See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części zamiennych do obudów ścianowych - TAGOR dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo-Produkcyjny, gr. mat. 295-27-03
Beschreibung: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. 2. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim. 3. Dostawa części zamiennych do obudów ścianowych - TAGOR dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo-Produkcyjny, gr. mat. 295-27-03. 4. W celu potwierdzenia, że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami Zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 5. Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 273939-2025
Interne Kennung: 512500349
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43140000 Mobile hydraulische Grubenausbausysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 512500716
Beschreibung: GRENEVIA S.A.
Interne Kennung: 512500716
Los: LOT-0002
Titel: 512500715
Beschreibung: PRZEDSIEBIORSTWO HYDROMEL Sp. z o.o.
Interne Kennung: 512500715
Los: LOT-0003
Titel: 512500714
Beschreibung: IWENT Sp. z o.o.
Interne Kennung: 512500714
Los: LOT-0004
Titel: 512500713
Beschreibung: REMONTEX- Sp. z o.o.
Interne Kennung: 512500713