560479-2025 - Wettbewerb
Polen – Schneeräumung – ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG NA TERENIE GMINY MSZANA DOLNA W SEZONIE 2025/2026”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG NA TERENIE GMINY MSZANA DOLNA W SEZONIE 2025/2026”
Beschreibung1.Przedmiotem niniejszego zamówienia są usługi związane z zimowym utrzymaniem dróg na terenie Gminy Mszana Dolna w sezonie zimowym 2025/2026 2. Świadczenie usług będących przedmiotem niniejszego zamówienia polegać będą na: 1) świadczeniu usług w zakresie zimowego utrzymania dróg polegających na odśnieżaniu dróg i zwalczaniu śliskości nawierzchni dróg (mieszaniną piaskowo-solną) zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej (gołoledzi, lodowicy, śliskości pośniegowej) przez stosowanie środków chemicznych, materiałów uszorstniających oraz usuwanie naboju lodowego, zgodnie z Specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik do SWZ w zakresie zimowego utrzymania dróg. 2) zapewnieniu jakości wykonywanych usług odpowiadających obowiązującym standardom zimowego utrzymania dróg, ustalonych przez Zamawiającego. 3) przekazywanie za pośrednictwem osób obsługujących pojazdy i sprzęt przedstawicielom Zamawiającego informacji o aktualnym stanie przejezdności dróg, oraz zagrożeniach spowodowanych aktualnymi warunkami atmosferycznymi. 4) utrzymaniu w gotowości sprzętu i urządzeń przewidzianych do realizacji przedmiotu zamówienia wraz z ich obsługą, a w przypadku awarii sprzętu do realizacji zimowego utrzymania dróg Wykonawca niezwłocznie telefonicznie zgłasza ten fakt Zamawiającemu. Wykonawca zobowiązany jest dysponować w pełni sprawnym i wyposażonym sprzętem zastępczym, który wykona zlecone zadanie. Sprzęt zastępczy musi spełniać kryteria dla danego sprzętu określone wSWZ. 5) zapewnieniu przez Wykonawcę we własnym zakresie obsługi naprawczo-remontowej sprzętu przewidzianego do świadczenia usług przy zimowym utrzymaniu dróg, 6) udostępnienia Zamawiającemu zaoferowanych w ofercie pojazdów/ nośników do świadczenia usług przy zimowym utrzymaniu dróg , w celu zamontowania urządzeń monitorujących GPS. Montaż odbywa się w siedzibie Wykonawcy lub innym wskazanym miejscu. Nadajniki i ich montażbędzie zapewniony i opłacony przez Zamawiającego. Urządzenia stanowią własność Zamawiającego. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za wszelkie uszkodzenia tych urządzeń powstałych z winy niewłaściwego ich użytkowania bądź regulowania bez wiedzy i zgody Właściciela tych urządzeń. 7) w czasie obowiązywania umowy Wykonawca zapewnia łączność telefoniczną z osobą wyznaczoną przez Zamawiającego. Każdy sprzęt do zimowego utrzymania musi posiadać telefon komórkowy z zestawem głośnomówiącym lub słuchawkowym w celu zapewnienia bezpośredniego kontaktu z kierowcą. 8) Zamawiający zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia kontroli gotowości sprzętu przed rozpoczęciem świadczenia usług w zakresie " Zimowego utrzymania dróg" oraz podczas całego okresu zimowego.
Interne KennungZP.271.28.2025.PN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelRejon I - Kasnia Wielka cz.1
BeschreibungŚwiadczenie usługi zimowego utrzymania drogi we Wsi Kasina Wielka polegające min. na odśnieżaniu dróg i zwalczaniu śliskości nawierzchni dróg (mieszaniną piaskowo-solną)zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej (gołoledzi, lodowicy, śliskości pośniegowej) przez stosowanie środków chemicznych, materiałów uszorstniających oraz usuwanie naboju lodowego, zgodnie z Specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik do SWZ w zakresie zimowego utrzymania dróg.
Interne KennungZP.271.28.2025.PN.1
Menge16,34 Kilometer
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak opcji
LosLOT-0002
TitelRejon II - Kasnia Wielka cz.2
Interne KennungZP.271.28.2025.PN.2
Menge14,57 Kilometer
LosLOT-0003
TitelRejon III - Kasnia Wielka - Kasinka Mała
BeschreibungŚwiadczenie usługi zimowego utrzymania drogi we Wsi Kasina Wielka i Kasinka Mała polegające min. na odśnieżaniu dróg i zwalczaniu śliskości nawierzchni dróg (mieszaniną piaskowo-solną)zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej (gołoledzi, lodowicy, śliskości pośniegowej) przez stosowanie środków chemicznych, materiałów uszorstniających oraz usuwanie naboju lodowego, zgodnie z Specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik do SWZ w zakresie zimowego utrzymania dróg.
Interne KennungZP.271.28.2025.PN.3
Menge14,84 Kilometer
LosLOT-0004
TitelRejon IV - Kasinka Mała - cz.2
BeschreibungŚwiadczenie usługi zimowego utrzymania drogi we Wsi Kasinka Mała polegające min. na odśnieżaniu dróg i zwalczaniu śliskości nawierzchni dróg (mieszaniną piaskowo-solną)zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej (gołoledzi, lodowicy, śliskości pośniegowej) przez stosowanie środków chemicznych, materiałów uszorstniających oraz usuwanie naboju lodowego, zgodnie z Specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik do SWZ w zakresie zimowego utrzymania dróg.
Interne KennungZP.271.28.2025.PN.4
Menge17,37 Kilometer
LosLOT-0005
TitelRejon V - Kasinka Mała cz.3
Interne KennungZP.271.28.2025.PN.5
Menge16,37 Kilometer
LosLOT-0006
TitelRejon VI - Lubomierz - cz.1
BeschreibungŚwiadczenie usługi zimowego utrzymania drogi we Wsi Lubomierz polegające min. na odśnieżaniu dróg i zwalczaniu śliskości nawierzchni dróg (mieszaniną piaskowo-solną)zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej (gołoledzi, lodowicy, śliskości pośniegowej) przez stosowanie środków chemicznych, materiałów uszorstniających oraz usuwanie naboju lodowego, zgodnie z Specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik do SWZ w zakresie zimowego utrzymania dróg.
Interne KennungZP.271.28.2025.PN.6
Menge15,12 Kilometer
LosLOT-0007
TitelRejon VII - Lubomierz - cz.2
Interne KennungZP.271.28.2025.PN.7
Menge17,64 Kilometer
LosLOT-0008
TitelRejon VIII - Mszana Górna
BeschreibungŚwiadczenie usługi zimowego utrzymania drogi we Wsi Mszana Górna polegające min. na odśnieżaniu dróg i zwalczaniu śliskości nawierzchni dróg (mieszaniną piaskowo-solną)zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej (gołoledzi, lodowicy, śliskości pośniegowej) przez stosowanie środków chemicznych, materiałów uszorstniających oraz usuwanie naboju lodowego, zgodnie z Specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik do SWZ w zakresie zimowego utrzymania dróg.
Interne KennungZP.271.28.2025.PN.8
Menge18,28 Kilometer
LosLOT-0009
TitelRejon IX - Mszana Górna - Łostówka
BeschreibungŚwiadczenie usługi zimowego utrzymania drogi we Wsi Mszana Górna i Łostówka polegające min. na odśnieżaniu dróg i zwalczaniu śliskości nawierzchni dróg (mieszaniną piaskowo-solną)zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej (gołoledzi, lodowicy, śliskości pośniegowej) przez stosowanie środków chemicznych, materiałów uszorstniających oraz usuwanie naboju lodowego, zgodnie z Specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik do SWZ w zakresie zimowego utrzymania dróg.
Interne KennungZP.271.28.2025.PN.9
Menge12,44 Kilometer
LosLOT-0010
TitelRejon X - Łętowe
BeschreibungŚwiadczenie usługi zimowego utrzymania drogi we Wsi Łętowe polegające min. na odśnieżaniu dróg i zwalczaniu śliskości nawierzchni dróg (mieszaniną piaskowo-solną)zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej (gołoledzi, lodowicy, śliskości pośniegowej) przez stosowanie środków chemicznych, materiałów uszorstniających oraz usuwanie naboju lodowego, zgodnie z Specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik do SWZ w zakresie zimowego utrzymania dróg.
Interne KennungZP.271.28.2025.PN.10
Menge18,52 Kilometer
LosLOT-0011
TitelRejon XI - Łostówka
BeschreibungŚwiadczenie usługi zimowego utrzymania drogi we Wsi Łostówka polegające min. na odśnieżaniu dróg i zwalczaniu śliskości nawierzchni dróg (mieszaniną piaskowo-solną)zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej (gołoledzi, lodowicy, śliskości pośniegowej) przez stosowanie środków chemicznych, materiałów uszorstniających oraz usuwanie naboju lodowego, zgodnie z Specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik do SWZ w zakresie zimowego utrzymania dróg.
Interne KennungZP.271.28.2025.PN.11
Menge12,84 Kilometer
LosLOT-0012
TitelRejon XII - Olszówka - cz.1
BeschreibungŚwiadczenie usługi zimowego utrzymania drogi we Wsi Olszówka polegające min. na odśnieżaniu dróg i zwalczaniu śliskości nawierzchni dróg (mieszaniną piaskowo-solną)zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej (gołoledzi, lodowicy, śliskości pośniegowej) przez stosowanie środków chemicznych, materiałów uszorstniających oraz usuwanie naboju lodowego, zgodnie z Specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik do SWZ w zakresie zimowego utrzymania dróg.
Interne KennungZP.271.28.2025.PN.12
Menge14,2 Kilometer
LosLOT-0013
TitelRejon XIII - Olszówka - Raba Niżna
BeschreibungŚwiadczenie usługi zimowego utrzymania drogi we Wsi Olszówka i Raba Niżna polegające min. na odśnieżaniu dróg i zwalczaniu śliskości nawierzchni dróg (mieszaniną piaskowo-solną)zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej (gołoledzi, lodowicy, śliskości pośniegowej) przez stosowanie środków chemicznych, materiałów uszorstniających oraz usuwanie naboju lodowego, zgodnie z Specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik do SWZ w zakresie zimowego utrzymania dróg.
Interne KennungZP.271.28.2025.PN.13
Menge14,15 Kilometer
LosLOT-0014
TitelRejon XIV - Raba Niżna - Glisne
BeschreibungŚwiadczenie usługi zimowego utrzymania drogi we Wsi Raba Niżna i Glisne polegające min. na odśnieżaniu dróg i zwalczaniu śliskości nawierzchni dróg (mieszaniną piaskowo-solną)zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej (gołoledzi, lodowicy, śliskości pośniegowej) przez stosowanie środków chemicznych, materiałów uszorstniających oraz usuwanie naboju lodowego, zgodnie z Specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik do SWZ w zakresie zimowego utrzymania dróg.
Interne KennungZP.271.28.2025.PN.14
Menge17,87 Kilometer