magnetplatten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30234000 Speichermedien
Los: LOT-0016
Titel: Dostawa monitorów wielkoformatowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa monitorów wielkoformatowych, spełniających wymagania oraz w zakresie ilości określonych w załączniku nr 16a do SWZ. Dotyczy zamówienia podstawowego i opcjonalnego.
Los: LOT-0017
Titel: Dostawa zasilacza UPS z modułami bateryjnymi i listwami PDU.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zasilacza UPS z modułami bateryjnymi i listwami PDU, spełniających wymagania oraz w zakresie ilości określonych w załączniku nr 17a do SWZ. Dotyczy zamówienia podstawowego i opcjonalnego.
Haupteinstufung (cpv): 31682530 Notstromversorgungsaggregate
Los: LOT-0018
Titel: Dostawa wielofunkcyjnego urządzenia drukującego wraz z montażem.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wielofunkcyjnego urządzenia drukującego wraz z montażem, spełniających wymagania oraz w zakresie ilości określonych w załączniku nr 18a do SWZ. Dotyczy zamówienia podstawowego i opcjonalnego.